Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hoće li opstati veza Tylera i Caroline?

+4
heyMcqueen
Chèri
WickedGames
kitten.
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hoće li opstati veza Tylera i Caroline? Empty Hoće li opstati veza Tylera i Caroline? Čet Dec 29, 2011 12:34 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Hoće li opstati veza Tylera i Caroline? Vampire_Diaries_3x06_Still_007

Veza između Caroline (Candice Accole) i Tylera (Michael Travino) je u ozbiljnoj krizi, pa je pitanje da li će njih dvoje ostati par?

Umesto da se bavimo nagađanjem odnosna između vampirice i hibrida, producentkinja serije Julie Plec nam je otkrila: “Tyler i Caroline moraju mnogo toga da prevaziđu. Stvari su prilično loše i biće još gore pre nego što se poprave.” Ona je dodala i sledeće: “Obožavala sam kad je Tyler rekao Caroline ‘Ne mogu da mrzim ovo, jer je bolje. Ne moram više da trpim bol. Na neki način, osećam se slobodno, bori se za mene, bori se za nas’. Ona nije sigurna da to može, tako da Tyler neće biti srećan zbog toga. Ni zbog čega se ne oseća srećno.” Što je još gore, izgleda da će se Tyler ponovo prikloniti zlokobnom Klaus. Julie objašnjava: “Dozvoljava da mu Klaus šapuće u uho i govori ‘Moraš da uradiš ovo za mene. Moraš da služiš svog gospodara’. Tyler je u vrlo, vrlo lošoj situaciji s skoro katastrofalnim posledicama. Trebaće mu mnogo vremena da povrati poverenje svojih prijatelja i Caroline”.

Da li mislite da će Caroline i Tyler ipak ostati zajedno ili će se ona ponovo vratiti svojoj staroj ljubavi, Mattu?

Izvor: bravo.rs

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

pa oni i nisu više zajedno xD

sa jedne strane, želim da se oni pomire i budu flawless kao i do sada, a sa druge želim Caroline ponovo sa Mattom. osećanja su mi prilično nedefinisana VERRY HAPPY

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Da, oni nisu zajedno XD

Ali, sve u svemu, želim da se pomire. Nedostaju mi jako.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Meni svejedno, nisam toliki shipper Forwood, Matt mi je bio mnogo bolji. Ali ipak Mattu treba neko ko je human i ko ga razume i koga on razume, jer Matt je typical America boy i mislim da ne voli zavrzlame, i meni je dosta bilo.

http://www.iansbalkan.com

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Ja sam za to da se Ty vrati na staro (ne volim ga hibridnog SAD ) želim njegovo ponašanje back in time, i želim da Ty i Car budu opet skupa jer su bili tako divniii^^ a sad mi se Tylerovo ponašanje uopće ne dopada SAD

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Ja jako želim Forwood back! SAD

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

heyMcqueen ::Meni svejedno, nisam toliki shipper Forwood, Matt mi je bio mnogo bolji. Ali ipak Mattu treba neko ko je human i ko ga razume i koga on razume, jer Matt je typical America boy i mislim da ne voli zavrzlame, i meni je dosta bilo.

Slažem se sa ovim u potpunosti.

Carla Elisabeth ::Ja sam za to da se Ty vrati na staro (ne volim ga hibridnog SAD ) želim njegovo ponašanje back in time, i želim da Ty i Car budu opet skupa jer su bili tako divniii^^ a sad mi se Tylerovo ponašanje uopće ne dopada SAD

I sa ovim HAPPY

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ja msm da Caroline i Matt nece nikada vise biti zajedno jer jednostavno puno se stvari desilo..
Nekako su mi sladji Caroline i Tyler mada ne bih htjela onog Tylera iz prve sezone vec ovog razumnijeg i humanijeg da tako kazem

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Ja navijam za Forwood i omiljeni su mi par u seriji i necu da budu over SAD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu