Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li bi moglo doći do ljubavne veze između Kerolajn i Klausa? Zap2It ima odgovor.

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Da li bi moglo doći do ljubavne veze između Kerolajn i Klausa? Zap2It ima odgovor. Tvd-caroline-klaus


Evo o čemu se radi. Kerolajn (Caroline) u Vampirskim Dnevnicima ima hemiju sa svima! Pisci mogu da je stave da bude u vezi sa nameštajem i verujemo da bi nas Kendis (Candice) i u to ubedila.

Sa Kerolajn i Tajlerom (Tyler) koji se suočavaju sa velikim problemima u vezi, Tajler mora doneti neke velike odluke. Sudeći po tome da je Majkl (Michael Trevino) već neko vreme kod kuće u Los Anđelesu a ne u Atlanti gde snimaju seriju, rekli bi da je ovaj par uzeo priličnu pauzu.

Samim tim su svi počeli da pričaju o mogućoj Klausovoj ljubavnoj vezi, i mi smo odmah pomislili na dragu Kerolajn. Kada je Zap2It pričao sa Kendis o ovome, ona i nije bila nešto specifična. “Reći ću vam sledeće — Kerolajn ima scene sa njim u narednim epizodama, a toga nismo imali ranije. Otkad je postala vampir, Kerolajn je odrasla i konačno pronašla sebe. Ima više samopouzdanja i samim tim je mnogo jača osoba. Videćete tu njenu stranu kako izbija na površinu kad god bude imala scene sa Klausom.”

Sa druge strane, mnogi fanovi pitaju o (ne)mogućoj vezi između Stefana i Kerolajn. Na ovo je Kendis rekla sledeće: ” Ona ga nije videla već neko vreme. Trenutno se nalaze sa suprotnih strana igre. Radujem se mogućim scenama sa njim, jer znam da te scene uvek ispadnu dobro. Sada se on suočava sa mnogo toga a ona ima svoj 18. rođendan, što ona shvata kao neku veliku prekretnicu u životu.”

Ali ima nade i za fanove Tajler i Kerolajn. “Mislim da definitivno ima nade za njih dvoje na duže staze. Kad su se prvi put spojili, bilo je zbog toga jer su bili potrebni jedno drugom, i bili su puni podrške. Mislim da ako uspeju da vrate svoju vezu na to, da definitivno ima nade.”

Izvor: vampires.rs

http://www.iansbalkan.com

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ja bi volela da bude nešto izmedju Caroline i Klausa pošto sam hardcore Klaroline fan, mada ne verujem da će biti išta od toga. meni je sasvim dovoljno što će imati zajedničke scene xD

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Baš bih volela da se nešto više razvije između njih, a i što kaže Kaja, dovoljno mi je što će imati zajedničke scene.
Mislim da postajem opaki Klaroline fan! VERRY HAPPY

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

o slazem se sa vama..
i ja bih bar da vidim scene..xD

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

E sad...ja vrtim jakooo puno filmova u glavi. Bilo bi onako preodlično da se Klaus zaljubi u Caroline i da zbog nje odustane od svega, ubijanja, hibrida i sl. Aaaawww oni bi tako bili dobar par duizgui

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu