Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ekskluzivno: prvi pogled na Boninu majku, Ebi Benet!

+3
Salvatore♥
heyMcqueen
Chèri
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ekskluzivno: prvi pogled na Boninu majku, Ebi Benet! Vampire-diaries_510

Vampirski Dnevnici su se vratili na naše male ekrane juče, ali mi već gledamo unapred, na 19. januar kada ćemo upoznati Ebi Benet (igraće je Persia White), Boninu otuđenu majku. ”Biće mnogo neodgovorenih pitanja koja će Boni imati: Zašto si me ostavila, zašto si nestala? Šta te je nateralo da nestaneš? Gde si otišla? Zašto nisi bila u mom životu?” Ket Grejem kaže. ”Većina tih pitanja biće odgovorena, i saznaćete gde se nalazi srce njene majke, i zašto ona mora da se vrati u Bonin život. I cela ta stvar će vas iznenaditi, takođe, jer nije ono što ljudi misle.” ”Biće mnogo nezgodnih ali na kraju bitnih majka-ćerka stvari.”, kaže izvršni producent Džuli Plek. ”Sa našim vešticama, uvek pričamo priču o tome kako biti veštica donosi niz komplikacija. Uvek ste uhvaćeni u sredini između nekih drugih natprirodnih poslova. Bonina majka Ebi je živ primer za to.” Baš kao i Boni, kako izgleda. ”U povratku serije prethodne večeri, Boni je morala da odluči da li će da radi sa Stefanom”, kaže Grejemova. Kada smo ga poslednji put videli u novembru, pre dvomesečnog hijatusa, Stefan (Paul Wesley) je telefonirao hibridu Klausu (Joseph Morgan) da ga obavesti da je ukrao kovčege njegove porodice. Ulaze u nerešenu igru: Klaus želi da traumatizuje Elenu (Nina Dobrev) i njene voljene kako bi naterao Stefana da mu vrati kovčege; ali to Stefanu još nije u planu.


Izvor: vampires.rs

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ne znam za druge, ali ja nešto imam osećaj da neću simpatizovati ovu Ebi. Kao što ni Boni ne simpatizujem. Meni je cura nekako odbojna xD

http://www.iansbalkan.com

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Zanimaju me njeni razlozi zašto je napustila Bonnie.

”Većina tih pitanja biće odgovorena, i saznaćete gde se nalazi srce njene majke, i zašto ona mora da se vrati u Bonin život. I cela ta stvar će vas iznenaditi, takođe, jer nije ono što ljudi misle.”

Jao, kako volim ovu tajanstvenost. Jedva čekam VERRY HAPPY

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ja ne znam, meni deluje jako simpatično - mnogo više od Bonnie!
Jedva čekam saznati sve veštičije tajne.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

meni ona na promo slikama izgleda kao tinejdzerka..xD
al opet bas me zanima sta se desilo i zasto je otisla..

Warrior Princess

Warrior Princess
Hello brother!
Hello brother!

Ne znam, ja ne volim Bonnie tako da ne verujem da će mi ovo biti nešto puno zanimljivo... Ali videćemo. LICK

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Čini mi se da neću voljeti njenu mamu. Ne znam zašto, ali djeuje mi odbojno. Čim će tako baniti najednom i to sve. Ne znam smrdi tu nešto.

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Imam osecaj da ima neke veze sa Klausom, ne znam zasto STUNNER

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu