Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li mislite da je Jeremyov odlazak ispravan?

+3
sinner.like.me
♦Black♦Betty♦
heyMcqueen
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Da li mislite da je Jeremyov odlazak ispravan? VD310B0346b-3818303747012470861

Ko bi rekao da će Džeremi Gilbert (Steven R. McQueen) ikada biti glas razuma? Predlagao je svojoj sestri, Eleni (Nina Dobrev) da spakuje svoje torbe i beži glavom bez obzira iz smrtonosnog Mistik Folsa.

Umesto toga, ona mu je poslala Dejmona (Ian Somerhalder) da mu zaviri u glavu i pošalje ga u Kolorado (Colorado). Jeremy je definitivno sigurniji, ali je dokazao da je sposoban kada je slomio hibrida. Da li Vi mislite da je Elena napravila ispravnu odluku?

Izvor: vampires.rs

http://www.iansbalkan.com

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Eternal stud
Eternal stud

ma vratiće se on brzo... xD

i mslm da jeste donijela pravu odluku... zato što, kao što je ona sama rekla, on ima samo 16 god... pre rano je za njega da ubija neka tamo čudovišta... a ionako je izgubio većinu ljudi koje voli...

http://www.artworldforum.net

sinner.like.me

sinner.like.me
My life lacks
My life lacks

Definitivno. Smatram da je dosta sazreo u poslednje vreme, ali ipak je i dalje prisutna ta njegova tvrdoglavost i sposobnost da upada u svaku moguci nevolju. Sto njega sve zakaci, mukicu? vbnv
Elena brine za njega i uradila je najbolju mogucu stvar jer ipak nije bezazleno igrati se sa Klausom.
Valjda ce se brzo vratiti tears

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Zašto Jeremy? Zašto baš on? tears
Ali, ipak, mislim da je to najbolje za njega. Neka se on oporavi od svega što mu se dešavalo i neka se vrati brzo! Vredan je odmora, stvarno.

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

smatram da je njegov odlazak ispravan, ali ne i način na koji je on postignut.

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

WickedGames ::smatram da je njegov odlazak ispravan, ali ne i način na koji je on postignut.

Definitivno se slažem.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

joj pa msm da jeste
slazem se da je tvrdoglav i da ga treba zastititi i da treba da zivi normalan zivot,bez opasnosti i sve to ali ipak bojim se da bi ga Klaus opet mogao naci..
samo se nadam da ce se brzo vratiti...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu