Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Paul Wesley: "Stefan se više nikada neće moći vratiti svom starom životu!"

+3
WickedGames
kitten.
heyMcqueen
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Paul Wesley: "Stefan se više nikada neće moći vratiti svom starom životu!" 296497_247109901994097_130757783629310_682130_5033052_n

Paul Wesley: "Stefan se više nikada neće moći vratiti svom starom životu!"


Prethodno Paul Wesley je rekao kako njegov lik neće biti krvožedni ubojica koji je bio na kraju 2. sezone..zauvijek. Ali u novom intervjuu za Entertainment Weekly dvadesetdevetogodišnji glumac kaže da poslije njegove krvave pijanke Stefan nikad više neće biti isti.
"Što se tiče Stefana, on se nikada više ne može vratiti svom starom životu", Wesley otkriva. Znači nema više Mystic Falls Srednje škole?
"Zamislite Stefana da sjedi u školi. Osim toga što izgledam čudno sjedeći u srednjoj, on je ubio sve ove ljude." Dobar zaključak. Sat anatomije bi mu mogao probuditi par neugodnih sjećanja!

Više na ovom linku!

Izvor: Official Croatian TVD fan Club FB
© Ian Somerhalder Balkan

http://www.iansbalkan.com

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Opaaa, značii nemaa Stefa HOHOHOHO xD

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

svidja mi se kako ovo zvuci xD stvarno bi volela da vidim loseg Stefana u svim mogucim oblicima dfdd

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Rippah Stefan all the way <3
Mislim da ću da ga obožavam. A za Elenu sumnjam. Kevin Williamson FTW♥

http://www.iansbalkan.com

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

msm da ce Paulu vise odgovarati uloga takvog Stefana. cini mi se da se nikako nije pronasao u ulozi smernog Stefana.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Čitala sam negde da i on sam kaže kako mu nije dobro legla na dušu uloga dobrice i da mu je jako prijao season finale jer se okušao u nečemu novom i da jedva čeka da započne TVDS3 adventure wuhuuu

http://www.iansbalkan.com

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Meni se bas ovo i ne svidja, jer to verovatno znaci da ce Damon postati dobar -.-

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

pa i ne mora to tako automatski da znaci... po onome sto smo videli u trejleru Damon ne izgleda bas preterano plemenito.

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Lalala, nema starog Stefija. Odlično. *-*

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

WickedGames ::pa i ne mora to tako automatski da znaci... po onome sto smo videli u trejleru Damon ne izgleda bas preterano plemenito.
Ali svejedno, nema onog starog Damona jer voli Elenu. :-.-:

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Znači biće Delena madafakaaaaaz ♥

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jooj jedva cekam novog Sefana..xD
maga voljela sam i onog dobrog..
samo bi voljela da ostane Stelena

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Salvatore♥️ ::
WickedGames ::pa i ne mora to tako automatski da znaci... po onome sto smo videli u trejleru Damon ne izgleda bas preterano plemenito.
Ali svejedno, nema onog starog Damona jer voli Elenu. :-.-:
Ne mora da znači, pogledaj - Damon je volio Elenu od neke, pa hah - možda treće epizode u prvoj sezoni, da li je tada izneverio ikoga sa svojim planovima i ponašanjem? Nije.
On će sigurno hteti da oslobodi Stefana kao i uvek što je - a vadi se na to da on želi da bude onaj koji će da ga ubije, a u stvari on voli Stefana ma koliko zagorčavali jedni drugima život.
Stefan će malo da bude, kako da kažem - 'žešći' u ovoj sezoni - naravno da to otvara veću mogućnost za Delenu - samim tim što se vidi koliko je Elena puta raskinula sa Stefanom zbog toga što je on vampir i nikada neće moći da živi normalnim životom. Mada ja mislim da bi najnormalniji život mogao da joj pruži Damon jer se on uvek odricao svega radi ljubavi.

NinaTheVampire ::Znači biće Delena madafakaaaaaz ♥️
Hell Yeah!♥️

http://www.iansbalkan.com

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

PrettyLittleLiar ::
samo bi voljela da ostane Stelena

E pa to HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu