Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

19. Klaus

+4
PopCorn
Tina Bieber
Ivana
NinaTheVampire
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

119. Klaus Empty 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 11:12 am

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Damon i Stefan su bijesni kada saznaju da je Elena radila protiv njihove volje i stvorila novi plan u pobjeđivanju Klausa. Tenzije između Damona i Stefana rastu srazmjerno tome što se ne slažu u činjenici kako je najbolje zaštititi Elenu. U međuvremenu, Stefanu su ruke pune jer pokušava da spase zbunjenu i preplašenu Jennu. Flashabkovi od 1491. godine otkrivaju Katherinin sastanak sa Elijahom i Klausom, zajedno sa istinom o kletvi Mjesečevog kamena.Elena otkriva nove iznenađujuće informacije o Klausovim namjerama.

Šta mislite o ovoj uzbudljivoj epizodi Klaus?

219. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 11:22 am

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

AJME KAKO DOBRA EPIZODA!!!

Znači ovako: kako sam već rekla jako sam srećna što je Elena uradila to sa Elijahom, znači oživila ga je i evo sve će biti riješeno više. glupi Klaus -.-'

Elijah je tako divan kako priča sa Elenom i sav je neki nježan prema njoj. They can make a good couple ^^ šaalim se xD <3 DELENA <3

Damon je tako divan, on se stavrno brine za Eenu, ali dobro drago mi je što na kraju nije pokušao da joj zabrani da ode kod Elijaha jer je sve na kraju ispalo extra. Od Stefana mi je muka, došlo mi da razbijem komp, tačno ga ne podnosim! Prije mi je bio drag, ali SAD! pfff, papučar!

Andie i Damon su preslatki, i ona ga stvarno voli i ovo što se na kraju desilo, nek se desilo falilo mi je malo Damonovog bad boy stava ^^ VOLIM GA! a kako ga je Andie na kraju pogledala, :( , mukica mala <33

Katherineee, go to hell baby, nek je ubije više neko, stvarno nije zanimljiva! xD Ja žao mi Jenne ljudii, kako je jadna sva isprepadana, mislim šta bi ona očekivala od čovjeka kojeg voli, da samo odjednom tako dobije popizditis?! stvarno mi je žao :( Sefan ju je prepao kad joj je rekao da ode ajmee :O sva se sasrala XD a zamislite da je ubio Klausa pred njom? u Alaricovom tijelu :O omg :(

Flashbackovu su extra! Kath je tad bila predivna i preslatka, a sad mi je bas odurna više nek se vrati na staro :)

Za moonstone curse, omgooosh! Znači fejk je, a Klaus polu vampir-polu vukodlak, omg znači BUDALA xD i hoće da stvori neku svoju rasu, bolesniiik!!! Samo naprijed ljudiii nek više ubijte ga ihihi :D

Damon je najdivnijiii ^^ Bože, kako ga volim :D sve u svemu epizoda za pamćenje, onako pravo je dobra ^^ jao sad ludiim ^^

319. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 12:21 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Alaa, ja sam još pod utiskom, predobra je epizoda, možda najbolja do sada. U početku sam se toliko isprepadala od onih Elijahovih naglih pokreta xD

Ja stvarno ne bih imala toliko hrabrosti kao Elena, pogotovo da mu dam onaj bodež.

Ono za kletvu je bilo baš neočekivano, nikad ne bi ni pomislila na nešto takvo. Elijah je duuša ♥

Žao mi je što su se Stefan i Damon posvađali al brate Stefan stvarno nije normalan, koliko prkosi. Kad je rekao ono Damonu 'Ja imam nešto što ti nikad nećeš imati' i Damon rekao 'O da, a šta to?' i Stefan rekao 'Njeno poštovanje' ja bi mu nos razbila. I trebao ga je udariti Damon. Ali stvarno mi je žao, taman su se počeli slagati.

Jadna Andie... A sekund prije nego što je ugrizao kažem ja 'sad će je ubiti' xD

Bilo mi je žao Jenne, pogotovo što ona misli sad da je Alaric vampir. Mogu misliti kako se prepala ono kad se Stefan proderao na nju 'I said go', ali dobro, ne bi drugačije otišla xD Al prejaka mi je ta scena kad Alaric prijeti Jenni nožem i onda ga Stefan napadne a ona onako gleda *whatthehell*, tad sam stavila ruku na usta od šoka hahahah xD

Flashbackovi su extra a zadnja scena je wow *_* Samo nisam ukapirala šta je Klaus rekao na kraju.

419. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 12:48 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Epizoda je savršenaaaa *___*
Elijah mi je baš nekako zgodan ♥

519. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 2:07 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

epizoda je super ali ja moram da kazem da sam potpuno na Stefanovoj strani..

Msm on ce da zastiti Elenu i njene drugove i porodicu dok Damon na neki sebicni nacin hoce da zastiti samo Elenu..

Elijah mi je stvarno super msm pojma nisam imala da su on i Klaus braca..I stvarno se vidi da je on dobar brat i da je volio Katherine mada ju mozda jos uvijek voli one njihove zajednicke scene su super....

Ovo za Klausa je sokantno nisam pojma imala da se moze biti i vukodlak i vampir odjednom..Stvarno je pokvaren mada mi je glumac stvarno hot...xD

Katherine mi je ok ali stvarno ne znam sta Damon zeli od nje nakon svega sto mu je uradila on ide i spasava ju..To mi je totalno bez veze..On jednostavno dozvoljava da ga drugi iskoristavaju za raliku od Stefana koji bar po tom pitanju podvuce crtu na sve...

Bas mi ej zao Andie vidi se da stvarno voli Damona a on zaista ne mora da ubija sve ako je ljut ili tuzan..Mislim ima i drugih nacina da se tuga iskaze....

Bas mi je zao zbog Stefana i Damona i one njihove svadje ali mi ja drego kada je Stefan otisao i izvinio se Elijahu dok to Damon nije ucinio i to je jos jedan minus....

I joj Stefanova faca kada je slusao Elenu i Jennu kako razgovaraju mislim da je mislio da je on za sve kriv.....Bas je dusa...

Drago mi je da je Jenna sve saznala samo mi nije drago sto misli da je Alaric vampir..Mislim bilo je i vrijeme da sazna svi oko nje su znali....

Drago mi je i da je Alaric dobio nazad svoje tijelo...
Samo nema Caroline to im je minus..xD

Extra je epizoda jedva cekam sledecu...


619. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Apr 22, 2011 4:11 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ovako, prvo me Elijah na početku isprepadao sa onim svojim naglim pokretima *_*
Stefan me sve više počinje nervirati, počeo je govoriti Damonu da se skloni od Elene, što me užasno živcira.
Iako mu Damon to fino vraća, onako, upakovano ^_^
Klaus mi je tako hawt. Još kad su Elena i Elijah pričali, pa onaj flashback, kada je on sa krvavom majicom bio, baš je nekako simpa :P Ima najs smaaaaajl ^^
Ne liči na Elijaha, iako su braća. :D

Žao mi je Andie, ali nije suđeno, bla bla.
Žao mi je Jenne, ali opet nekako i drago što je sve saznala.

Na kraju, bilo MI JE TOTALNO žao Damona, ne zaslužuje ono.
Vidjelo se kako je htio da Elenu da spriječi, vidi se da mu je nekako stalo, ipak se nije znalo da je Elijah neće ubiti.

Elena je previše vremena u epizodi provela sa ELijahom, nije bilo Delena scena, tako da, ok epizoda :D
Nije mi uopšte žao što je ono uradio Andie, ja sma zauvijek TEAM DAMON, i podržavam ga u svemu!
Na kraju, KLAUS (Y)

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

719. Klaus Empty Re: 19. Klaus Sub Maj 07, 2011 8:49 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Elena je prvi put u životu uradila nešto dobro i oslobodila Elijaha.
Super mi je epizoda, Elijah je divan *_*

Damon je malo naporan, samo Elena, Elena, Elena, daj oladi malo SHOCKED2
Stefan me iznervirao pred kraj -.-
Trebao ga je Damon ubiti. Zavrnuti mu šiju i gotovo -.-
Elena bi malo plakala, ali na kraju bi opet DE bili zajedno xD

I dalje, Alaric kao bad boy mi se sve više sviđa.
Flashbackovi su divni *-*

Ko fol Katherine je marila za ljubav SHOCKED2
XD

Elijah i Klaus su mi divni - cheers for brotherhood ♥️

I nema kletve *_________*
Super ^^

Najmoćniji mi je citat: I believe that the term you're looking for is oMG ♥️

Jenne mi je žao, jadnica gtukig
I Andie mi je žao, ona voli Damona iako on nju ne voli SAD
I najdirljivija scena na kraju ono kad ono 'pije' Andie, i majke mu je bilo žao, previše je opsset, nije hteo da je ubije OUCH

Ljubav moja ♥️
Klaus je divan. Onaj british accent me ubija svega mi ♥️

http://www.iansbalkan.com

819. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pon Jul 04, 2011 6:26 pm

KatarinaTheVD

KatarinaTheVD
Hello brother!
Hello brother!

U ovoj epizodi mi je bilo malo žao Andie.A i Jenne mi je bilo žao.

919. Klaus Empty Re: 19. Klaus Pet Jul 15, 2011 8:57 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

Flashbacks. <3
Elijah.Adore him. *_* Izgleda da se i njemu svidjala Ketrin..:\

http://www.avril-balkan.com/forum

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu