Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

'Vampirski Dnevnici' Sezona 3: Ian Somerhalder - Damonov rođendanski poklon Eleni

+2
heyMcqueen
kitten.
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

'Vampirski Dnevnici' Sezona 3: Ian Somerhalder - Damonov rođendanski poklon Eleni  Damon-elena-dance-season-1

Slušajte fanovi 'Vampirskih Dnevnika', mi vas čujemo. A u slučaju da se pitate, zvučite poput beskonačnih petlji od nekoliko miliona ljudi vičući: "VIŠE DELENA NOVOSTI, MOLIM!"

Dakle, kada je Zap2it razgovarao sa Ianom Somerhalderom u utorak stavili smo ga na žar za sve stvari o Damonu i Eleni (Nina Dobrev). Kao što svi znamo, 3. sezona počinje sa Eleninim 18. rođendanom, i po Carolininim planovima, rođendan je u kući Salvatorevih.

Sigurni smo da će Elena dobiti puno rođendanskih poklona, jer je jasno da je ona jedna od najomiljenijih osoba u Mystic Fallsu ikad, ali Stefan nedostaje u akciji, poklon o kojem smo se nadali je najvrijedniji - Damonov.

Kako Ian Somerhalder kaže "Ona odbija da joj Damon kupi nešto. Ali, on je došao do nečega što joj stvarno, stvarno treba i što želi. Ona misli da je on to ukrao, ili da je čak pronašao. To je veoma lijep trenutak između njih. To je stvarno sladak, i miran trenutak."

Poklon će nas vjerovatno podsjetiti na Stefanovu odsutnost, ali ćemo reći nešto o sceni: Ona je praktički rađena za Damon/Elena fanove iliti Delena.

Ne propustite treću sezonu 15. septembra u 8 sati na CW channelu.

Izvor: Zap2it
Prevela: Sara
© Ian Somerhalder Balkan

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

i po Carolininim planovima, rođendan je u kući Salvatorevih.

Dakle, faulovali smo u RPG. Ali i dalje smo amazing XD


Kako Ian Somerhalder kaže "Ona odbija da joj Damon kupi nešto. Ali, on je došao do nečega što joj stvarno, stvarno treba i što želi. Ona misli da je on to ukrao, ili da je čak pronašao. To je veoma lijep trenutak između njih. To je stvarno sladak, i miran trenutak."
Awww trzut
To će biti tako touching. Jedva čekam *-*
I citati ♥️
OMG!

http://www.iansbalkan.com

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Ne da smo faulovali, već smo ga baš faulovali xDD Ali to je po našem :PP mi smo tako zamišljali xDD ^^

Kako Ian Somerhalder kaže "Ona odbija da joj Damon kupi nešto. Ali, on je došao do nečega što joj stvarno, stvarno treba i što želi. Ona misli da je on to ukrao, ili da je čak pronašao. To je veoma lijep trenutak između njih. To je stvarno sladak, i miran trenutak."

Jedva čekam da vidim ovaj momenat. Da joj možda neće dati kuku? XDD Mislim, ne. Ne može to. To se ne može naći na ulici ili ukrasti. Jedino da se odseče pa da joj ga stavi na police kao antikvitet i uspomena. HAHAH
Šalim se ^^
Ne znam šta bi moglo biti. Hmm, da vrati roditelje? Noup HAHAHAH
njih na ulici ne možeš naći xD
Hm, neki vredan prsten? Lančić? Možda.

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Kako Ian Somerhalder kaže "Ona odbija da joj Damon kupi nešto. Ali, on je došao do nečega što joj stvarno, stvarno treba i što želi. Ona misli da je on to ukrao, ili da je čak pronašao. To je veoma lijep trenutak između njih. To je stvarno sladak, i miran trenutak."

Uh, jedva čekam ovo. Mogu samo zamisliti kako će biti.^^

Poklon će nas vjerovatno podsjetiti na Stefanovu odsutnost

Hmm, šta bi to moglo biti? oO Ništa mi ne pada na pamet.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

joj jedva cekam da vidim sta je to..xD

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Možda neka druga vervain ogrlica...
Ili auto kao u knjizi XDD

http://www.iansbalkan.com

Elizabeth Lockwood

Elizabeth Lockwood
Eternal stud
Eternal stud

kad će više september???

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Baš smo napravili FAIL xD ali odlični smo

ne mogu dočekati septembar O.o ali samo zbog TVD a škola -.- :(

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

NinaTheVampire ::Baš smo napravili FAIL xD ali odlični smo

ne mogu dočekati septembar O.o ali samo zbog TVD a škola -.- :(

Baš to xD -.- :/

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

EeeEEE skontala sam!! Daće joj ogrlicu, ^^^^^^^^ ima na slikama, tamo promo pics treće sezone :D na nekim slikama ima ogrlicu na nekim nema, a tamo sa Damonom je stajala u sobi, kad da joj stavlja ogrlicu ^^ :D

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Mejbii ^^ ali mene ona ogrlica podseća na onu staru vervain necklace :/ xDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu