Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojleri 3.sezone! Da li će se Jeremy vratiti starim navikama iz 1.sezone?

+3
heyMcqueen
kitten.
WickedGames
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Spojleri 3.sezone! Da li će se Jeremy vratiti starim navikama iz 1.sezone? Damon%20and%20jeremy%20fight%20at%20founders%20day

Dugo pre nego što su Jeremyja (Steven R.McQueen) progonili duhovi jezivih vampira, mladji Gilbert se suočavao ili bolje rečeno, izbegavao je suočavanje sa smrću svojih roditelja. Sećate li se dugokosog emo J-a od prošle godine?

Sad, tuce smrti kasnije, producent The Vampire Diaries-a Kevin Williamson kaže Collider-u "da će biti interesantno" videti kako se Jer nosi sa sablasnim bivšim devojkama. Videti mrtve ljude nakon što je umrlo toliko tvojih voljenih mora da stvori rasulo u čovekovom umu.

Williamson kaže da ćemo uroniti u Jeremyjevu natprirodnu dramu u prvih 6 epizoda 3.sezone da bi pokušali da razumemo ne samo šta su Anna (Malese Jow) i Vicky (Kayla Ewell), nego i zašto su to što su. "Jeremy je umro na sat vremena i nešto se desilo u tom času što mu je omogućilo da vidi mrtve ljude." - kaže Williamson. "Duhovi te love ili zbog osvete, ili zato što te vole, ili zato što žele da ostvare primirje sa tobom, ili zato što žele da te upozore na nešto." Mrzimo što ovo govorimo, ali mi zaista ne verujemo da su se i Anna i Vicky vratile samo da bi rekle da im je žao što se sve završilo na tako ružan način.

"TVD će se takodje baviti pitanjem da li duhovi, vampiri, vukodlaci i veštice u ovom neobičnom malom gradu imaju dušu." - kaže Williamson.

Za Jeremyjevo dobro, nadajmo se da je tako!


Izvor:wetpaint.com
Prevela: WickedGames
© Ian Somerhalder Balkan



Poslednji izmenio WickedGames dana Pet Sep 02, 2011 5:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Uhuhu, ovo mi se sviđa ^^ Jedva čekam HAPPY

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Jesi ti prevodila pošto sam postavila da jesi? XDD

, ili zato što žele da te upozore na nešto.
Mislim da će pre ovo biti neki razlog jer u ovoj sezoni će se mnogo toga desiti.
Inače baš volim Jer-a i jedva čekam da vidim njegove scene i baš mi je drago što više neće biti samo usputni lik HAPPY

http://www.iansbalkan.com

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

mojih ruku delo xD

meni je malo krivo sto ce ove 2 biti tu samo 6 epizoda, jer sam se nadala da ce se Anna barem malo duze zadrzati. al sta sad.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ali meni je najsmešnije što je Jeremy dva puta umro i svaki put zbog Damona, greote XDD
Ah, a za 6 epizoda, pa mislim da će to biti dovoljno da se razvije drama sa Bonnie, pa će biti zanimljivo ^^

P.S. Ajd samo dodaj izvor u prvi post, dole ispod HAPPY

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao jedva cekam to da vidim..mada ne bih bas voljela da bude stari Jeremy kao emo msm..xD

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Anette ::Mislim da će pre ovo biti neki razlog jer u ovoj sezoni će se mnogo toga desiti.
Inače baš volim Jer-a i jedva čekam da vidim njegove scene i baš mi je drago što više neće biti samo usputni lik HAPPY
Mm, slažem se, u potpunosti.

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Biće awesome *_*

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

PrettyLittleLiar ::jao jedva cekam to da vidim..mada ne bih bas voljela da bude stari Jeremy kao emo msm..xD

On meni nikad nije bio emo alike - ono baš u potpunosti. Jednostavno je bio u svom svetu i nije se davao nikome, a i kad jeste amo su ga povređivali. SAD

http://www.iansbalkan.com

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
An invitation
An invitation

Can't wait! (:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu