Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Džozef Morgan bi voleo da ima harem!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Džozef Morgan bi voleo da ima harem! Empty Džozef Morgan bi voleo da ima harem! Pon Feb 20, 2012 10:33 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Džozef Morgan bi voleo da ima harem! Ae2yr9CEAAzLIT--3031021292929565481

Da, dobro ste pročitali! Ozloglašeni hibrid (dobro, možda ne baš toliko ozloglašen ovih dana) bi voleo da poseduje harem sa devojkama iz Vampirskih dnevnika. U skorašnjem intervjuu sa Starry Constellation Magazinom Džozef je izjavio da dok on uživa u svom flertu sa Kerolajn (Candice Accola) – zapravo, izjavio je da mu je scena u kojoj joj on daje svoju krv njegova omiljena u trećoj sezoni – smatra da bi njegov lik mogao da bude malo više promiskuitetan.

Definitivno postoje varnice između plavuše i hibrida, i Džozef kaže: ”Voleo bih da se to istraži malo više jer osećam da tu ima dosta hemije i osećam da je to nešto što fanovi žele, a to je ono za šta smo mi ovde, da udovoljimo njima i damo im šta oni žele.” Međutim, ovo ne znači da Džozef smatra da je on čovek za jednu ženu. ”Skoro sam snimio neke scene sa Ket Grejem (Boni Benet), i uživao sam u tome, ali takođe volim da radim i sa Ninom Dobrev (Elena Gilbert) i zato sam zainteresovan za više stvari. Volim da radim sa svima, znate, i dobijem pomalo od svega, pa možda, harem za Klausa?”

Mistik Fols je poprilično širokouman gradić, ali mislimo da će povući crtu kod poligamije.

Izvor: vampires.rs

2Džozef Morgan bi voleo da ima harem! Empty Re: Džozef Morgan bi voleo da ima harem! Sub Feb 25, 2012 11:06 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

haha Klaus malo više promiskuitetan..Ne bih imala ništa protiv..
Mada se slažem sa tim da bi trebali još više istražiti Klaroline...

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Bravo, Joseph, hoćemo mi Klaroline! ^^
Meni je Klaus odličan u svakoj situaciji.

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Haha, nema šta, kralj je, mada mislim da smo to već odavno znali ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu