Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Elijah

+17
Tifany Salvatore
Lidija
PhoenixX
WickedGames
Chèri
УИнђијуИмаЂунгла
Just Freedom
kitten.
Salvatore♥
IansGirl<3
DEfire
Vampire_Girl
Vamps girl
NinaTheVampire
Wwinner
heyMcqueen
PopCorn
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Elijah - Page 2 Empty Re: Elijah Sub Jan 14, 2012 12:05 am

TeamKlaus

TeamKlaus
An invitation
An invitation

IansGirl<3 ::Zanimljiv je!Al moze li meni neko objasniti kako su prvi vampiri tj.ORIGINALI nastali???
Hajde da budem fina da ti ispričam. Ne znam kako me ne mrzi.
Klausova i Elajdžina majka rodila je sedmoro dece od kojih je Klaus najstariji. Ona je, počinila preljubu pre nego što je izrodila ostalu decu i iz te preljube proizašao je Klaus. On potiče iz loze vukodlaka, tj. njegov biološki otac bio je vukodlak, za razliku od njegovog očuha, Mikaela.
Njegova majka bila je veštica, veoma moćna. Da bi sačuvala svoju decu od vukodlaka i ostalih opasnosti, bacila je čini na njih i načinila ih vampirima pre nego što je Klausov očuh, Mikael, saznao za preljubu i ubio je. Ubio je i Klausovog biološkog oca i time započeo rat koji i dan danas traje, rat između dve vrste, vukodlaka i vampira. Klaus je hibrid, tj. i vukodlak i vampir. Naravno, kako bi održale ravnotežu u prirodi, veštice su na njega bacile čini tj. kletvu koja je zaključala njegovu vukodlačku stranu. On želi da razbije tu kletvu kako bi postao neuništivo biće.
Jasno sad? HAPPY

Inače, ne znam kako možete da mrzite Elajdžu. On je staromodan, ima stila, i da, čak iako većina vas ne veruje u to, on drži svoju reč, iznad svega! Pravi gospodin i džentlmen. Zaljubila sam se u njega. Pa, ovo je za dame koje ga vole:
https://www.youtube.com/watch?v=Qrxywvp77RU&list=LL3NNoUqWhWgTyHEeZklYuyg&index=3&feature=plpp_video
https://www.youtube.com/watch?v=0ROQ2Ys3L18&feature=BFa&list=LL3NNoUqWhWgTyHEeZklYuyg&lf=plpp_video
Enjoy. :<333:

27Elijah - Page 2 Empty Re: Elijah Čet Maj 31, 2012 6:56 pm

Vampirusa

Vampirusa
Hello brother!
Hello brother!

Super je, hooot, a i nekako sav elegantan, dosstojanstven... odlicna uloga i gluma

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu