Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zach Roerig: Met je glas razuma u Mistik Folsu

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Zach Roerig: Met je glas razuma u Mistik Folsu Fancy-matt-donovan_342x514

Svake nedelje, neko od glumaca vaše omiljene serije Vampirski Dnevnici, je zauzet davajući intervjue. Ove nedelje je red došao i na Zeka (Zach Roerig). Kao što svi već znate, on tumači lik Meta Donovana. Neki smatraju da je nebitan, a neki se ne slažu. Zek kaže da će uskoro svi videti Metovu svrhu u Mistik Folsu.

Šta stvarno može ljudsko biće postići u tom malom gradu?

“Nemam prsten i ne mogu vas ugristi za vrat, ali ovo vise neću trpeti” kaže Zek za TVFanatic. Pokazao je da je sjajan prijatelj i Kerolajn (Caroline) i Eleni, i dosta mu je toga da ih gleda kako pate, jednostavno želi da privede tome kraj.

Ali ne očekujte nikakvu vezu između Meta i Elene, kako Zek kaže oni su jako dobri prijatelji i u narednim epizodama ćemo i videti kako njihovo prijateljstvo samo raste, ali ništa vise od toga.

Ima dosta nas koji bi želeli samo da ostane živ, pa zašto onda ne bi pošao stopama Džeremija, zašto ne bi napustio Mistik Fols? Izgleda da se TVFanatic slaže sa nama, i upravo je to i pitao Zeka na šta je on odgovorio:

“On je ponosan i tvrdoglav i to je njegov dom.”

Ono što je mnoge iznenadilo je to, otkud Zek na balu? Možda mu je Rebekah poslala pozivnicu? Ostaje nam da čekamo do večeras i saznamo.

Izvor: vampires.rs

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

e da slazem s da moraju imati nekoga kao Matt da bude spona i bar truncica realnog..
Kada i njega ne bi bilo bili bi to samo nerealni likovi..
nadam se da ce postati jos znacajniji u daljim epizodama

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Volela bih da Matt malo dignu, neka ga ožive!
Slažem se sa svime što je rekao.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ali ne očekujte nikakvu vezu između Meta i Elene, kako Zek kaže oni su jako dobri prijatelji i u narednim epizodama ćemo i videti kako njihovo prijateljstvo samo raste, ali ništa vise od toga.

Ne slažem se. Wanna bet da će Elena da završi sa Mattom ukoliko ne postane vampir?

Matt je, pored Jeremya i Damona, moj omiljeni lik u seriji i stvarno ne bih volela da ga odbace tek tako. On ima veliku svrhu, o da! Ja samo jedva čekam da vidim kako će to da odrate. JEDVA ČEKAM!
Biće on jedan od važnijih likova sezone, ako ne na kraju ove, onda sigurno u sledećoj.
Matt je duša mala, ja ne znam kako ga neko ne može voleti.

http://www.iansbalkan.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu