Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li vam je na nekoj slici ružan?

+23
Warrior Princess
Damon’s girl
Lidija
Loud.
Bubble
Miss Salvatore
TheVampOne
DSanGel
Buffy
marija <3
УИнђијуИмаЂунгла
Chèri
kitten.
Lady Autumn
Electric•Feel
Wild Child
NinaTheVampire
Tina Bieber
♫_Tea_♫
PopCorn
*Damon's love*
DEfire
heyMcqueen
27 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Da li vam je na nekoj slici ružan? Ned Mar 06, 2011 10:41 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Da li ste ikada naleteli na sliku na kojoj vam je Ian baš ružno ispao?

Ukusi su različiti, tako da - pogledajmo vaš?

http://www.iansbalkan.com

2Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pon Mar 07, 2011 12:47 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

NE!

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

3Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pon Mar 07, 2011 2:40 pm

*Damon's love*

*Damon's love*
An invitation
An invitation

Nikada

4Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Čet Mar 10, 2011 2:39 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ne nikada mada msm da nema te slike koja je ruzna jer su sve lijepe na svoj nacin..xD

5Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Mar 11, 2011 1:46 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

ne, uvijek ima nešto što ga učini lijepim

6Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Ned Mar 13, 2011 11:45 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Možda ove iz ranijih dana... msm nemam ja toliko zamazane oči da kažem da je na svakoj lep xD

Ali većinom da, pogotovo na ovim novijim..uvek nalazim nešto lepo na njima :)

http://www.iansbalkan.com

7Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sre Mar 16, 2011 9:03 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Ne! Al na baš svakoj mi je prezgodan.

8Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sub Mar 26, 2011 12:58 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

to nepostoji :O

9Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Ned Mar 27, 2011 7:21 pm

Wild Child

Wild Child
Hello brother!
Hello brother!

Ne, uvek je lep.

10Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Apr 08, 2011 10:52 am

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Ne, iako mi se baš ne sviđaju slike gdje ima bradu.

11Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Uto Apr 12, 2011 6:55 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
An invitation
An invitation

OMG. Hell NO.

12Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sub Maj 14, 2011 11:02 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Na onima iz mlađih dana. :/

13Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sub Jun 04, 2011 9:02 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Iskreno ne, jer mi je na svakoj slici na neki poseban način lep.

14Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sre Jun 29, 2011 12:06 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

Jeste ali ne mogu sad da trazim,ako nadjem postavicu.;D

http://www.avril-balkan.com/forum

15Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sre Jun 29, 2011 5:17 pm

marija <3

marija <3
Eternal stud
Eternal stud

Nisam naišla ni na jednu sliku na kojoj je ružno ispao, ali ima slika na kojima nije toliko lep xD Mada je na većini savršen *__*

16Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Čet Avg 18, 2011 8:37 pm

Buffy

Buffy
Hello brother!
Hello brother!

УИнђијуИмаЂунгла ::Jeste ali ne mogu sad da trazim,ako nadjem postavicu.;D

http://one-direction.forumotion.eu

17Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Avg 19, 2011 12:38 pm

DSanGel

avatar
Hello brother!
Hello brother!

Ian je prelijep ali mi se ne svidjaju slike iz mladjih dana.
kao na primjer ova ^^

Da li vam je na nekoj slici ružan? Ian-somerhalder-young-2-100x100

18Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Avg 19, 2011 3:08 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Svakome se desi, da bar jednom ne ispadne lepo - da ne liči na sebe, pa čak i poznatima. HAPPY

19Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Okt 28, 2011 8:09 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Ne. Nikada nisam naisla,nekako mi je na svakoj prelep. *__*

20Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Pet Okt 28, 2011 8:25 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

DSanGel ::Ian je prelijep ali mi se ne svidjaju slike iz mladjih dana.
kao na primjer ova ^^

Da li vam je na nekoj slici ružan? Ian-somerhalder-young-2-100x100

Ovde nije ružan, ovde je premeden i prelep! <3
Pepiiiica malaaa VERRY HAPPY

21Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sub Okt 29, 2011 8:34 am

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Paa, moram priznat da ima nekih takvih slika. Ali su rijetke.

22Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sub Nov 12, 2011 11:03 pm

Loud.

Loud.
An invitation
An invitation

Svako ispadne grozno nekad na slikama, pa čak i on, niko nije savršen. XD
Nisam pregledao mnogo slika, tako da nisam našao neku ružnu, ali pomalo mi se ne sviđaju one slike iz drugih serija, znači no TVD era. OUCH

23Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Ned Nov 13, 2011 10:07 am

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Ne, on je na svakoj slici lep HAPPY

24Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Sre Jan 11, 2012 8:00 pm

Damon’s girl

Damon’s girl
An invitation
An invitation

ja dosad nisam naišla ni na jednu...na svakoj mi je prelep! :<333:

25Da li vam je na nekoj slici ružan? Empty Re: Da li vam je na nekoj slici ružan? Čet Jan 12, 2012 11:00 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Hello brother!
Hello brother!

Pa niko ne ispada na svakoj slici savršeno, pa čak ni on. Naravno da ima onih slika koje mi se manje sviđaju ali ne znam da li baš mogu da kažem da je ružan. Npr. ne volim toliko one slike dok je bio mlađi.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu