Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Serija koju moramo pogledati?

+36
My dear .You're Fucked up
Scarlet
P. Sawyer
sindy
PhoenixX
Chèri
Anahi Princess
sinner.like.me
Salvatore♥
IxySalvatore
Layne_lover
Carla Elisabeth
•TitanicLover•
Anjuška
УИнђијуИмаЂунгла
WickedGames
KatarinaTheVD
Electric•Feel
Just Freedom
marija <3
Missandei
Nobody's Daughter
Ivana
kitten.
Ejpril
Wild Child
Kiss me or Kill me
TheVampOne
Vamps girl
Wwinner
B.Davis
Natally
Damonian
♫_Tea_♫
PopCorn
heyMcqueen
40 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Serija koju moramo pogledati? Empty Serija koju moramo pogledati? Pon Jan 17, 2011 10:35 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Osim TVD-a,po vašem mišljenju koju seriju vredi pogledati?

http://www.iansbalkan.com

2Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Uto Jan 18, 2011 4:11 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Hellcats definitivno..
Ja sma tek pocela na netu gledati za sada ima 11 epizoda
Ash Tisdale i Aly Michalka..Navijacice...Super pokrati i muzika..

3Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sre Jan 19, 2011 12:57 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Charmed... najbolja serija svih vremena (osim TVD xD)

4Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sre Jan 19, 2011 1:07 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Dr.Who ^^

5Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Uto Jan 25, 2011 3:16 pm

Natally

Natally
Eternal stud
Eternal stud

Uff... Mogli biste da pogledate seriju Merlin (ako je nadjete). Meni se barem svidja :D Onda tu je Bones, Fringe, 90210 i tako to xD

6Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Čet Jan 27, 2011 1:23 am

B.Davis

B.Davis
An invitation
An invitation

One Tree Hill <3

7Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Jan 28, 2011 9:43 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Glee :)

8Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Čet Feb 03, 2011 11:10 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

One Tree Hill, Stari i novi Beverly Hills.

9Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Feb 04, 2011 3:07 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Pretty Little Liars
Serija je zakon..:)
Izmadju ostalih glumi i Holly Marie Combs iz Charmed

10Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Feb 04, 2011 6:34 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Pored ovih sto ste nabrojali:
Gossip Girl, Grey's anatomy & Desperate Housewifes

11Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Feb 11, 2011 5:44 pm

Kiss me or Kill me

Kiss me or Kill me
An invitation
An invitation

GG i OTH...

12Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pon Mar 28, 2011 4:30 pm

Wild Child

Wild Child
Hello brother!
Hello brother!

Ove neke nase domace.

13Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Maj 06, 2011 9:34 pm

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

la reina del sur :<333:
two and a half men

14Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Maj 06, 2011 9:36 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Nijedna sem The Vampire Diaries. Jedino The Vampire Diaries pratim. Bila sam i Glee i Gossip Girl ali je glupo. Vamo loš mjuzikl, vamo samo khm, itd.

15Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sub Maj 07, 2011 7:39 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

vamo samo khm... ahahahhahaha ne verujem :P

Ne znam te serije ne pratim toliko, ali Dr. House i Dr. Who stvarno volim... epic su momci - ljudi whatever ^^

http://www.iansbalkan.com

16Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sub Maj 07, 2011 3:28 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

House definitivno ^.^
A od humorističnih How I met your mother i Will&Grace (posebno himym *_*), mogla bih jednu epizodu pogledati 1000 puta.

17Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sub Maj 07, 2011 6:50 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

E na FOX Lifeu i na FOX Crimeu pratim. Na FOX Lifeu Will&Grace, Dr. House, a na FOX Crimeu Numbers i Bones. <333

18Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Ned Maj 08, 2011 9:05 pm

Nobody's Daughter

Nobody's Daughter
Eternal stud
Eternal stud

Pa realno, ne morate nijednu. xD
Ali posto je ovo ver. tema tipa najbolja serija meni je najbolja Skins.

http://poet-world.darkbb.com

19Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Čet Jun 16, 2011 10:54 am

Missandei

Missandei
Hello brother!
Hello brother!

GAME OF THRONES naravno ♥

20Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Čet Jun 16, 2011 10:57 am

marija <3

marija <3
Eternal stud
Eternal stud

Osim TVD-a.. nijednu xDD hahha šalim se..
uuum... Supernatural i Lost ♥

21Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Pet Jul 01, 2011 12:34 pm

Just Freedom

Just Freedom
Hello brother!
Hello brother!

OC, OTH, Dr. Haus, Desperate Housewifes...xD

22Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sub Jul 02, 2011 11:48 am

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Slažem se za Doctor Who, predobra je.
Također volim i Kako sam upoznao vašu majku. Od turskim volim samo Ezela. ^^

23Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Uto Jul 05, 2011 7:13 am

KatarinaTheVD

KatarinaTheVD
Hello brother!
Hello brother!

Charmed

24Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Sre Jul 06, 2011 11:22 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Skins definitivno

25Serija koju moramo pogledati? Empty Re: Serija koju moramo pogledati? Uto Jul 12, 2011 6:17 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

Lost.Jedina u kojoj nemas pojma sta se desava sve do kraja ali te nenormalno vuce da je gledas.Serija je epic i svakako vredna gledanja(ali lepo iz pocetka pa do kraja,bez preskakanja). =D

http://www.avril-balkan.com/forum

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu