Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Candice Accola : Caroline će istraživati koliko je duboka njena povezanost i sa Tylerom i sa Mattom

+4
heyMcqueen
Chèri
NinaTheVampire
WickedGames
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Candice Accola : Caroline će istraživati koliko je duboka njena povezanost i sa Tylerom i sa Mattom MattandCarolineS3E1--154045605048949016
Iako smo mi prilično sigurni da Caroline(Candice Accola) i Tyler(Michael Trevino) neće skoro imati hibridske bebe (oni su još uvek u srednjoj školi), Candice Accola nas zadirkuje da je vrlo moguće da ćemo videti neke seksi scene izmedju ovo svoje u 3-sezoni.

Candice je rekla magazinu "E!" da će Caroline "definitivno imati scene sa Tylerom" u premijeri nove sezone i dodaje da ne zna "kakvu će odeću nositi" (ili da neće nositi odeću. Pogledajte najnoviji promo da bi videli polugolu Caroline). Ali Candice takodje kaže da će Caroline takodje imati scene sa bivšim dečkom Mattom (Zach Roerig), sa kojim definitivno ima nezavršena posla. ovo zvuči kao da će vampirska čirlidersica biti jako zauzeta ove sezone!

Ok, Candice nije htela da kaže magazinu "E!" tačno kaže da li će se Caroline spetljati sa tinejdžerskim vukodlakom ili ne, ali je rekla "da Caroline istražuje dubinu odnosa sa prijateljima, potencijalnim emotivnim partnerima i porodicom." Razmatrajući izjave producenata Kevina Williamsona i Julie Plec , zaključili smo da jedno do tih istraživanja uključuje Tylera. I krevet.

Izvor : www.wetpaint.com
Prevela: WickedGames
©Ian Somerhalder Balkan

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ma definitivno sam za Forwood HAPPY Caroline looks awesome u promo videjima HAPPY Nadam se da će ostati sa Tylerom u vezi. Matt ima druga posla :Pp

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ok, Candice nije htela da kaže magazinu "E!" tačno kaže da li će se Caroline spetljati sa tinejdžerskim vukodlakom ili ne
E, ja mislim da će se spetljati, kako oni kažu, sa Tylerom. VERRY HAPPY I ja želim da bude sa njim.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Mah kul je meni Forwood i sve to, ali meni su Matt i ona bili preslatki. Ali dok je ona bila čovek. Jednostavno sve se promenilo kada je postala vampir. SAD

I žao mi je Matta, meni je on previše drag S:

http://www.iansbalkan.com

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Meni bi on bio kul sa Katherine :p

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ma ja i dalje navijam za Matta i Caroline. jasno mi je da ih ove sezone neće biti, al to ne znači da ću prestati da se nadam xD

stvarno je super ona scena iz promoa sa Tylerom i Caroline, al ja jednsotavno nisam dovoljno zagrejana za njih

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Forwood HAPPY Uvek sam navijala za njih. Četvrtak se bližiii, hihihihi xD

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

NinaTheVampire ::Meni bi on bio kul sa Katherine :p

Uh, slažem se. Kako bi bilo extra da se njih dvoje spoje OMG!
Mada ja mislim da će on biti neki anti vampire lik, više će pomagati Jeremyu i slično HAPPY

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

msm bilo bi zanimljivo vidjeti Caroline sa Tylerom mada ja sam vise za Caroline i Matta
al opet jedva cekam da vidim sta ce se desiti

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Njih dvoje kad bi imali dete, to bi bila jedina osoba koja moze da pobedi Klausa VERRY HAPPY

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

haha to je dobra ideja...
mozda nesto bude od toga al naravno u nekoj 7 ili 8 sezoni..xD

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Mislim da bi ova sezona trebala biti rezervisana za Carlone i Tylera, a ne Matta LICK

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu