Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Buđenje (The Awakening)

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Buđenje (The Awakening) Empty Buđenje (The Awakening) Čet Jan 12, 2012 10:21 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Buđenje (The Awakening) Vampirski_dnevnici_borba_l_

Elena Gilbert je najpopularnija devojka u školi Robert E. Lee. S početkom nove školske godine, u Felovu Crkvu stiže tajanstveni stranac Stefan Salvatore. Privlačan, tajanstven i ravnodušan prema Eleninoj lepoti, pobudiće znatiželju čitavog grada. Njegov dolazak pokreće zamajac čudnovatih i jezivih događaja. Rešena da osvoji Stefanovu ljubav, Elena otkriva strašnu tajnu.

The Awakening je priča o ljubavnom trouglu i zavodljivosti zla. Rastrzana između ljubavi i fatalne privlačnosti, Elena otkriva novi svet – svet nadljudske lepote, moći i prokletstva. Stupivši u njega, Elena će saznati da li se ljudska ljubav može suprotstaviti silama tame.


Vaša mišljenja o knjizi, likovima, uvodu u sagu, omiljeni citati - generalno o prvoj knjizi.

http://www.iansbalkan.com

2Buđenje (The Awakening) Empty Re: Buđenje (The Awakening) Pet Jan 13, 2012 3:26 am

Gillian Lennox

Gillian Lennox
An invitation
An invitation

Možda je čudno, ali mi je prva knjiga strašno...ne znam. Romantična? Podsjeća me na one filmove, serije i općenito period SAD devedesetih godina. Kad pomislim na to, izađu mi slike malih gradića, 'all-American' momaka i cura, i srednjih škola. I južnjačkog naglaska. xD Tako da se uvijek volim vraćati toj prvoj knjizi, ne samo zbog same priče i likova, nego i zbog gore nabrojanog.

Što se tiče radnje, lijepa mi je. Sviđaju mi se Lisin način pisanja i način na koji gradi likove. Jednostavno i zanimljivo.

3Buđenje (The Awakening) Empty Re: Buđenje (The Awakening) Uto Mar 20, 2012 7:53 am

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Ej ljudi, hocete da mi kazete vase misljenje o knjigama, jer mi je puno njih reklo da su skroz drugacije od serije...? Volela bih stv da procitam, ali se plasim da se ne razocaram... OUCH

4Buđenje (The Awakening) Empty Re: Buđenje (The Awakening) Pet Jun 15, 2012 2:12 pm

___Elena____

___Elena____
An invitation
An invitation

knjige su dobre al bolja je serija i da malo ces se razocarat....ako volis damona on je sad malo strasniji u knjigama....razocarat ces se al inace vako zanimljivo je

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu