Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

TVD gledanost ponovo raste

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1TVD gledanost ponovo raste Empty TVD gledanost ponovo raste Sub Okt 15, 2011 5:50 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Nakon sto je pocela 3. sezona, pocelo se pricati o opadanju gledanosti. I stvarno, gledanost je bila nesto niza nego u drugoj ili prvoj sezoni sto je na svu promociju serije bilo pomalo cudno. Na srecu 3. epizoda je donijela nesto vecu gledanost i cini se da se sve vraca na staro.

Episode 1 – 2.98
Episode 2 – 2.49
Episode 3 – 2.70

Izvor:isomerhalder.com
Prevela:PrettyLittleLiar
© Ian Somerhalder Balkan

2TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Sub Okt 15, 2011 6:07 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ou, yeah.
I ja sam se bila zabrinula, ali sve je odlično, kako vidim.
Mogu misliti za ovu posljednju koliko je bilo gledaoca HAPPY

Vjerujem da je su Delena shipperi odustali od druge epizode kad su vidjeli onu zadnju Stelenu scenu u prvoj epizodi, zaista, i u meni je ubila neku malu nadu. -.- Ali sada više nije tako WINK

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

3TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Sub Okt 15, 2011 7:20 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ne znam koliko je bilo za četvrtu, ali znam da je za The Reckoning bilo preko 2,8 miliona gledalaca HAPPY
Charlie's Angels je otkazan, tako da verujem da će biti još gledalaca HAPPY

http://www.iansbalkan.com

4TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Sub Okt 15, 2011 7:44 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Drago mi je jako ^^
I slažem se da je peta epizoda sigurno imala mnogo veliku gledanost.

5TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Ned Okt 16, 2011 2:31 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa i meni je drago
iskreno i nijemi bio pocetak nesto ali popravljaju se
i sta sa tim Charlie`s Angels? Kakve veze ima njihovo otkazivanje sa TVD???

6TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Ned Okt 16, 2011 4:16 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

pa oni koji su gledali Charlie's Angels, u nekom slučaju možda mogu preći da gledaju Vampire Diaries, pošto je njihova serija ukinuta. Tako će se povećati gledanost TVD.. Simple as that. VERRY HAPPY

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

7TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Ned Okt 16, 2011 4:52 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

aha kontam..xD
pa nadam se da hoce i vjerujem da ce se gledanost pvecati posebno nakon zadnje epizode

8TVD gledanost ponovo raste Empty Re: TVD gledanost ponovo raste Sub Okt 29, 2011 5:17 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Bas mi je bilo krivo u pocetku kad sam cula da im je opala gledanost. Ali srecom sad je sve super. VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu