Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nina / Elena / Katherine

+19
~GrahamCat.
Scarlet
Miss Salvatore
PhoenixX
Chèri
Wwinner
Bassgirl
IxySalvatore
WickedGames
Tina Bieber
Child of Night
marija <3
heyMcqueen
Elizabeth Lockwood
NinaTheVampire
Lidija
DEfire
PopCorn
Electric•Feel
23 posters

Nina / Elena / Katherine

Nina / Elena / Katherine Vote_lcap22%Nina / Elena / Katherine Vote_lcap 22% [ 4 ]
Nina / Elena / Katherine Vote_lcap22%Nina / Elena / Katherine Vote_lcap 22% [ 4 ]
Nina / Elena / Katherine Vote_lcap56%Nina / Elena / Katherine Vote_lcap 56% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 18


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nina / Elena / Katherine Empty Nina / Elena / Katherine Sub Apr 09, 2011 3:37 pm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Tko vam je bolji po karakteru, ili tko vam je općenito draži? ^^

2Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Ned Apr 10, 2011 6:13 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa Nina cisto zato jer je ona stvaran lik a ove dvije su fiktivne tj. Nina ih samo glumi

3Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Ned Apr 10, 2011 6:43 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Elena :P
ne znam stvarno :D
realno je to što je Nataša rekla, ali eto :D

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

4Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Ned Apr 10, 2011 7:02 pm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Zasad dok još ne znam puno o Kath, glasujem za Elenu ^^

5Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Pon Apr 11, 2011 12:20 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Elena

6Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sub Maj 21, 2011 5:23 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Nina <3 Njen sam obožavatelj ogroman, volim Elenu, Kath simpatišem, ali Nina je Nina <3

7Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sub Maj 21, 2011 6:45 pm

Elizabeth Lockwood

Elizabeth Lockwood
Eternal stud
Eternal stud

Elena

8Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sre Jun 15, 2011 8:03 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Najrealnije je ovo što ja Nataša rekla, ali Nina pita po karakteru - Katherine nema ravne ♥

http://www.iansbalkan.com

9Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sre Jun 15, 2011 9:22 pm

marija <3

marija <3
Eternal stud
Eternal stud

Po karakteru Katherine ♥
a ovako Nina naravno.. :D

10Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Pet Jun 17, 2011 11:37 am

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

Katherine volim zbog karaktera

ali Nina je Nina :D

11Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Uto Jul 05, 2011 9:43 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Katherine, najbolja ^^

12Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Uto Jul 05, 2011 11:59 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Katherine

13Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Čet Avg 04, 2011 9:24 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Nina

14Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sub Avg 13, 2011 11:28 am

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Elena, zato što mi zapravo možemo samo nagađati kakva je Nina uživo.

15Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sre Avg 24, 2011 3:48 pm

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

kat<3

16Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sub Avg 27, 2011 4:34 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Nina. Nataša je sve rekla. XD

17Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Ned Sep 25, 2011 10:17 am

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Katherine, uvek, obozavam je ♥

18Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sre Okt 26, 2011 7:43 am

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Bassgirl ::Elena, zato što mi zapravo možemo samo nagađati kakva je Nina uživo.
Potpisujem.

19Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Čet Okt 27, 2011 4:19 pm

Scarlet

Scarlet
Eternal stud
Eternal stud

Katherine

http://angels.motionsforum.com

20Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Uto Dec 27, 2011 11:52 am

~GrahamCat.

~GrahamCat.
An invitation
An invitation

Katerinaaaaaaaa!

21Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Pon Jan 02, 2012 11:16 pm

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

Nina

22Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Pet Jan 13, 2012 9:50 am

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Katherine

23Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Sub Jan 21, 2012 10:44 pm

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Slazem se! Ne mogu da poredim Ninu sa Elenom i Ketrin OUCH

24Nina / Elena / Katherine Empty Re: Nina / Elena / Katherine Ned Apr 22, 2012 7:31 pm

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Najdraza mi je Katherine, ali po karakteru definitivno Nina... Elenu ne volim...:p

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu