Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojleri! Kada će se Stefan vratiti u Mystic Falls?

+5
Chèri
DEfire
kitten.
Bassgirl
WickedGames
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Spojleri! Kada će se Stefan vratiti u Mystic Falls? Stefan%20bites%20amber%20miss%20mystic

*Spojleri*

Da li se Stefan Salvatore (Paul Wesley) vraća kući za raspust? Sudeći po Zap2It, Stefan će pokazati svoje očnjake u Mystic Fallsu malo pre Dana zahvalnosti.

Iako još uvek ne znamo u kojoj tačno epizodi se naša novopečena zloća vraća, znamo da to neće biti srećan povratak - bar ne za sve. Ako ste mislili da je Stefanova scena sa andie Starr bila užasna - hipnotisao ju je da skoči sa velike visine - očigledno je da će Stefanova sledeća poseta Mf-u biti mnogo, mnogo gora za odredjene likove koji su nam dragi i bliski.

Pitali da li će se Stefan iskupiti nakon "Ripper" faze, veliki broj ubistva nevinih stranaca je dovoljno loš. Ali šta ako on naudi Bonnie (Kat Graham), Jeremyju(Steven R.McQueen), Alaricu (Matt Davis)? Da li će Elena moći da mu oprosti?

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ak je Jenna morala umrijeti, ne mora i Alaric. Zapravo nitko od navedenih to nije zaslužio. Ako ubije nekog od njih i Elena ga prihvati, onda ona nije za Damona, nikako. On zaslužuje bolje onda.

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Bassgirl ::Ak je Jenna morala umrijeti, ne mora i Alaric. Zapravo nitko od navedenih to nije zaslužio. Ako ubije nekog od njih i Elena ga prihvati, onda ona nije za Damona, nikako. On zaslužuje bolje onda.

Mare, slažem se sa tobom u potpunosti.
Ako će Elena da oprosti Stefanu ako ubije jedno od gore navedenih, onda ona ne vredi, ne samo Stefanu ili Damonu, već nijednoj osobi na planeti (bio to čovek, vampir, vukodlak, veštac, itd.)

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Moj odgovor je upravo suprotan od Marijinog.
Ako su dopustili da umre Jenna, zašto nebi još neko?
Kad su dozvolili da jedan od najboljih (po osobinama) likova umre,
i ostavi iza sebe osobe koje voli (Alarica, posebno), šta ima veze?
IRONIJA!

Sve dok to nije Damon, neka ubija koga god želi.
Ionako polahko raspoznajemo tu Stefanovu stranu.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Bassgirl ::Ak je Jenna morala umrijeti, ne mora i Alaric. Zapravo nitko od navedenih to nije zaslužio. Ako ubije nekog od njih i Elena ga prihvati, onda ona nije za Damona, nikako. On zaslužuje bolje onda.
Slažem se. Ni pod koju cenu ne bih volela da još neka dobra osoba strada.
Za Elenu, nemam šta reći osim što mislim da stvarno neće dobro postupiti ako se nešto od toga desi, i tada oprosti Stefanu.

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Nek ubije Matta. One j tako dosadan lik OUCH
Sam nek ne dira ostalu ekipu VERRY HAPPY

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa sudeci po tome sto smo do sada vidjeli svasta je moguce..
mada ne znam ne milsim da ce ubiti bas nekog vaznog..xD
al` opet sta se desi desi

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Elena nikad nije ni bila za Damona. Realno. Ja stoprocentno nisam Stelena, ali kad se sve pogleda nisam ni Delena toliko od poslednje epizode. Nerealno je koliko Elena Damona izlaže opasnosti, koliko ga laže, kako ga slama, kako je prevrtljiva, sve njemu na štetu toliko da se to ne može podneti.

Ako Stefan ubije još bilo koga, moja mržnja će biti mnogo velika. Ajde Andie, ne mogu da pređem - ali pokušaću. Ali ako se nešto dogodi Mattu, Jeremyu, Alaricu - to nikada neću moći da mu oprostim. Jednostavno Stefan je previše davao sebi odušpka i u prošlosti. Ja ne mogu da zamislim šta će sve da se desi ako on ponovo dođe u MF :-.-:

http://www.iansbalkan.com

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Neće, neće 3:)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu