Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gossip Girl i The Vampire Diaries najuspijesniji

+5
TheVampOne
Stefan Halliwell
heyMcqueen
Wwinner
PopCorn
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Hit serije "The Vampire Dairies" i "Gossip Girl" najuspesnije su serije ikada koje su emitovane na kanalu CW.
TVD je najgledanija serija, a GG ima glumacku ekipu koja je za kratko vreme postala planetarno popularna i zaradila mnogo novca. Glumica Blake Lively (Serena u GG) proglasena je za... najlepsu zenu na svetu i dobila sve pohvale za ulogu u hvaljenom filmu The Town. Taylor Momsen je postala idol tinejdzerki, dok Leighton Meester uspesno gradi muzicku karijeru. Muski deo popularne ekipe sa Upper East Side-a mami uzdahe obozavateljki sa bilborda prezentujuci popularnu brendiranu odecu za muskarce. Iako se rejting serije od premijerne epizode koju je gledalo oko 4 miliona glkedalaca, spustio na 1,5, producenti i CW jos uvek dosta zaradjuju na glumcima i ne zele da ukinu seriju. Gossip Girl je zvanicno najmanje gledana serija na CW (nakon ukidanja serije Life UnExpected" u januaru ove godine).
Ekipa TVD-a ih polako sustize. U mnogim anketama, Ian Somerhalder je proglasavn za najseksepilnijeg glumca na televiziji, a i najplaceniji je glumac u TVD ekipi. Nina Dobrev, Paul Wesley i Kat Graham uspesno vode svoju filmsku karijeru. Trenutno se prikazuje druga sezona ove popularne serije, pa ce biti jos vremena za jos vece uspehe vampirske ekipe.

Izvor:thevampirediariesserbia
Prevela:PrettyLittleLiar
© Ian Somerhalder Balkan

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

ofc ^^ 2 najbolje serije :D

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Naravno.. mada je zasluženo TVD bolja od GG.. a ne znam što su ovi popularniji.. valjda se više prikazuju XD
Ali ja TVD obožavam.. GG mi nije nešto toliko ^^

http://www.iansbalkan.com

Stefan Halliwell

Stefan Halliwell
Team Damon
Team Damon

GG ne gledam,tako da nemam pojma kakva je :) A tvd je zasluzio definitivno

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

The Vampire Diariees ♥
Stvarno zasluženoo ^^
I GG ♥

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

super su obije serije..
TVD je bolja mada je i GG super....Ja bih ubacila i Pretty Little Liars..xD

*So Different*

*So Different*
Hello brother!
Hello brother!

To i jesu naj serije...

http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Pa nije čudno, obje su genijalne xD

little_angel

little_angel
Hello brother!
Hello brother!

Obožavam obje
Svaka čast ^^

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Anette ::Naravno.. mada je zasluženo TVD bolja od GG.. a ne znam što su ovi popularniji.. valjda se više prikazuju XD
Ali ja TVD obožavam.. GG mi nije nešto toliko ^^

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu