Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Časopisi/magazini/novine

+22
УИнђијуИмаЂунгла
Just Freedom
Missandei
Nobody's Daughter
NinaTheVampire
kitten.
Ejpril
DEfire
•Jeca•
Wild Child
Lidija
Kiss me or Kill me
Vamps girl
i love gd
.Damon's ch!ck.
Natally
♫_Tea_♫
Bloody Hell
Damonian
PopCorn
Stefan Halliwell
heyMcqueen
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Sub Maj 14, 2011 11:15 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

BRAVO, BRAVO Girl, hrvatski i srpski OK. XD

27Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Sub Maj 21, 2011 7:51 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Čitam sve skoro O.o ali volim bravo najviše iako dosta izmišljaju xD

28Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Čet Jun 09, 2011 8:33 am

Nobody's Daughter

Nobody's Daughter
Eternal stud
Eternal stud

Citam sta mi padne pod ruku, ali otkad nema Hupera a to je vec par godina nista me ne zanima posebno.

http://poet-world.darkbb.com

29Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Čet Jun 23, 2011 6:20 pm

Missandei

Missandei
Hello brother!
Hello brother!

citam Blic hahaha xD

30Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Pet Jul 01, 2011 5:45 pm

Just Freedom

Just Freedom
Hello brother!
Hello brother!

Ja ne citam casopise. Kad sam bila mladja citala sam Bravo i retko kad OK (jer je bio skup)...xDD

31Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Uto Jul 12, 2011 6:38 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

Kupujem samo ove teen casopise i to samo zbog postera...

http://www.avril-balkan.com/forum

32Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Čet Avg 04, 2011 10:15 am

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Obožavam časopise :)
Najdraži Ok, Teen i Bravo.

33Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Pon Avg 08, 2011 4:54 pm

Clair

Clair
An invitation
An invitation

Čitam OK! (al hrvatski XD)
Umm, nisam kupila zadnjih par mjeseci pa sam neki dan kupila, bacila pogled na ono i ništa mi se nije svidjelo. Postali su mi previše plitki... Vjerovatno sam to prerasla. dfhh

34Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Sub Okt 29, 2011 4:55 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Bravo,Bravo Girl i ponekad OK. HAPPY

35Časopisi/magazini/novine - Page 2 Empty Re: Časopisi/magazini/novine Ned Nov 27, 2011 5:25 pm

NevenaGC

NevenaGC
Hello brother!
Hello brother!

ranije sam mng vise kupovala, bilo je nekako vise stvari koje me interesuju.. sad ugl uzmem neke postere od par drugarica koje svaki br svakog casopisa kupuju, a nekad i kupim ako ima dosta toga sto mi treba xD

http://twitter.com/#!/Team_Madden

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu