Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sviđa li vam se više Ianov ili Damonov karakter?

+22
Cinderella ♥
Wwinner
TheVampOne
TVDfan
Buffy
Layne_lover
♥Oliver Katić fan♥
•TitanicLover•
Elly
Chèri
Aldina Drexell
NinaTheVampire
kitten.
Child of Night
Katherine
•Jeca•
Lady Autumn
PopCorn
Tina Bieber
heyMcqueen
DEfire
Electric•Feel
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Damon je urnebesan! VERRY HAPPY Ali Ian je tako dobar! Stalno pmaze humanitarne akcije! Zna na pravi nacin da iskoristi svoju slavu ^^

Warrior Princess

Warrior Princess
Hello brother!
Hello brother!

Pa Iana ne znam toliko dobro, sve što sam saznala znam sa neta i twittera.
Ali Damona ipak pratim kroz seriju i knjige, i obožavam ga. ♥️ Mogu da kažem da mi je to apsolutno omiljeni lik iz svih serija. HAPPY I on je na neki način i zaslužan što sam zavolela Iana. Nije bitno što nije stvaran, pitanje je ko mi se više sviđa. Tako da Damon ovde ipak pobeđuje. VERRY HAPPY

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Warrior Princess ::Pa Iana ne znam toliko dobro, sve što sam saznala znam sa neta i twittera.
Ali Damona ipak pratim kroz seriju i knjige, i obožavam ga. ♥️ Mogu da kažem da mi je to apsolutno omiljeni lik iz svih serija. HAPPY I on je na neki način i zaslužan što sam zavolela Iana. Nije bitno što nije stvaran, pitanje je ko mi se više sviđa. Tako da Damon ovde ipak pobeđuje. VERRY HAPPY

U potpunosti se slazem sa tobom VERRY HAPPY

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Pa mislim da ima u Ianu malo Damona.
Uglavnom u Damona sam zaljubljena, a Iana gotivim i obozavam. Ipak on je samo ljudsko bice. VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu