Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

8. Rose

+5
Ivana
♫_Tea_♫
NinaTheVampire
slatkica
heyMcqueen
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

18. Rose Empty 8. Rose Pet Nov 26, 2010 9:21 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

DREVNA POJAVA U MYSTIC FALLS-U - Stefan i Damon pomažu Eleni i u tom procesu uče iznenađujuće nove stvari o ljudima, vampirima i događajima iz daleke prošlosti. Jeremy pomaže Bonnie nakon što ona baci tešku i iscrpljujuću čin, Caroline čini šta može da olakša stvari Tyleru. Konačno, Stefan i Damon dolaze do novog saznanja.

Šta mislite o epizodi Rose?



Poslednji izmenio Damonlicious dana Ned Jan 30, 2011 11:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta

http://www.iansbalkan.com

28. Rose Empty Re: 8. Rose Sub Dec 25, 2010 7:21 pm

slatkica

slatkica
An invitation
An invitation

super je !!!

38. Rose Empty Re: 8. Rose Sre Feb 02, 2011 10:26 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

odlicnaaa je epizoda ;D veoma uzbudljiva! Jeremy and Bonnie <333

48. Rose Empty Re: 8. Rose Pet Feb 04, 2011 2:22 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Obožavam je..Delena ♥♥♥

58. Rose Empty Re: 8. Rose Sre Feb 23, 2011 11:10 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Auf, epizoda kida <3 Definitivno nisam pogriješila što sam počela gledati seriju. Sam početak je veoma 'uzbudljiv', a maska od onoga što je doveo Elenu do onog Trevera, ako se tako zove, je strašna. XD Bilo mi je predobro ono kad je Elena rekla "what do you want from me?" a Rose je zveknula i rekla "I want you to be quiet". Rose me u nekim scenama podsjeća na Halle Berry, hahaha. Predobre su mi sve scene sa Tylerom i Caroline, počinjem je gotiviti. Puno je bolja kao vampir nego kao čovjek. Rose mi je na kraju ispala kul, i bilo mi je glupo kad je onaj Elijah ubio onog njenog prijatelja. Takođe mi je predobro kad Stef i Damon spašavaju Elenu, i ono kad Damonu Elena "govori" thank you a on njoj you're welcome. Valjda kontate što sam stavila pod navodne znake, jer su samo otvarali usta. XD Obožavam Stefana i Damona kad fino pričaju, kad se ponašaju kao prava braća pa mi je zato kul scena kad se Stefan izvinjava Damonu zbog toga što ga je nagovorio da pije krv i kad je rekao da je valjda samo trebao svog brata uz sebe, a Damonu se cakle one okice aww *.* Nekako mi Bonnie i Jer nisu jedno za drugo a skroz mi se čini da se muvaju, hahahha. I na kraju onaj Elijah ustaje, je*'o mater svoju :P

68. Rose Empty Re: 8. Rose Pon Mar 07, 2011 2:46 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Obožavam. I uz ovu sam epizodu plakala -.-
I Damon je ispao zaista kao super lik, koji je otkrio sve što
je krio proteklih epizoda. Zapravo nešto najljepše u njemu :)
On osjeća, i sigurna sam da voli Elenu više nego što je voli Stefan.
I ponekad upratite njegov pogled kad su Stefan i Elena zajedno, toliko bolan .. ali opet sve izdrži zbog svog brata! To je veličanstveno. I definitivno najdraža epizoda do sad.


DELENA, love ♥

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

78. Rose Empty Re: 8. Rose Pon Jul 04, 2011 1:12 pm

KatarinaTheVD

KatarinaTheVD
Hello brother!
Hello brother!

Epizoda je skroz uzbidljiva...I bilo je tako sweet kada je Damon sve rekao Eleni...

88. Rose Empty Re: 8. Rose Pon Sep 26, 2011 9:28 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Jedna od najboljih epizoda u seriji.
Elijah se napokon pojavljuje, sad se stvari počinju zahuktavati.
Rose se također pojavila. Ima odličan naglasak.
Bonnie je super u ovoj epizodi, kako je uspjela otkrit gdje je Elena i poslat joj onu poruku. A Jeremy joj cijelo vrijeme pomaže, baš su slatki.
Stefan i Damon zajedno odlaze spasiti Elenu. Scena u mom potpisu je iz te epizode.
"You're coming with me?" "It's Elena."
On bi zbog nje otišao i na kraj svijeta, a ona to ne zna cijeniti.
Caroline i Tyler napokon imaju više zajedničkih scena. Predobra scena kad ona njemu govori da ne smije nikome reći za njih, a on kaže kako ni nema kome drugom to reći. Kako se boji jer će se uskoro promijeniti. I onda ga ona zagrli. Dirljiva scena.
I na kraju, Damon govori Eleni kako ju voli. I da ona to mora čuti. Ali, mora to i zaboraviti jer je to sebično od njega i da ona zaslužuje njegovog brata, a ne njega. Plakala sam dok je to govorio. Još onda dok ju kompeluje i njemu klizne suza. Jedna od najboljih scena u seriji.

98. Rose Empty Re: 8. Rose Ned Okt 09, 2011 9:43 am

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

NinaTheVampire ::odlicnaaa je epizoda ;D veoma uzbudljiva! Jeremy and Bonnie <333

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu