Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zvezda "The Vampire Diaries"-a Paul Wesley o novoj strani Stefana :"Ovo je sve što sam želeo"

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Zvezda "The Vampire Diaries"-a Paul Wesley o novoj strani Stefana :"Ovo je sve što sam želeo" Vampire-diaries-wesley-250


Nakon 2 godine glumljenja Stefana Salvatorea u "The Vampire Diaries" koji je savršen i divan dečko (kojem se prosto desilo da bude večni 17-ogodišnji vampir), Paul Wesley ne krije da voli ubistvenu promenu koju je njegov lik skoro izvršio.

Sada, kada je Stefan postao "The Ripper", nazvan na prilično divlji način s obzirom da je pre bio poslušan vampir, danas kida ljudska tela i hrani se njima (prilično okrutno za CW tinejdžersku sapunicu), Paul zbog toga ne može biti srećniji.

"To je sve što sam želeo."- rekao je AOL TV-u prošle nedelje kada smo posetili set snimanja serije u Atlanti. "Znate, to je prelaz. Sve je postepeno. Tek je počela nova sezona - i ne želim puno toga da odajem - ali recimo da polako idemo ka nekoj vrsti propasti. Još uvek smo na tački gde se u njemu još postoji ona osoba koja je nekada bio."

Ali "Dobri Stefan" se neće još dugo zadržati."kako priča sve više napreduje, mi vidimo njegovo putovanje, njegovu borbu, zarazu koja ga obuzima, tamu, to se sve na neki način pretvara u Stefana koji nema morala", Wesleys objašnjava."Njega je zaista jako zabavno glumiti. Imamm priliku da igram totalno drugačijeg lika i mogu da radim nešto što nikada do sada nisam, i publika ima priliku da vidi nešto što ni najmanje nije očekivala."

Glumci i ekipa "The Vampire Diaries"-a su zlokobno ćutljivi i to sa pravom, s obzirom da svaka epizoda ima više obrta nego tobogan u Six Flags-u. U toku intervjua, Wesley je bio pun lukavih odgovora i dovitljivih viceva, toliko je bio nestrpljiv da odgovori na jedno pitanje da nam nije dozvolio ni da završimo pitanje. Kada smo ga pitali da li preferira dobrog ili lošeg Stefana, nismo stigli ni da izgovorimo pitanje do kraja pre nego što je odgovorio.

"Ripper Stefan? Huh? Šta je beše bilo pitanje? Da. Gledajte, kada jakod ugo pada kiša, ja želim sunce - zapravo, ja uvek želim da sija sunce. Bolje da vam dam drugačiju analogiju. Kada je jako vruće, ponekad poželim da padne sneg. Ali me uhvati mećava, ja želim sunce. Trenutno izuzetno uživam u glumljenju Ripper Stefana."

Zvezda "The Vampire Diaries"-a Paul Wesley o novoj strani Stefana :"Ovo je sve što sam želeo" Vampire-diaries-ray-300

Prošlonedeljna epizoda se završila tako što su Stefan i hibrid Klaus mučili čoveka iz Tenesija pod imenom Ray, kojeg igra bivša svezda "7th Heaven"-a David Gallagher. Sudeći prema prikazanim klipovima iz 2.epizode, ovaj vukodlak je u prilično nezavidnoj situaciji."Ray je doživeo nesrećan kraj." - kaže Wesley. "Okrutno je pretučen. Bilo mi ga je žao. Vukli smo ga, bacakali, povraćao je, bio krvav. Bio sam u fazonu "Da li neko ima problem sa Davidom Gallagherom čim želi da toliko bude mučen?"

Još uvek Stefan nije 100% predan razaranju. "On još uvek oseća kako tu ne pripada, ali ipak uživa u tome, kapirate? To je njegovo pravo lice." - kaže Wesley. "On se bori sa vampirom skrivenim unutar njega, zato što je taj Stefan mračan. Videli smo Stefana u modernim danima gde je heroj i toliko moralan. I to je lepo, jer ćemo u 3.sezoni videti kako je dospeo na mestu gde se sada nalazi. On nije uvek patio za Elenom."

Prvi povratak u prošlost bi trebalo da vidimo u 3.epizodi pod nazivom "The End Of The Affair". Wesley obećava da će priča uključivati nešto što do sada nikada nije spominjano... Biće to potpuno novi skup likova. Drugačiji grad, drugačija era i drugačiji sled posledica i svi ćete biti u fazonu " Šta je ovo? Šta sad gledam?" "

Dok je Stefan unesen u svoju krvavu razjarenost, njegova jadna devojka Elena se i dalje nalazi u Mystic Fallsu, Va. gde počinje završnu godinu srednje škole. Iako zna da sam Stefan širi svoj gnev širom U.S,a ne Klaus, kao što je prethodno smatrala, uprkos svemu neće obustaviti svoju potragu za svojim dečkom.

Zvezda "The Vampire Diaries"-a Paul Wesley o novoj strani Stefana :"Ovo je sve što sam želeo" Tvd-flashback-stefan-300

"Ona se pretvara u detektiva, juri za svim mogućim tragovima i pokušava da sazna gde je on i šta radi, da bi mogla da ga spase." - zvezda Nina Dobrev je rekla AOL TV-u za vreme pauze u snimanju. "Ona misli da je on u nevolji, da treba da bude spasen, pa upravo zbog toga ona pokušava da ga spase."

Ali da li su Stefan i Elena i dalje zajedno uprkos prisiljenoj razdvojenosti? "Zato je sve toliko lukavo." -rekla je Dobrev. "Odgovor je i da i ne. Da. I opet ne. Hoću da kažem, jesu, jer su to bili kad su se poslednji put videli, i još uvek se vole, u to nema sumnje. Ali kada jako dugo ne vidjate nekoga - ne pričamo sad o velikoj udaljenosti - radi se o tome da vi uopšte ni ne komunicirate sa njima. To nije stvarna veza, pa je tako ceča situacija jako teška. Ali kad se konačno ponovo vide, biće prilično tenzije u vazduhu ker se jako dugo nisu videli."

Wesčey je takodje nagadjao na eksplozivan ponovan susret. Ova veza je kroz Stefanovo divlje ponašanje uglavnom relativno nepostojeća i zbog toga je sve uaista tužno i bolno. I eventualno, da sad ne odajem previše, mislim da će se sve pretvoriti u antitezu onoga što je nekada bilo."

Rekli smo mu da je to sve jako interesantno.

"Zar ne?" - smejao se.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Paul je toliko mističan, ali ipak ja mislim da će se pokazati mnogo njegova mračna strana koju čak ni u Stefan's Diaries nisu preferirali da odrade. Mislim da će biti puni pogodak i jedva čekam HAPPY

I eventualno, da sad ne odajem previše, mislim da će se sve pretvoriti u antitezu onoga što je nekada bilo."
Ne znate koliko sam srećna zbog ovoga.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

joj ovo je super
jedva cekam da vidim sta ce biti sa njega i Elene...
super mi je ovaj novi Stefan a Paul ga super glumi

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Anette ::
I eventualno, da sad ne odajem previše, mislim da će se sve pretvoriti u antitezu onoga što je nekada bilo."
Ne znate koliko sam srećna zbog ovoga.

Jao, sad ovo probudi nekakvu znatiželju u meni. Šta bi to moglo biti? STUNNER

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Mislim da je Paul savršen za ulogu Rippah Stefana HAPPY Stvarno mi je drago što uživa ovoliku u ulozi a i vidi se kroz epizode da je ovo njegovo vrijeme, oduševljena sam !

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu