Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna

+3
Carla Elisabeth
heyMcqueen
Chèri
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pet Dec 30, 2011 9:15 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Smrt Jenne Sommers jedna je od najšokantnijih smrti u tv serijama u 2011. godine. Iako su se mnogi nadali da će ona umreti, niko nije predvideo način na koji će umreti. Zato nas je njena žrtva iznenadila u 21. epizodi druge sezone. Tako je Jenna, odmah posle prikazane epizode mnogima nedostajala i TVD je od tad uskraćen za odličnu glumicu. Jedan popularni blog uvrstio je Jennu među nezaboravne TV likove od kojih smo se oprostili u 2011. godini. Glumica Sara Canning koja je dve godine tumačila lik Elenine i Jeremijeve tetke objavila je na svom tviter profilu da joj je čast da Jenna bude na listi sa mnogim drugim popularnim likovima koji su nas napustili u 2011.

R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Cats1

Izvor: vampires.rs

2R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pet Dec 30, 2011 3:00 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Jao Jenna, uvek mi nedostaje, čim vidim Alarica setim se svega greotice SAD

http://www.iansbalkan.com

3R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pet Dec 30, 2011 3:44 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

A Jenna ♥️ Nedostaje mi. Odgledala sam neke epizode prve sezone pre neki dan i moram reći da je sve tako prazno i čudno bez nje, velika razlika! A još Alaric SAD

4R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pet Dec 30, 2011 9:09 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Jako mi fali Jenna. I baš mi je žao što su je morali ubiti/maknuti iz serije. Ona je bila tako jedan dobar lik, karakter od žene i taman kad je saznala za vampire PAF! She's dead SAD

5R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pet Dec 30, 2011 10:32 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Uvek sam se nadala da će se ona ponovo vratiti, zaoista velika šteta SAD
Ali što se tiče tvd-a, meni mnogo fali i Rose, iako je bila veoma malo u seriji, na mene je ostavila baaš veliki utisak SAD

6R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Sub Dec 31, 2011 10:18 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

heyMcqueen ::Jao Jenna, uvek mi nedostaje, čim vidim Alarica setim se svega greotice SAD

I ja isto.. Mica SAD
Inače, ja čekam Saru Canning u Supernaturalu, hahah VERRY HAPPY

7R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Pon Jan 02, 2012 3:13 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao Jenna se ja msm nikada nece prezaliti..
zaista je nekako cudno bez nje..ah, kad bi je samo mogli vratiti...

8R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Empty Re: R.I.P: nezaboravni TV likovi: Jenna Ned Jan 15, 2012 12:51 am

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

aaaaa i meni mnogo nedostaje! SAD Razocarala sam se kad se ona nije pojavila medju duhovima SAD I dodala bih Rose, koja mi isto nedostaje...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu