Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Alice Evans glumi majku Originalih

+6
Bassgirl
Salvatore♥
heyMcqueen
sinner.like.me
WickedGames
Chèri
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Alice Evans glumi majku Originalih Pet Okt 07, 2011 9:38 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Alice Evans glumi majku Originalih  Aliceevans

Baš kao i što Caroline ima šerificu Forbes, Tyler Carol Loockwood i Originalni imaju svoju majku. Bilo je mnogo pretpostavki ko će igrati majku Originalnih (Na kraju krajeva, roditeljske uloge u ovoj seriji su obično veoma ključne za priču i samo jako dobra glumica može da povuče majčinski klan vampira) sada se već, zasigurno zna.

Majka originalnih je niko drugi do poznata Alice Evans. Alice je nedavno glumila u Brothers & Sisters i u Lost-u (kao mlada Eloise Hawking). U TVD-u, prvi put će se pojaviti u epizodi 3x08 i igraće Ester, jake volje i hrabru majku Klausa, Elijaha, Rebekhe i drugih Originala.

Da li mislite da je Alice odličan izbor za majku Originalnih? Jeste li imali nekog drugog na umu?

2Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 12:17 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

čini mi se da će ona biti dobra HAPPY

3Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 9:20 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Iskreno, nisam uopšte razmišljala o tome ko bi to mogao biti. Mislim da će ona biti sasvim solidna za tu ulogu. HAPPY

4Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 9:56 am

sinner.like.me

sinner.like.me
My life lacks
My life lacks

Lepa je, i nekako na prvi pogled deluje smirujuce i toplo, ali i veoma autoritativno. Mislim da ce imati velikog uticaja u celoj prici.

5Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 10:33 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ova žena mi je i u LOSTu izgledala uvek ako neko ko ne pripada ovom veku. Ima taj neki prastari pogled u očima i mislim da će biti savršena kao Esther. Prelepo ime stvarno. Jedva čekam da je vidim HAPPY

http://www.iansbalkan.com

6Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 10:51 am

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Your worst Nightmare ::Lepa je, i nekako na prvi pogled deluje smirujuce i toplo, ali i veoma autoritativno. Mislim da ce imati velikog uticaja u celoj prici.
Potpisujem.

7Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 10:57 am

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ima taj neki prastari pogled u očima i mislim da će biti savršena kao Esther. Prelepo ime stvarno. Jedva čekam da je vidim

Slažem se. Odličan izbor za Esther. Voljela bih da ona bude čvrsta i odlučna žena da je se čak i Klaus boji.

8Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 11:36 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Anette ::Ova žena mi je i u LOSTu izgledala uvek ako neko ko ne pripada ovom veku. Ima taj neki prastari pogled u očima i mislim da će biti savršena kao Esther. Prelepo ime stvarno. Jedva čekam da je vidim HAPPY

Baš, ali baš se u potpunosti slažem s tobom.

9Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 11:51 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa lijepo izgleda ima te neke slicnosti sa Rebekah i Klausom...Msm da ce biti dobra...

10Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 08, 2011 6:15 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Your worst Nightmare ::Lepa je, i nekako na prvi pogled deluje smirujuce i toplo, ali i veoma autoritativno. Mislim da ce imati velikog uticaja u celoj prici.

u potpunosti se slažem. HAPPY

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

11Alice Evans glumi majku Originalih  Empty Re: Alice Evans glumi majku Originalih Sub Okt 29, 2011 5:14 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Mislim da ce ona biti super. VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu