Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

“Vampirski dnevnici” Šta će se desiti u trećoj sezoni?

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

“Vampirski dnevnici” Šta će se desiti u trećoj sezoni? 303347

U trećoj sezoni smo videli Elenin (Elena Gilbert) i Dejmonov (Damon Salvatore) poljubac, uzbudljiv za mnoge fanove, ali da li će možda nova Dejmonova ljubavna događanja uznemiriti Delena fanove. Elena mu jeste rekla da je ne može ponovo poljubit, ali šta znače najnoviji spojleri?

Prema TV Guide, Ian Somerhalder je otkrio da se njegov lik “budi go pored žene koja je zgodni vampir.” Naravno to vodi do nagađanja da je to Katarina (Katherine), što znači još jedna scena između Nine Dobrev i Ian-a Somerhaldera. Međutim, Nina je rekla, “Ne mogu vam reći da li sam ja u toj sceni ili ne, ali je to lik sa kojim su svi upoznati i Elena će definitivno imati svoje mišljenje o tome.” Ima smisla da će Elena imati komentar na to bez obzira sa kim Dejmon završi u krevetu, ali “zgodni vampir”. To nas odmah asocira na Katarinu. Samo je pitanje vremena kada će se Katarina ponovo pojaviti. Ipak, ona ne može dugo biti bez braće Salvatore.

Osim toga, ko ne želi da vidi Eleninu reakciju na činjenicu da su Dejmon i Katarina spavali, ako je to ono što će se desiti? Elena je možda rekla Dejmonu da je ne sme ponovo poljubiti, ali to ne znači da će njena osećanja nestati i to je nešto sa čim oni moraju da se suoče. Da li Dejmonovi odnosi sa drugom ženom mogu doneti promenu kod Eleninih i Dejmonovih fanova? Tu je takođe činjnica zbog koje se moramo zapitati da li je stvarno gotovo sa Stefanom (Stefan Salvatore) i Elenom. Svašta se može dogodoti do kraja sezone i to uključuje i to ko će sa kim biti u vezi. Čak i ako Elena ima “samo mišljenje” o Dejmonu i vampirici, to bi trebao biti zanimljiv razgovor za njihove fanove.

Izvor: vampires.rs

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Kathmon, Kathmon, Kathmon, Kathmon, Kathmon <3
Nadam se da je u pitanju Katherine, mada nikad se ne zna LICK

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

zamislite da se Rose nekako vrati *o*
mada čisto sumnjam, 99% je Katarina.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

i ja se slazem i jedva cekam
inace ako Elena bude prigovarala e onda je bitch al stvarno...

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ja samo jedva čekam da se Katherine vrati!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu