Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Michael Trevino nam otkriva šta možemo da očekujemo u današnjoj epizodi.

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Michael Trevino nam otkriva šta možemo da očekujemo u današnjoj epizodi. Hd5

Jučerašnji dan je bio prilično zauzet za Majkla (Michael Trevino) ako je suditi po silnim intervjuima koje je dao. Naime, Majkl nam otkriva šta možemo očekivati u današnjoj epizodi, o tome šta misli o potencijalnoj vezi između Kerolajn (Caroline) i Klausa, kao i o tome koliko je zaista jaka njegova veza sa Klausom.

U ovoj epizodi ćemo videti kako Tajler (Tyler) traži pomoć od jedine osobe koju poznaje a koja je izbegla da bude opčinjena, a to je Kerolajnin otac, Bil Forbs (Bill Forbes). Očajnički želi da se reši te veze koju ima sa Klausom, ali saznaje da je ta veza mnogo jača od svega, što se i moglo videti u prošloj epizodi kada je Tajler ugrizao Kerolajn. Mada Bil mu neće olakšati stvar, da li će mu zaista pomoći ili ne, ostaje nam da sačekamo do večeras i da se vidimo šta će se desiti.

A šta misli o potencijalnoj vezi Klausa i Kerolajn:
“Kada sam prvi put pročitao scenario, pomislio sam `Ok, imaće malu romansu. Neće to potrajati` ali onda sam pogledao epizodu, i uz odgovarajuću muziku i Džozefovu (Joseph Morgan – Klaus) odličnu glumu, pomislio sam `Do đavola`. Bila je jako dobra scena ali se i dalje nadam tome da neće potrajati. Ne sviđa mi se. Što se tiče ljubavnog trougla između Tajlera i Kerolajn i Klausa, mislim da neće doći do toga. Rekao bih da će to dvoje (Klaus i Kerolajn) imati svoje trenutke. ”

A u slučaju da to potraje, sa kim bi voleo da Tajler bude?
“Ne bih imao ništa protiv da to bude Rebeka (Rebekah). Bilo bi zabavno.”

I za kraj, Majkl kaže da će jedna stvar ostati nepromenjena:
“Tajler je bez majice, verovali vi to ili ne, bez majice je.”

Izvor: vampires.rs

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ja ocu Klaroline i tacka.. ne zanima me..
Al zanimljivo je ovo Tyler i Rebekah mogli bi da stave malo vise njihovih scena cisto da vidimo..

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu