Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Twitterholic

+6
DEfire
Miss Salvatore
PopCorn
Chèri
Bassgirl
heyMcqueen
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Twitterholic Empty Twitterholic Pon Avg 22, 2011 1:33 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Twitterholic Ian4
Ian Somerhalder Twitterholic Verified

Kao što svi znamo, Ian ima twitter na kojem nas redovno izveštava svojim projektima, na kojem nam se zahvaljuje - ponekad odgovara i prati fanove.

Prema tom twitter accountu možemo videti da na svetu ima preko milion Ianovih fanove - kako ih je on nazvao - prijatelji!

Šta mislite o tome što svakodnevno twittuje?
O tome što je sve više podržavaoca Ian Somerhalder Fondacije - čiji rad čak i Ian prati?
Da li ga neki 'stalkuju' tj. redovno porveravaju šta je novo napisao i slično?

Generalno mišljenje o Ianovom twitteru ^^

http://www.iansbalkan.com

2Twitterholic Empty Re: Twitterholic Pon Avg 22, 2011 6:30 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ja mislim da je ok ako on želi na takav način komunicirati sa svojim fanovima. I sam zna da njegovi fanovi žele znati sve o njemu, a ovak on govori neke informacije o sebi bez prevelikog narušavanja svoje intime.

3Twitterholic Empty Re: Twitterholic Pon Avg 22, 2011 8:18 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Bassgirl ::Ja mislim da je ok ako on želi na takav način komunicirati sa svojim fanovima. I sam zna da njegovi fanovi žele znati sve o njemu, a ovak on govori neke informacije o sebi bez prevelikog narušavanja svoje intime.

Mm, slažem se.
Obožavam njegove twittove. VERRY HAPPY
I svakoga dana, svakog puta kada uđem na internet, proverim da li ima nešto novo kod njega. HAPPY

4Twitterholic Empty Re: Twitterholic Uto Avg 23, 2011 6:37 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

i ja sa slazem ^^

mada nemam twitter i ne prati ga znam da ima supet tvitove..
svidja mi se sto podrzava ISF foundacije

5Twitterholic Empty Re: Twitterholic Uto Avg 23, 2011 10:56 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ja obožavam kad on tvituje ili kad on i Nina tvituju jedno drugo. Ili pak on sa Kevinom ili Julie, Paulom, Josephom.. ali najbolje mi je sa Danielom. Iako ga još nisam videla da tvituje sa Mattom XDD
Obožavam njegove tvitove, uglavnom se vrte oko glasanja za spas životinja ili kad se zahvaljuje nama. Ponekad i odgovori nekome.
Definitivno najdraži tvit mi je bio kada je tvitovao @ISF_Bosnia heart > ko da je i mene.

Redovno pratim njegov profil jer ima stvarno zanimljivih stvari ^^

http://www.iansbalkan.com

6Twitterholic Empty Re: Twitterholic Pet Okt 28, 2011 8:06 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Svaki dan sam na twitteru i obavezno proveravam Ianove tweetove. Ja sam @LuvVampireDamon za one koji imaju twitter. HAPPY A mnogo mi je drago sto Ian ima twitter jer na taj nacin se osecam na neki nacin povezana sa njim. ♥️

7Twitterholic Empty Re: Twitterholic Čet Nov 03, 2011 10:02 am

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ja mislim da mu je super što svakodnevno tweetuje. Nije baš ovisnik ko' Nina, ali eto. xD
Simpa je to što uvijek odgovori nekom fanu, prošle sedmice, mojoj poznanici (sa Twittera) je odgovorio, cura bila izvan sebe. VERRY HAPPY

Tako da, baš mi je drago eto što je redovan i što je uvijek tako simpatičan i umjeren.
Baš mi bude drago kada vidim da je online. HAPPY

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

8Twitterholic Empty Re: Twitterholic Sub Nov 12, 2011 11:04 pm

Loud.

Loud.
An invitation
An invitation

mislim da je ok da neka poznata zvezda ima Twitter, i neka ga uređuje kako želi. HAPPY
Znam neke zanimljive tvitove, na neke sam se ismejao. Hah, mada nije toliko twitterHolic(ili mi se čini). xD

9Twitterholic Empty Re: Twitterholic Ned Dec 11, 2011 7:44 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

Iskreno msm da Ian i nije bas twitterholic, twittuje ponekad, sto je ok. Za razliku od nekih koji twittuju 100. put na dan. xD

10Twitterholic Empty Re: Twitterholic Ned Jan 15, 2012 12:43 am

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Svidja mi se sto koristi twitter kako bi promovisao razne dobrotvorne akcije! (: GO IAN, GO!

11Twitterholic Empty Re: Twitterholic Pet Feb 03, 2012 11:01 pm

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Pratim ga naravno.
Svidja mi se sto je aktivan i veran fanovima.
Uvek ima neke pametne tweet-ove. VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu