Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

SomerSpammer

+12
PopCorn
Damon Salvatore
Fairy Of Regrets
Loud.
УИнђијуИмаЂунгла
NevenaGC
kitten.
WickedGames
DEfire
Chèri
Carla Elisabeth
heyMcqueen
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 26]

376SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Čet Jan 26, 2012 10:36 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ja se psihički i fizički pripremam za školu, pisanje maturskog rada, spremanje maturskih ispita i spremanje prijemnog za faks xD veselo je meni sve do jula meseca.

377SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Čet Jan 26, 2012 11:17 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

jadna SAD

Ja do toga dok dođem moram umreti još sto puta haha

http://www.iansbalkan.com

378SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 12:05 am

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

kaya: ajme kako si divna :** ja ni na tumblr ne stignem SAD al će mi se nakupiti toga da sve vidim i reblogam hahaha ajme matura kad se samo sjetim, užas. znam kak ti je. mene je čekalo sve, dvostruka matura, ekonomska i državna pa pisanje tog maturalnog rada...uf, užas. koju temu imaš?

dakle vi ste psihički ubijene, što da vam ja pišem , jedan seminar sam pisala 7 dana užas i sad čekam oće ga profa prihvatiti ili mi dati odbijenicu. a za učiti tek za 2. mjesec ajme koma. dođe mi da uzmem motiku u ruke i idem kopat hahahaha nije faks za mene (fucks) xD

379SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 1:25 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

jao haha kad vidim šta me sve čeka ne živi mi se a sve mi došlo nešto u glavu ne ide mi se u školu nekako toliku sam psihu sebi nabila preko raspusta da ih sve mrzim lol

ne da mi se gledati ih nekako, ne znam znate li kako je :kafa:

A imam posla i mislim da ću se usredsrediti na školu ovo polugođe, samo ću vikendima dolaziti kad odgledam epizodu pa mi žao što se nećemo čuti stalno kao sada gtukig

http://www.iansbalkan.com

380SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 12:39 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Carla Elisabeth ::kaya: ajme kako si divna :** ja ni na tumblr ne stignem SAD al će mi se nakupiti toga da sve vidim i reblogam hahaha ajme matura kad se samo sjetim, užas. znam kak ti je. mene je čekalo sve, dvostruka matura, ekonomska i državna pa pisanje tog maturalnog rada...uf, užas. koju temu imaš?

dakle vi ste psihički ubijene, što da vam ja pišem , jedan seminar sam pisala 7 dana užas i sad čekam oće ga profa prihvatiti ili mi dati odbijenicu. a za učiti tek za 2. mjesec ajme koma. dođe mi da uzmem motiku u ruke i idem kopat hahahaha nije faks za mene (fucks) xD

Psihološka analiza likova u romanu Ana Karenjina. sami smo birali temu i ja naravno sebi izabrala najtežu. zašto jednsotavno ako može komplikovano lol. čeja, zašto si ti imala dvostruku maturu? kako to funkcioniše?

ahahahhahahha Karla saosećam sa tvojim bolom xD

A imam posla i mislim da ću se usredsrediti na školu ovo polugođe, samo ću vikendima dolaziti kad odgledam epizodu pa mi žao što se nećemo čuti stalno kao sada gtukig

falićeš. <3

381SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 12:45 pm

Fairy Of Regrets

Fairy Of Regrets
Throw a dollar
Throw a dollar

meni skola nije problem, al mozda je previse mainstream (dobro, nije ni da bi casovi trebali da budu kreativni XD)
a jel moras svakog da analiziras, ili kako? xD

382SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 1:47 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ne moram svakog samo glavne likove. njih 6 tačnije xD msm nije meni problem, ja zaista volim Karenjinu, ali mogla sam da odaberem mnogo lakše teme kao što je likovno, muzičko i engleski. doduše ne kajem se što sam je odabrala, ali trebaće vremena da se sve napiše.

383SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 2:39 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Ajme Kaya divne li teme, obožavam Anu Karenjinu :<333:
Ma u biti sad su nam uveli tu državnu maturu od 2009 i čini mi se i više nema prijamnih na fakultetima (ima na nekima) i sad svi koji su išli u 4 godišnju školu (bila ona gimnazija il strukovna) imaju pravo polagati izborne predmete koje faks odluči i obvezne predmete (matematika, hrvatski i strani jezik) i ja sam to polagala plus psihologiju, povijest i politiku i gospodarstvo i onda sam na temelju tog se upisivala na faks (inače ne bi upala jer sam bila ekonomska a gimanzije su prije te mature imali prednost tako da je sada jednako za sve)-pravile su se rang liste na intrnetu i preko neta si biro faks i gledo jesi upo, mogo si ih staviti 10 na listu pa na koji upadneš upadneš. i ta lista se mjenjala 7 dana ja sam u 7 dana izgubila jednu jako veliku hrpu živaca VERRY HAPPY i još moja stručna kvalifikacijska matura za stečenu stručnu spremu (stručni predmeti i maturalni rad na nekakvu temu) i to bi bilo to VERRY HAPPY

fala bogu pa je to sve prošlo, 2011 mi je bila najgora godina ikada hahahaah

384SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 2:56 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ljudi dajete mi motivaciju za čitanje Karenjine<3

Kayo čuvaj taj maturski trebaće mi hahahahah

http://www.iansbalkan.com

385SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 3:50 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Karenjina je :<333:
Ja sam pogledala film i zaljubila se i onda sam podigla knjigu ali nikad ju nisam do kraja pročitala.

386SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 9:55 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Carla Elisabeth ::Ajme Kaya divne li teme, obožavam Anu Karenjinu :<333:
Ma u biti sad su nam uveli tu državnu maturu od 2009 i čini mi se i više nema prijamnih na fakultetima (ima na nekima) i sad svi koji su išli u 4 godišnju školu (bila ona gimnazija il strukovna) imaju pravo polagati izborne predmete koje faks odluči i obvezne predmete (matematika, hrvatski i strani jezik) i ja sam to polagala plus psihologiju, povijest i politiku i gospodarstvo i onda sam na temelju tog se upisivala na faks (inače ne bi upala jer sam bila ekonomska a gimanzije su prije te mature imali prednost tako da je sada jednako za sve)-pravile su se rang liste na intrnetu i preko neta si biro faks i gledo jesi upo, mogo si ih staviti 10 na listu pa na koji upadneš upadneš. i ta lista se mjenjala 7 dana ja sam u 7 dana izgubila jednu jako veliku hrpu živaca VERRY HAPPY i još moja stručna kvalifikacijska matura za stečenu stručnu spremu (stručni predmeti i maturalni rad na nekakvu temu) i to bi bilo to VERRY HAPPY

fala bogu pa je to sve prošlo, 2011 mi je bila najgora godina ikada hahahaah

aaaaaaa pa to je isto kao kod nas prijemni za fakultet samo vi to drugačije nazivate. na sekund si me zbunila xD

hvala ti što si tako puna optimizma, sad sam, sigurna da će mi ova godina biti sjajna ahahhahahhaha not xD stvarno me već hvata frka.

Ljudi dajete mi motivaciju za čitanje Karenjine<3

Kayo čuvaj taj maturski trebaće mi hahahahah

pa znaš kako, knjiga nije puna nekih sočnih delova koji bi ti ulepšali dan ahahhahahh ali što se psihološke priče tiče, odlična. pa ako to voliš dopašće ti se xD ali prvih 20-30 strana je užasno dosadno. i naravno svi Ljevinovi delovi koje opušteno možeš da preskačeš xD sve ostalo je zanimljivo.

AHHAHAHHAHA čuvaću ti ga ja ne brini se ništa lol

Karenjina je :<333:
Ja sam pogledala film i zaljubila se i onda sam podigla knjigu ali nikad ju nisam do kraja pročitala.

e meni je recimo film užasan xD i odabir glumaca i način kako teče priča. nekako previše mi je zbrzano i plitko. a možda je to zato što sam prvo pročitala knjigu.

387SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pet Jan 27, 2012 10:58 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

a nije, mal je više zajebanije ovo neg prijemni. ovako si znao na koje češ točno prijemne a ovo je dosta komplicirano. ma nek je to iza mene al sve sam uspjela proć pa češ i ti uspjet WINK VERRY HAPPY samo ne odustaj i sve radi na vrijeme :**

388SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Sub Jan 28, 2012 12:59 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ma da iskrena budem čitala sam u četvrtom razredu to i nije bilo loše malo me smorilo jer sam bila premlada ofc
dosta volim psihološke romane mislim da će da mi se dopadne uvek sam imala crush na sve pre 20 vijeka hehe

http://www.iansbalkan.com

389SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Sub Jan 28, 2012 3:19 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Carla Elisabeth ::a nije, mal je više zajebanije ovo neg prijemni. ovako si znao na koje češ točno prijemne a ovo je dosta komplicirano. ma nek je to iza mene al sve sam uspjela proć pa češ i ti uspjet WINK VERRY HAPPY samo ne odustaj i sve radi na vrijeme :**

ako si ti uspela, uspeću i ja haha. kako tebi napreduju ispiti? xD

jao moram sad polako da počnem sa maturskim a uskoro moram i na pripreme za prijemni ugh.

Ma da iskrena budem čitala sam u četvrtom razredu to i nije bilo loše malo me smorilo jer sam bila premlada ofc
dosta volim psihološke romane mislim da će da mi se dopadne uvek sam imala crush na sve pre 20 vijeka hehe

Karenjina je onaj tip romana za koji postoji odredjeni broj godina koji treba da imaš da bi mogao da ga čitaš. msm ja recimo više neke stvari kapiram sad nego što sam pre 2 godine kad sam je imala za lektiru.

390SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Sub Jan 28, 2012 8:08 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

WickedGames ::

Ma da iskrena budem čitala sam u četvrtom razredu to i nije bilo loše malo me smorilo jer sam bila premlada ofc
dosta volim psihološke romane mislim da će da mi se dopadne uvek sam imala crush na sve pre 20 vijeka hehe

Karenjina je onaj tip romana za koji postoji odredjeni broj godina koji treba da imaš da bi mogao da ga čitaš. msm ja recimo više neke stvari kapiram sad nego što sam pre 2 godine kad sam je imala za lektiru.

Naravno, ipak za zrelost i shvatanje stvari su bitne godine i iskustvo HAPPY

http://www.iansbalkan.com

391SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Ned Jan 29, 2012 10:01 pm

Fairy Of Regrets

Fairy Of Regrets
Throw a dollar
Throw a dollar

i skola xD

392SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Uto Jan 31, 2012 1:50 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

WickedGames ::
Carla Elisabeth ::a nije, mal je više zajebanije ovo neg prijemni. ovako si znao na koje češ točno prijemne a ovo je dosta komplicirano. ma nek je to iza mene al sve sam uspjela proć pa češ i ti uspjet WINK VERRY HAPPY samo ne odustaj i sve radi na vrijeme :**

ako si ti uspela, uspeću i ja haha. kako tebi napreduju ispiti? xD

jao moram sad polako da počnem sa maturskim a uskoro moram i na pripreme za prijemni ugh.

ma kako ne, ima da ih sve rasturiš i da upadneš tamo di želiš i da se na ljeto fino hvališ da si buduća studentica ^^ duizgui

moji ispiti? ne pitaj xD previše ih je a premalo vremena SAD

393SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Uto Jan 31, 2012 9:58 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

jao Karla dhh

ahahahahah vidim puna si optimizma xD

394SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Sre Feb 01, 2012 12:12 am

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

ja sam uvijek optimisticna (katkad to nije dobro) ali trebas i ti biti ^^

395SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Ned Feb 05, 2012 1:14 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

đeste ljudi XD

396SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Ned Feb 05, 2012 1:28 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

svi otišli hehe

http://www.iansbalkan.com

397SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Ned Feb 05, 2012 1:31 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

398SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Ned Feb 05, 2012 1:34 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

dva omiljena čoveka na jednom mestu #ovarriesexplode

http://www.iansbalkan.com

399SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pon Feb 06, 2012 4:27 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Ja nemogu da dočekam 14. epizodu u petak! Ajem ajme ajme. Ima li još Klaroline fanova ovdje? ^^

400SomerSpammer - Page 16 Empty Re: SomerSpammer Pon Feb 06, 2012 9:57 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

ima, ima, ima ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu