Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kada će Klaus umreti?

+4
PopCorn
DEfire
Lidija
Chèri
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kada će Klaus umreti? Empty Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 11:03 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Kada će Klaus umreti? KlausChampagneS3E4-2735480353968890660

Jasno je da će jedna polovina tima Ripper biti uništena, ali Klaus pravi dobru stvar: Ako on dobije implantiran mikročip koji će ga sprečiti da ubija ljude, zaljubiće se u Elenu. Pa, svi smo videli buffy ubicu vampira, zar ne?

Dakle, teškog srca, jednom ćemo morati podneti da izgubimo Klausa. Da li će to biti na kraju treće sezone? Pre toga? Posle? Teško je reći.

Mislite li da ćemo uskoro ostati bez Klausa?

Možda je ovo i glupo, ali, iskreno, ovo je postavljeno samo, jer sam bila zaintrigirana prvim delom. o.o

Izvor: wepaint.com
Prevela: snowflake.
© Ian Somerhalder Balkan

2Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 12:17 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Sto se mene tice, neka ga ubiju, ne volim ga uopšte, a i vratice se stari Stefan, kad ubiju Klausa.

3Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 12:21 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ovako, bilo bi užasno zanimljivo da se zaljubi u Elenu, ali, pobogu, da li baš svi ti HOT EVIL vampiri moraju da se zaljube u nju? Jeste lijepa, ali daaaaaaaaj više. haha. :jelaousme:

Imam osjećaj da će se njegovom smrću okončati treća sezona..
Klaus je zapravo priča ove sezone, prije nije bio, sada jeste, već dalje neće biti. Na kraju ostanu oni, Elena, Damon, Stefan, Katherine. Ipak su oni taj tim.
Bar ja tako mislim..

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

4Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 3:53 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Zar se oj uopste moze ubiti???
mada vjerovatno ce naci neki nacin
ne znam ja bih voljela da ostane ali vjerovatno nece

5Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 4:09 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

MOLIM?!
Znaci ako mi ubiju Klausa ili ako se, ne daj Boze, zaljubi u Elenu, serija gubi svaki moguci smisao! Debelo cu se razocarati ako se nesto od ovoga desi!

6Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 4:31 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Salvatore♥ ::MOLIM?!
Znaci ako mi ubiju Klausa ili ako se, ne daj Boze, zaljubi u Elenu, serija gubi svaki moguci smisao! Debelo cu se razocarati ako se nesto od ovoga desi!

Slažem se sa Jec'.
Mislim, bilo bi 100% nerealno - ovo jeste fanfikcija, ali gubi svaki mogući smisao iz epizode u epizodu. Ja sam pomalo razočarana kada pogledam prvu sezonu i uporedim priču sa trećom. Prva sezona je bila mnogo intrigantnija na tom polju. A o ovome neću da mislim ._.

http://www.iansbalkan.com

7Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 4:35 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ja ne vidim poentu da se on zaljubi u Elenu. ne vidim zašto bi se iko više zaljubljivao u Elenu. dosta su Stefan, Damon i Matt koji joj je bivši. ne treba da naprave špansku sapunicu od serije.

isto tako , neću da ugradjuju bilo kakav čip u Klausa, to je glupo. on nije izgubio dušu ili bilo šta drugo, on je jednostavno isključio ljudskost koji pali-gasi kad poželi, a i koja se sama pojavljuje kad on to najmanje želi.

jasno je da će Klaus umreti pre ili kasnije iako je meni to užasno, al on je preveliki negativac i opasnost po Mystic Falls da bi tek tako otišao il ostao da se druži sa njima. il će umreti u finalu 3.sezone il nešto sredinom četvrte. ne vidim drugu opciju.

8Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 5:25 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Slažem se sa svima, najviše sa Kajom. Zašto uopšte neko mora da se zaljubi u Elenu? Ne zaslužuje ona to, realno. Dosta su Damon, Stefan i Matt patili zbog nje, ne mora i Klaus.
Jeste, serija ovako gubi smisao iz epizode u epizodu. Ovo Klausovo zaljubljivanje bi bilo još nešto nepotrebno. I miss 1st season <3

U vezi ovoga kada će Klaus umreti, ne bih volela da to bude skoro, prirasao mi je skroz uz srce, ali svakako pre ili kasnije ću se morati pomiriti da će ga neko ubiti, sad da li će to biti krajem 3. sezone, ili kada već, ostaje samo da nagađamo.

9Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 6:02 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Ali realno, iz epizode u epizodu se samo sve vise razocaravam jer sve pocinje da gubi smisao.
Uzasno mi nedostaje 1 sezona, pa cak i 2., obe su bile bolje od ove (ako ne racunamo pricu o originalnima).
Zasto bi ubili Klausa? Ne zanima me sto im je opasnost, neka on ubije sve njih (osim Damona i Kath) >.<

10Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 6:35 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Realno, to je istina.

Što se mene tiče, ne moraju ga ubiti uopšte.
Ha, možda se on združi sa njima kad tad i ostane u seriji ._.

11Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 6:48 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Jao ne, nisam za to da se zdruzi sa njima.
Jednostavno samo zelim da to ostane Klaus, takav kakav je.

12Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 7:22 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Neka bude, što bude, samo neka ostane u seriji.

13Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 9:14 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Samo da ga ne ubiju SAD To bi bio šok za mene. Ali bilo bi zanimljivo gledati njega kako se zaljubljuje u Elenu VERRY HAPPY

14Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Ned Nov 20, 2011 10:19 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Meni bi bilo zanimljivije videti njega sa Charlotte ili Katherine.

15Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Pon Nov 21, 2011 1:14 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

i meni.

16Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Pon Nov 21, 2011 1:50 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Da, ja bih Charlotte jako volela videti sa Klausom. Bili bi prosto savršeni!

17Kada će Klaus umreti? Empty Re: Kada će Klaus umreti? Pon Nov 21, 2011 6:29 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

A pa ja ne znam kakva je Charlotte, ne znam nista o njoj, ali svakako bih volela da ih vidim zajedno.. Mada mi je savrsen i sa Katherine..
Ali sa Elenom nikako.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu