Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojleri: Jeste li ovo već videli?! S3.E20 „Do not go gentle“

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Spojleri: Jeste li ovo već videli?! S3.E20 „Do not go gentle“ Vd21-450x320

Nije nam iznenadjenje da je i u dvadesetoj epizodi Alarik jos uvek u opasnosti. I ako je već jednom pokušao da ubije našu lepu doktorku Meredit, ona je ipak odlučila da mu pruži drugu šansu, uz pomoć, naravno, Dejmona. Plavooki lepotan mora da bude u svakoj čorbi mirođija, ali zapitajmo se da li bi nam sve bilo toliko zanimljivo da je drugačije? Ali, dok stariji vode borbu dobra i zla, naši srednjoškolci se spremaju za decenijski ples, na temu 1920ih. Sledi, naravno, traženje parova za ples… Hmmm… Kao što spomenusmo u nekoj od ranijih vesti, Boni je pozvala svog kvazi-brata Džejmija, dok je Elena, na Kerolajnino urgiranje, pozvala Stefana. Nemojte se rastužiti, Delena fanovi, ovo sigurno nije kraj DN romanse…

Naša barbi-vampirka takođe ima pratioca, i to nikog drugog do Tajlera Lokvuda, koji se pojavio odlučan da je obori sa nogu. Dragi nam Klaus sigurno nije oduševljen situacijom…Daće sve od sebe da stane između njih zbog čega će morati dobro da iskalkuliše svoje sledeće korake, ali hoće li mu bilo šta upaliti da osvoji hladno srce plave barbike?

Igranka dobija neočekivan obrtaj, kada u priču ulaze Met i mladjani Džeremi, kao i Boni koja će se ponovo malo poigrati sa svojim moćima… Idemo ponovo u zaplet… Ovaj put nam Majkl Naruci ne dozvoljava da nam uzbudjenje padne. Ali još samo tri nedelje… Pa, jesmo li mi pravi TVD fanovi ili nismo? Izdržaćemo, moramo…

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

nije mi jasno zašto je Caroline ubedila Elenu da pozove Stefana... msm jasno mi je, al mi se to ne svidja xD

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao ovo gore je predobro..
mada zar neko ne milsi da je previse plesova u MF?

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

E ja ovu Elenu stv nmg vise da gledam...! Jbt sta vise maltretira Damona, majke mi vise mi je mucno da gledam seriju...! Mozda je i bolje da odabere Stefana i da se do kraja svog zivota dosadjuje sa njim, a ovaj posle do kraja vecnosti da je oplakuje.... A Damon da nadje neku ribu vampira sa kojom ce da bude srecan...!:-@

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

meni se ne svidja što je u pitanju SE ples, jer su plesovi oduvek bili DE thing.

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

WickedGames ::meni se ne svidja što je u pitanju SE ples, jer su plesovi oduvek bili DE thing.
Apsolutno...! Niko nema pokrete kao Damon...:-D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu