Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Serija ili knjige?

+31
KlausTeam
DEfire
ShameOnMe
Chèri
*Angel*
Bassgirl
•TitanicLover•
WickedGames
Halloween_boy
NinaTheVampire
Tina Bieber
Cannibal
Lidija
One.Crazy.Blonde♡
*So Different*
TheVampOne
Wwinner
♦Black♦Betty♦
little_angel
Selena Salvatore
Damonian
PopCorn
Vamps girl
GermanVamp
Ellena
Vampire_Girl
Emma Cullen
Elizabeth Lockwood
Alisper 4ever
Miloš
heyMcqueen
35 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

?

Serija ili knjige? - Page 2 Vote_lcap75%Serija ili knjige? - Page 2 Vote_lcap 75% [ 18 ]
Serija ili knjige? - Page 2 Vote_lcap25%Serija ili knjige? - Page 2 Vote_lcap 25% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 24


Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Sub Maj 21, 2011 4:07 pm

Halloween_boy

Halloween_boy
An invitation
An invitation

Knjige^^

27Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Sre Jul 06, 2011 12:06 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

serija

28Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Sub Jul 30, 2011 8:22 am

•TitanicLover•

•TitanicLover•
Hello brother!
Hello brother!

Knjige,knjige,knjige!
Uvijek su bolje....

29Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Sub Avg 13, 2011 11:33 am

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Serija, iako inače više volim knjige

30Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pon Avg 22, 2011 9:37 pm

*Angel*

*Angel*
Hello brother!
Hello brother!

Serija

31Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Sub Avg 27, 2011 4:38 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Um, evo pročitala sam prvu knjigu, završavama drugu. Definitivno su mi knjige bolje. Doista, i serija je dosta dobro odrađena, ali biram knjige.

32Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Čet Nov 17, 2011 8:56 pm

ShameOnMe

ShameOnMe
An invitation
An invitation

Serija. Nisam još pročitala sve knjige, a i prvo sam pogledala seriju pa onda tek čitala.

33Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pet Nov 18, 2011 7:08 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Serija. HAPPY

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

34Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pet Nov 18, 2011 11:42 pm

KlausTeam

KlausTeam
An invitation
An invitation

i serija i knjige su neverovatne.
Glasao sam za seriju
al da mogu glasao bi za oba.

35Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pon Dec 12, 2011 8:38 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

ipak serija HAPPY

36Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pet Dec 16, 2011 12:10 pm

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

Ugl uvek biram knjige,jer volim da citam i da zamislim to sto citam,uvek je to dosta drugacije nego sto ispadne na filmu/seriji...ali mislim da je ovo jedini izuzetak od tog pravila...Ovde mi je serija puno bolja...

37Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Uto Jan 03, 2012 9:33 am

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

Serija

38Serija ili knjige? - Page 2 Empty Re: Serija ili knjige? Pet Jan 13, 2012 8:10 am

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Serija

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu