Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sara Canning se pridružuje seriji 'Supernatural'

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Sara Canning se pridružuje seriji 'Supernatural' Jenna

U prošloj sezoni, Klaus je bio uzrok mnogih suza, jer je surovo ubio Eleninu i Jeremijevu tetku Jennu tokom rituala da prekine hibridsku kletvu. TVD gledaoci su bili neverovatno ožalošćeni šokantnom smrću Jenne Sommers i odlaskom Sare Canning iz šoua.

Ali, mi imamo neke uzbudljive vesti za sve — tetka Jenna se vratila! Pa, na neki način. Iako povratak Sare neće biti u Mystic Falls u skorije vreme, ona će se pridružiti timu drugog CW šoua. Znate li možda koji je to?

U Supernaturalnaravno! Sara će igrati lika po imenu Lydia, koja će biti jedna od ljubavnih interesa Jensen Acklea (tzv. Dean). Michael Ausiello iz TVLine-a rekao je da će Sarin lik biti "izvanredan, nezavisan i kao ljubavna zabava Deana" i da će njih dvoje "imati nezaboravne večeri koje će biti neočekivane."

Izvor: vampirediaries.com
Prevela: Chèri
© Ian Somerhalder Balkan

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

S obzirom da znam koliko je Supernatural popularna serija, užasno puno mi
je drago što će se onda pridružiti toj ekipi! HAPPY
Stvarno zaslužuje jer je glumica ekstra. Pa, ako se već naša Jenna ne može vratiti, neka bar ima super posao..

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Obožavam Supernatural tako da mi je baš drago što ču je gledati tamo VERRY HAPPY

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ne gledam Supernatural, ali što kaže Azra, znam da je to popularna serija i veoma mi je drago zbog nje. Zaslužuje ona tako nešto, kad se već ne može vratiti u TVD!

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Jao kako sam se istripovala da se vraća u TVD SAD
Baš mi je žao što se neće vraćati makar na jednu epizodu, makar u flasback, ali drago mi je što je Sara uspela da se plasira u druge serije, pogotovo SPN jer je serija stvarno popularna, i baš mi je drago što će biti sa Deanom HAPPY

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao drago mi je zbog nje
to ce da bude bas super za njenu dalju karijeru

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu