Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nina Dobrev: "Nadam se da će se Elena više smijati u 3. sezoni"

+4
heyMcqueen
Salvatore♥
Elizabeth Lockwood
kitten.
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Nina Dobrev: "Nadam se da će se Elena više smijati u 3. sezoni" Nina-dobrev

Show zvijezda Vampirskih Dnevnika - Nina Dobrev je sjela s PopWrap-om da ispriča o onome šta ćete vidjeti, šta nećete vidjeti i ono što dolazi u trećoj sezoni.

"Ne postoji samo jedna - imaju dvije ili tri vrste velikih okreta koji mijenjaju tok svačijeg života, a oni su neočekivano. To će grdno uticati na Damona i Elenu. To uzrokuje Stefan više nego što je iko mogao zamisliti. Jeremy je svoj život potpuno okrenuo, i gotovo zbunjujuće - vidjećete i zašto. Ali to se i insistira u ovoj priči koja će napredovati u trećoj sezoni.

Jedna stvar koju Elena treba da učini: "Voljela bih da se Elena u 3. sezoni malo više smije. Znam da je Vampire Diaries intenzivan i dramatičan, a ljudi umiru, ali ja ne znam zašto umiranja moraju uvijek biti oko Elene. Ona je uvijek svjedok toga, a kasnije bude i pogođena.

Ona se treba osvijetliti, jer ako ona postane stalno lik koji plače, biće i slabija. Ona mora da shvati da je u stvarnom životu, jer do sada je bilo dosta haosa, a to više ne želimo. Nikome u životu nije bilo toliko patnje, ova serija stvarno postaje više od akcije."

Prevela: Sara
Izvor: JustJaredJr.com
© Ian Somerhalder Balkan

Elizabeth Lockwood

Elizabeth Lockwood
Eternal stud
Eternal stud

bilo bi lijepo da se više smije.. jadna je uvijek il u suzama il mrtva ozbiljna..

baš me zanima kako će Stefan utjecati na Elenu i Damona

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Ja stvarno želim da se Elena više smije, želim da bude srećna sa Damonom ♥

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Uf bilo bi dobro da vise ne place :P

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Realno, smejala se il' plakala - briga me XDD
Samo da bude Delena - tada će biti srećna, jer on će uspeti da umakne svim problemima i neće ostajati da se suočava sa kolateralnom štetom kao što to 'naš dragi' Stefan čini WINK

http://www.iansbalkan.com

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ona mi je omiljeni ženski lik i stvarno žeilm da bude srećna, a to će jedino biti ako bude sa Damonom <3 Ahh ^^

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

i ja se slazem da treba da bude srecna ali NE SA DAMONOM!!!!xD

I uzasno me zanima sta ce Stefo da radi Eleni i Damonu

marija <3

marija <3
Eternal stud
Eternal stud

Anette ::Realno, smejala se il' plakala - briga me XDD
Samo da bude Delena - tada će biti srećna, jer on će uspeti da umakne svim problemima i neće ostajati da se suočava sa kolateralnom štetom kao što to 'naš dragi' Stefan čini WINK


ahahaha baš to... samo nek bude sa Damonom i svi će biti srećni i zadovoljni xDD
pah skoro svi xDD

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

a svi bi mi da se ona malo vise smije, i da prestane samarati Damona xD

al kako god, samo nek bude Delena, pa me boli briga sta je njoj :P

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu