Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know!

+3
kitten.
Carla Elisabeth
WickedGames
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

CW je izbacio čitav set stilova iz premijere treće sezone serije 'Vampirski Dnevnici', koja je nazvana 'The Birthday'. Pravu akciju ćete moći videti 15. septembra, ali ako baš ne možete da dočekate da vidite šta će da se desi, nastavite čitati.
(U slučaju da ste promašili značenje između redova, gornji tekst je spoiler alert!)

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-klaus-stef-simon-camden

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-klaus-ray

Da, to je Simon Camden iz serije '7th Heaven' sa hibridom i koljačem. David Galagher je stavio Camdenove dane iza sebe i biće ponovo prikazan 'TVD' fanovima kao Ray, vukodlak koga Klaus (Joseph Morgan) i Stefan (Paul Wesley) susreću u Tennessiju. Raya ćemo videti u dve epizode, i on je uključen u Klausovu misiju da stvori više hibrida. Klaus želi da stvori sam svoju porodicu, ali porodične odanosti su ispod Raya.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-klaus-premiere

Možemo li samo na trenutak uživati u ovoj slici? Tako nam je drago da je Joseph Morgan iz gostujuće zvezde prešao u regularnu ove sezone. Čovek zna kako da se odmara.
(Da li je 'moram izgledati neverovatno u Henleyu' uvek glavni stav svake 'TVD' zvezde?)

"Kako se serija nastavlja učićemo mnogo više o Klausovim motivima zašto je poveo Stefana. Nije to on uradio samo onako. Postoji cilj; postoji plan," Morgan nam je priznao. Ajde da kažemo da je Stefan bio na Klausovom radaru već dugo, dugo vremena. Klaus je počeo kovati planove za Stefana mnogooo pre nego što je Stefan čak i upoznao Elenu.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-tyler-caroline-premiere-cups

U međuvremenu, nazad u Virginiji, Caroline (Candice Accola) planira Eleninu rođendansku zabavu u Salvatore kući... i sudeći po slici, potražila je pomoć svog prijatelja Tylera (Michael Trevino). Ovo dvoje je provelo čitavo leto družeći se zajedno, u totalno platonskom smislu, ali njihovi podivljali hormoni i freak 'potrebe' rastu...

"Mislim da je to zbog toga što je on pustio svoju vukodlačku stranu da ide dalje, pomalo će pucati po šavovima," Trevino kaže o Tyleru.
"Želeće nešto. Mislite da samo vampiri imaju potrebe za nečim, ovo će biti interesantno."

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! VD301a_0936b2_lowres

Ovu sliku smo videli i ranije, ali mislimo da je vredno da je ponovo postavimo, samo da nešto raščistimo - Damon (Ian Somerhalder) i Elena (Nina Dobrev) se ne drže za ruke na slici. Elenine ruke su na kukovima, a Damon svoju steže oko skoro pa prazne čaše burbona.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-damon-alaric

Uh, oh... Damon i Alaric (Matt Davis) imaju zajedničko druženje bez Elene. Da... stvari se i nisu baš mnogo promenile u Mystic Fallsu, a i dalje leži mnogo tajni oko Salvatore kuće. Ajde da to kažemo kao da Damon i Alaric baš i ne prate modernu policu kako da zaustave Eleninu tvrdoglavost.

Kada već pričamo o Alaricu... čekirajte tu bradu! Naš omiljeni profesor istorije se jedva nosio sa Jenninom smrću tokom leta, tako da nije palo nikakvo brijanje - radi tuge.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-damon

Damon i nije baš zainteresovan de sa traži Stefan - Ian Somerhalder objašnjava zašto ovde - ali to ne znači da on ne polaže karte na svog brata. Nekako, vampir koji je ušao u ovu seriju kao zlikovac - sada je momak kome je primarna dužnost sačuvati Elenu i ostatak Mystic Fallsa sigurnim.
Nije ni on baš previše srećan zbog toga, ali ima problem sa tim da mu proradi plemenita strana, posebno sada kada Stefan nije tu da pokupi zasluge.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-matt-caroline

MATT! (To je bilo dobro. Prošlo je puno vremena.) Nismo sigurni da li su potrebna neka objašnjenja za ovu sliku. Izgled njihovih lica sve kaže, zar ne? Poslednji put kada smo videli Matta (Zach Roerig), šutnuo je Caroline. Nisu se viđali previše preko leta - osim ako ne brojite susrete u Mystic Grillu - i sigurno ne razgovaraju.

Ali to ne znači da Matt nije primetio koliko vremena Caroline i Tyler provode zajedno. Primetio je i nije da nije potrešen. Kako je on fokusiran na nju, njoj je pažnja odvučena na malu diskusiju koju Tyler obavlja sa svojom pratiljom.

By the ways, Matt fanovi - prvo od svega, vidimo se na sastanku Matt timovaca. Drugo, znamo da nije bilo previše novinara koji su se otimali za našeg zlatnog dečka, ali biće on malo više zapleten u ovu mrežu natprirodnog ove sezone. Konačno! Jeremy i dalje viđa duhove Vickie i Anne, i ne obraća se devojci Bonnie za savet. Umesto toga, Matt mu pomaže d shvati srž stvari.

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-tyler-caroline-party

Suočavanje! Kada smo prvi put videli Caroline u Pilotu, bila je jedna od onih devojki koje stoje po strani i gledaju kako neko drugi dobija dečka. Caroline je... nije više takav tip devojke.


Izvor: Zap2It
Prevela: Anette
©Ian Somerhalder Balkan

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Jao Klaus trzut Ian s dužom kosom duizgui trzut

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Caroline&Tyler, Elena&Damon, Stefan&Klaus (ne kao par xP). Jedvaaa čekaaam :DD

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

'The Vampire Diaries' Season 3 premiere: Everything you need to know! Tvd-premiere-damon

Ova slika me oduševljava. VERRY HAPPY
Najviše sam nestrpljiva za scenu sa Klausom i Stefanom. Ne mogu je dočekati. oO

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

meni stvarno sv eovo izgleda kao da ce biti sjajna epizoda. Klaus i njegove smicalice, Damon i Alaric opet nesto smisljaju, Delena, Matt-Caroline-Tyler trougao. jedva cekam ^^

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Forwood sex, hihihihi xD

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

kao prva nisam mogla da prepoznam Alarica sa ovom frizurom..xD

Kaondrugo ne mogu da vjerujem da je Klaus planirao nesto za Stefana i prije..

Konacno i Matt drago mi je da ce on biti umijesan u sve bilo je i vrijeme mada mi je malo cudno sto ce da pomaze Jeremyju...

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

pa meni je nekako logicno, jer je Vicky Mattu bila sestra, a Jeremyju devojka. a izgleda da je fora da se ona pojavljuje pred onima koji su joj bili jako bliski HAPPY

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Joseph Morgan je as hot as hell!
Čitala sam Stefan's Diaries i tačno se pominje da je Klaus znao za Stefana i Damona i da je poslao nekoga da ih ubije - msm to je trebalo da bude upozorenje - i sada ovo! Extra su uklopili.
Caroline i Tyler su mi preslatki. Alarica mi još više žao. Od Delene prave dramu previše...
Damon - predobra slika (klik na reč Damon XDD) i baš u Damon stilu, viski, wicked smile i Ian Somerhalder. Obožavam tog lika! Ah! I plus vratili su mu normalnu frizuru hvala bogu!

I ljudi je li samo meni Zach Roerig/Matt prehot? Ja njega obožavam i previše, kao i Matta, mada mi je lik iz knjiga Matt mnogo bolji što se tiče natprirodnog. Gah i njega mešaju sa Caroline, nije Caroline za njega iako su preslatki zajedno OUCH

Drago mi je što će se zbližiti Matt i Jeremy - gotovo pa su isti XDD

Btw, prevela sam ovo gore, pa se možete lakše snalaziti.
Od sada kada postavljate vesti, ako želite baš da postavite prevedite ih ili pošaljite Sari link WINK

http://www.iansbalkan.com

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ja umriem *_* oduševljava me svaka riječ!! Ne mogu dočekati, jednostavno piiiizdiiim ^_^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu