Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

What do you want from me?

+7
Carla Elisabeth
WickedGames
NinaTheVampire
heyMcqueen
Bassgirl
Chèri
kitten.
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Pon Sep 12, 2011 2:30 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Koja ti je svjetska kultura zanimljiva?

102What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Pon Sep 12, 2011 2:32 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Jesi li ikada bila negde van Evrope?

103What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Pon Sep 12, 2011 2:36 pm

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Obrati paznju na Sleepwalker i Broken Open, presavrsene su *.* Mene je drug navukao na njegovu muziku ♥

104What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 11:53 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Paulo Koeljo - Alhemičar i Mi deca sa stanice Zoo HAPPY
Na šta konkretno misliš? XDD
Noup XD
Sleepwalker ♥️

105What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 12:16 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Pa od onih koje si učila na povijesti. Koja ti je najzanimljivija? Grčka, turska, kineska, egipatska kultura?

106What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 12:18 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Mi to ne učimo u istoriji XD Mi ovde učimo ratove, kakva kultura HAHAHA
Inače, egipatska i kineska kultura <3

107What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 12:25 pm

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

jel si cula za Trey Songza? VERRY HAPPY

108What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 7:09 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Tvoja najbolja vrlina?

109What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 7:16 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Noup xD
Što sam strpljiva HAPPY

110What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 7:51 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Lijepo VERRY HAPPY

američke serije/britanske serije?

111What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 7:55 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Voliš li britanski naglasak?

112What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Uto Sep 13, 2011 8:06 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Američke, jer britanske baš ne pratim HAPPY
Pa i ne volim ga baš (da pričam), ali volim da ga čujem HAPPY

113What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Čet Sep 15, 2011 5:47 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Jel ides na sajam knjiga????xD

114What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Sub Sep 17, 2011 8:47 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Gledala sam The Secret CIrle.
Kako se tebi sviđa serija? Tko/što ti je najbolji?

115What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Pon Sep 19, 2011 5:37 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

@Nataša - nisam išla xD
@Marija - serija me je oduševila. Stvarno je zanimljiva i dosta mi se sviđa. Cassie, Adam, Nick i Faye VERRY HAPPY
Cassie - prelepa je, ima predivne oči, odlično se uživila ta glumica u njenu ulogu, zrači pozitivnom energijom
Adam - ne znam, sav mi je nekakoo slatkast i zanimljiv, uvek sve gleda na bolju stranu i spreman je da pomogne.
Nick - jeste da nije progovorio ni 5 rečenica u seriji, ali mi se baš, baš sviđa. Prelep je i predobar ^^
Faye - prvi je razlog jer je glumi jedna od mojih najomiljenijih glumica, Phoebe Tonkin, a ostali su jer se predobro uživila u ulogu, zna da glumi, i bitchy je VERRY HAPPY

116What do you want from me? - Page 5 Empty Re: What do you want from me? Pet Dec 07, 2012 8:37 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Najlepsi status xĐ?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu