Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Njegova predanost Planeti & životinjama

+22
Layne_lover
Chèri
Elly
kitten.
Wild Child
DEfire
Cannibal
Natally
Ivana
♥Oliver Katić fan♥
Vamps girl
NinaTheVampire
Mrs.Somerhalder
jlovedejmona
i love gd
Wwinner
KIKI
TheVampOne
PopCorn
little_angel
Damonian
heyMcqueen
26 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Njegova predanost Planeti & životinjama Sub Dec 18, 2010 7:10 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Svi Ianovi verni fanovi znaju da je on strastveni čuvar naše Planete i ljubitelj životinja.
Redovno na njegovim Tweetovima čitamo o tome, a i mnogi novinski članci to potvrđuju.

Šta vi mislite o tome?
Da li mislite da je to marketinški trik ili on stvarno tako razmišlja?
Šta mislite o IS Foundation?

http://www.iansbalkan.com

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Pametna moja glavica ^^
Ja sam sigurna da nije marketinski trik i da je tako brizljiv prema Zemlji i zivotinjama. Kad sam za to cula jos sam ga vise zavoljela. :)

little_angel

little_angel
Hello brother!
Hello brother!

To je baš ljepo od njega.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

to je bas lijepo od njega i bilo koga drugog ko to radi
u danasnje vrijeme stvarno treba takvih ljudi drago mi je sto je Ian jedn od njih.

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Pa verujem da je takav, stvarno je duša^^ :)

KIKI

KIKI
An invitation
An invitation

MIslim da nije marketinski trik.
To je jako lepo od njega.:D

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Stvarno je pazljiv. nikako nije marketinski trik. :)

i love gd

i love gd
Hello brother!
Hello brother!

nije marketinski trik

jlovedejmona

jlovedejmona
Hello brother!
Hello brother!

S obzirom da i sama volim zivotinje i prirodu mislim da to nema veze sa nikakvim trikovima, sada ga jos vise volim.

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
An invitation
An invitation

Sigurna sam da nije marketinski trik.
Kao sto je rekla Natasa,danas su planeti stvarno potrebni takvi ljudi i mnogoo mi je drago sto je Ian jedan od njih.
Dusa. <3

http://twitter.com/MayaError

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

definitivno nije marketinski trik, jer evo ja kad bih imala toliko novca kao on isto bih tako razmisljala... volim ga ^^

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Mislim da nije markentiski trik jer toliko slavnih i toliko novca a ne pomazu svi, to je njihova licna volja, dobrica je :)

13Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Re: Njegova predanost Planeti & životinjama Čet Feb 10, 2011 10:27 am

♥Oliver Katić fan♥

♥Oliver Katić fan♥
Hello brother!
Hello brother!

Bas lepo..:)Dusa <3

14Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Re: Njegova predanost Planeti & životinjama Čet Feb 10, 2011 11:25 am

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Lijepo ako je istinito. Povodom toga da li je marketinški trik ili ne, ne mogu ništa reći jer bi to bilo samo nagađanje.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Istina jeste .. jer i sama se možeš uveriti kako je pokrenuta IS Foundation kojoj svojim doniranjem možemo pomoći da se bori protiv nekih aktuelnih problema kada je svet životinja u pitanju ^^
ali i uopšte u svemu kada je Earth u pitanju ^^

Marketinški trik.. ne, nikako.
Ian je .. ma duša od čoveka

http://www.iansbalkan.com

16Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Re: Njegova predanost Planeti & životinjama Čet Feb 10, 2011 10:41 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ma kakav marketinski trik O.o on je predobar i vidi se koliko brine za planetu, stavrno je po meni savrsen ^^ stalno posjecujem IS foundation i voljela bih da pomognem ali nemam ziro racuuuun -.-

17Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Re: Njegova predanost Planeti & životinjama Čet Feb 10, 2011 10:44 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

I ja također.. ni žiro račun ni paypal.. majka bi me ubila da joj tražim, karticu za ovoo XDD inače je izluđujem sa Ianom.. ubila bi me XD

http://www.iansbalkan.com

18Njegova predanost Planeti & životinjama Empty Re: Njegova predanost Planeti & životinjama Čet Feb 10, 2011 10:49 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

ja sam rekla mami da cu da se udam kaze ona aj da ga vidim, kaze ona KOLIKO ON IMA GODINA? kazem ja 32, samo 17 godina, kaze ona TATA TI MOZE BITI ahahahahhaha kazem ja tati tata ja se udajem on ima 32 godine kaze on sine ti si pukla xD i ja hocu da trazim paypal, treba mi za svasta, ali neeee ubio bi me tata xD

Natally

Natally
Eternal stud
Eternal stud

Ufff...Moracu da postanem vegeterijanac, jer kad se udam za Iana, moracu da mu spremam vegeterijansku hranu. xD :D (predpostavljam da je vegeterijanac kad voli zivotinje) Dusaaa moja <33

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Svaka cast za njegovu humanost i posvecenost. Jedan je od retkih poznatih licnosti koji su takvi :)

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Zaista ne vjerujem da je laž (iako mnoge 'zvijezde' svašta rade da bi dobile pažnju)!
On toliko pridaje pažnje tim slatkim bićima, kao i našoj planeti, da bi to zaista trebalo biti za svaku pohvalu, a ne da neko sumnja u njegove poštene namjere.

Go Ian! ♥

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Wild Child

Wild Child
Hello brother!
Hello brother!

Damonian ::Pametna moja glavica ^^
Ja sam sigurna da nije marketinski trik i da je tako brizljiv prema Zemlji i zivotinjama. Kad sam za to cula jos sam ga vise zavoljela. :)

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

On je dobročinitelj, i vidi se da voli prirodu i životinje. Evo, ovdje upravo razgovara sa dve cure o prirodi, sačuvanju prirode i svega toga.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

"I would compel ALL of you..."


COMPEL ME PLEASE *_* XD

- Šala. Interna XDD - ne znam šta da kažem u vezi videa, a da ne ispadne spam, stvarno, očarava me u svakom intervijuu.
Znam za njegov status sa Twittera, koji u suštini kaže da su njegovi fanovi većinom hrabri tinejdžeri koji se bore za svoje bolje sutra..

Kad smislimo sve, kao što je i sam rekao, ima 32 godine i prošao je mnogo toga, ali još nije video da se neko sa takvim žarom bori za prirodu kao mi, deca od u rasponu od 13 do 19 godina.

Da ne dužim... obožavam ga ♥️

http://www.iansbalkan.com

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

On je moje omiljeno biće, ja njega najviše volim. ♥
Bil' bi ovo materet' Paris Hilton uradila? Šipak bi uradila, prije bi uzela bundu od životinje. -.-

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu