Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Damon sa Elenom,Rose ili Katherine

+21
~GrahamCat.
Scarlet
Miss Salvatore
You Just Love Me
PhoenixX
Chèri
WickedGames
Lidija
Salvatore♥
NinaTheVampire
Tina Bieber
Cannibal
*So Different*
Lady Lutz
Vamps girl
TheVampOne
Wwinner
.Damon's ch!ck.
Stefan Halliwell
heyMcqueen
PopCorn
25 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ko mu najvise odgovara?

Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap32%Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap 32% [ 6 ]
Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap32%Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap 32% [ 6 ]
Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap36%Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Vote_lcap 36% [ 7 ]
Ukupno Glasova : 19


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Ned Jan 09, 2011 3:41 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Pa ovo su tri zenska lika iz serije koja su povezana sa Damonom.Ko mu od njih najvise odgovara i zasto?

2Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Ned Jan 09, 2011 5:03 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Kako sam i rekla - primerenija mu je Katherine - zato što je bad girl ^^
Njegov tip xD

http://www.iansbalkan.com

3Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Ned Jan 09, 2011 6:33 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Rose..
Elena ostaje sa Stefanom a iako bi mu sigurno bolje pristajala Katherine ona ga i ne voli pa msm da je za njega bolja Rose..

4Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Ned Jan 09, 2011 7:35 pm

Stefan Halliwell

Stefan Halliwell
Team Damon
Team Damon

Rose,definitivno.Elena je sa Stefanom,a s Katherine je vec bio i to vise ne ide.

5Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Čet Jan 13, 2011 6:53 pm

.Damon's ch!ck.

.Damon's ch!ck.
Bored and impatient
Bored and impatient

Sa mnom ofc :P Salim se kad bi birala izmedju njih 3 izabrala bi Katherine ^^ Elena ima svog Stefana, a Rose je bljaak ne po izgledu nego po karakteru >.<

6Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pet Jan 28, 2011 9:13 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

sa elenom

7Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pet Feb 04, 2011 9:11 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Sa Rose koje više nema :P

8Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sub Feb 05, 2011 4:15 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Glasala sam za Katrine, a sad sam skontala da ni ona nije za njega. Trebaa mu nekoo bez ocekivanja i ko ce ga voljeti a ne iskoristavati.

9Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pon Feb 07, 2011 4:29 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Hello brother!
Hello brother!

Rose definitivno xD

10Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pet Feb 18, 2011 7:24 pm

*So Different*

*So Different*
Hello brother!
Hello brother!

Rose

http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm

11Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Ned Feb 27, 2011 11:14 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Katherine. Naj su par ^^

12Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Mar 16, 2011 9:08 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Katherine, nekak si pašu.
Onak i po ponašanju ona ubija on ubija pa nek onda zajedno ubijaju hehe :D

13Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sub Mar 26, 2011 12:38 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

ma Elena bre koji vam je k..... xD ahahahha ♥

14Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Apr 06, 2011 2:38 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Elena-nikako! xD
Ona i Stefan su nekako isti, dosadni, pa neka budu zajedno -.-
Glasam za Rose, iako je umrla :/

15Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pon Apr 11, 2011 12:28 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

PrettyLittleLiar ::Rose..
Elena ostaje sa Stefanom a iako bi mu sigurno bolje pristajala Katherine ona ga i ne voli pa msm da je za njega bolja Rose..
Potpisujem

16Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Jul 06, 2011 12:13 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

navijam da bude Delena endgame, ali mi je Damon ipak najbolji sa Katherine.

17Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Uto Sep 13, 2011 2:42 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Pa, iskreno, najviše u priliči Katherine, ali ipak više ga volim sa Elenom. Glasam za Elenu, znači. HAPPY

18Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pet Sep 16, 2011 6:05 pm

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Sa Katherine *.*

19Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sub Sep 17, 2011 5:52 pm

You Just Love Me

You Just Love Me
An invitation
An invitation

Katherine mu vise odgovara,ali se ja nekako nadam da ce igrom slucajnosti zavrsiti sa Elenom.

20Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Okt 26, 2011 7:59 am

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Ja sam Team Delena odpocetka tako da ELENA. Obozavam trecu sezonu jer Elena konacno priznaje da voli Damona. I sve one Delena scene. Ah. *__* ♥

21Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Čet Okt 27, 2011 4:11 pm

Scarlet

Scarlet
Eternal stud
Eternal stud

Katherine

Njih dvoje su mi super zajedno... HAPPY

http://angels.motionsforum.com

22Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Uto Dec 27, 2011 11:50 am

~GrahamCat.

~GrahamCat.
An invitation
An invitation

od ove tri samo ROSE!
A Bonnie ste zaboravili ? -.- kao i uveeeeeek.

23Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Dec 28, 2011 3:19 pm

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

~GrahamCat. ::od ove tri samo ROSE!
A Bonnie ste zaboravili ? -.- kao i uveeeeeek.

Bonnie i Damon bi dosli u obzir samo u knjizi,ali u seriji nikako mi ne idu zajedno...Msm ipak je Damon rekao da bi drage volje dao da Bonnie umre samo ako bi to znacilo da ce spasiti Elenu...

A za ovu anketu...e ovako...Iako me je ova 3.sezona odusevila sa Delena scenama,i mislim da bi Damonu najvise i odgovarala Elena po karakteru,zato sto su suprotnosti (pa se naravno privlace VERRY HAPPY ),ovde ipak moram reci Rose...Nzm,bili su mi slatki u onih nekoliko epizoda u 2.sezoni dok su bili zajedno,a plakala sam k'o kisna godina kada je Damon ubio da joj skrati muke,bilo mi ga je zao SAD O Kath necu ni da razmisljam kao opciji za Damona,previse su slicni pa bi izludeli jedno drugo (ona mi je vise za Stefana) LICK

24Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Pon Jan 02, 2012 11:07 pm

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

Rose

25Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Empty Re: Damon sa Elenom,Rose ili Katherine Sre Jan 11, 2012 1:12 pm

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Elena

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu