Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ian Somerhalder i Nina Dobrev: Zašto volimo jedno drugo

+5
PhoenixX
Bassgirl
heyMcqueen
Chèri
kitten.
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Ian Somerhalder i Nina Dobrev: Zašto volimo jedno drugo 1315844135_ian-somerhalder-nina-dobrev-article

Posle nekoliko godina skrivanja svoje veze, Ian i Nina su konačno spremni da pričaju o njoj.

Kada je US Weekly uhvatio par na CW-oj jesenjoj premijernoj žurci u subotu, u Burbanku, 32-godišnji Somerhalder je rekao da postoji hiljadu stvari koje on voli o svojoj devojci.
"Ona stvarno uživa u životu" rekao je "Njena strast da isproba sve što joj se nađe u okolini i uživa, u tom je odlična."
To nije jedini razlog zašto je Somerhalder na sedmom nebu zbog 22-ogodišnje bugarsko-kanadske glumice.

"Kada si jako blizu s nekim, mogu da te ismejavaju, ali ja prelazim preko toga." rekao je "Ali svuda te čačkaju - to ima smisla jer te znaju tako dobro i to te nervira, ali tera te da pomisliš: "Wow, da li me ljudi stvarno tako vide?"
Dobrev koja se pojavila na žurci u Dior haljini i Brian Atwood cipelama, takođe je zaljubljena u Somerhaldera.
"Uvek je pozitivan i srećan" rekla je za US Weekly "On je poput polu-pune čaše, ne polu-prazne."
(to vam je neki američki štos)

Izvor: US Weekly
Prevela: Sara
© Ian Somerhalder Balkan

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

A predivni su. Kako ih samo volim tako zaljubljene, da ne poveruješ.^^

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Gah, gah, gah, gah > mislila sam da će reći nešto konkretno OUCH
Ovo mi je samo izvrdavanje i sve manje verujem medijima, iako su prelepi na toj slici i obožavam ih zajedno. I vidite ih samo,aaa predivni su!!!!!


To nije jedini razlog zašto je Somerhalder na sedmom nebu zbog 22-ogodišnje bugarsko-kanadske glumice.
Jao kako divno rečeno! Ljudi, ja stvarno nisam previše fan girl kada su parovi u pitanju, ali njih dvoje su tako savršeni zajedno da ja to ne verujem uizukofz

Ako me shvatate, ja stvarno nemam reči da opišem kako se osećam. VERRY HAPPY
ALi i dalje imam sumnje gkkh

http://www.iansbalkan.com

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Misliš, kako sam ja divno prevela? XD
Duše, zajedno su 100%
Obožavam ih, prelepi su <3 Hoću da im vidim dete XD

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Preslatki su na slici. Prelijepo pričaju jedno o drugome.

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Duseee ♥ Kako volim sto su tugeder *.*

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

meni je to jos uvijek nekako nerealno..xD
msm ne mogu to sebi da predstavim iako msm da jesu u vezi sada..
al opet slatki su zajedno

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
An invitation
An invitation

Awwww *____* Kako ih volim ! Preslatki su... Ian Somerhalder i Nina Dobrev: Zašto volimo jedno drugo 858760 Kako samo divno govore jedno u drugome ! ^^



NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ovo svi nazivaju priznanjem Niana napokon, ali ja dok ne vidim video gdje OBOJE kažu "U vezi smo!", ne vjerujem WINK Tako daa....

Mislim lepo je to što tako pričaju jedno o drugome, ali dok ne vidim i ne čujem nešto konkretno, mogu samo da se slikaju LICK

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Nian Sobrev. Hell yeah. ♥

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu