Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Damon i Elena će biti bliži; Stefanova osveta Klausu pri povratku u Mystic Falls

+2
DEfire
Chèri
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Damon i Elena će biti bliži; Stefanova osveta Klausu pri povratku u Mystic Falls Tvd-gallery-trio

Ima samo još mesec dana do vraćanja TVD-a na naše ekrane, 5. januara, pa mislili smo da je vreme da posetimo izvršnog producenta, Julie Plec.

Osvrćući se na neke stvari koje smo voleli u 3. sezoni, Elenin (Nina Dobrev) preobražaj je na prvom mestu naše liste. U prvoj epizodi, otkrili smo da je provela leto čeznući za Stefanom (Paul Wesley). Kako je sezona "rasla", ona je konačno izašla iz svog oblaka poricanja.

"Ona mu je u 7. epizodi rekla da se vrati, da ona ne može voleti duha do kraja života. Rekla je 'Uradimo to zajedno ili ćeš me izgubiti." rekla je Julie. "Ona mu je dala šansu da pusti svoju ljudskost da dođe i probije se, a on nije. Mora da krene napred."

U završnici sredine sezone, Elena je konačno odlučila da pusti Stefana - i da, značilo je to. S druge strane, Damon (Ian Somerhalder) ima malo problema da se nosi sa gubitkom njegovog malog brata. "Kada se vratimo sa pauze, Damon će raditi ono što najbolje zna. Napiće se." smeje se Julie. "On nije video ni niti Stefanove kose od kad je Stefan uništio njihov plan i dobio slobodu od Klausa (Joseph Morgan), a Damon i Elena ne znaju gde je i zašto ih je izdao. Sve što znaju je da ih je on potpuno zeznuo i da oni moraju krenuti dalje."

Teror vlada u Mystic Fallsu, ali to ne znači da nema mesta za romantiku usred ludila.

"Kada se vratimo u 10. epizodi, Elena i Damon će se nalaziti u trenucima gde će romantična napetost biti nešto dublja i fizičke napetosti će biti više hot." rekla je Julie. (Znamo šta mislite. Više hot? Verujte nam... to je)

Iako je Stefan izvan slike, Damon i Elena će nastaviti da provode vreme zajedno. "Oni moraju da rade zajedno protiv Klausa, tako da će nastaviti tražiti sebe u tim trenucima gde su oboje slobodni, bez krivice."

Damon i Elena će biti bliži; Stefanova osveta Klausu pri povratku u Mystic Falls Tvd-damon-carry-elena-vertical

Naravno, Stefan nije otišao daleko zadugo. U nekom trenutku biće otkriveno da je njegova velika "izdaja" u Homecoming bila za dobrobit Damonu. "Na kraju, neko će da sazna da je Stefan sačuvao Damonov život, a Damon i Elene će morati da se suoče sa tim." kaže Julie. "Moraće da naprave neke izbore."

Iako smo za to da Damon i Elena krenu dalje, nema sumnje da je Stefanov preobražaj bio jedan od najinteresantnijih delova 3. sezone.

Julie se slaže. "Za mene, najveće zadovoljstvo ove sezone - koje neću reći je potpuno iznenađenje, jer teorijski smo znali da je to u njemu - gledati Paula Wesleya kako radi ono što je uradio." kaže ona "Mislim da je on divan glumac i da zaista gledati kako eksplodira na ekranu je tako uzbudljivo i tako intezivno i emotivno. Veoma sam ponosna na njega. Ponosna sam na šou, na neki način, jer je ta priča stvarno radila na način koji smo mi želeli."

Sada, kada je Stefan bez prinude Klausa, mi ćemo i dalje
videti Badass Rippera koga smo voleli gledati na svojim ekranima.

Takođe, sada kada je Stefan okrenut protiv Klausa - što on nije očekivao posle oslobođenja Stefana - videćemo epski sukob.

"Nismo videli najgore od Klausa. Takođe, nismo videli ni najgore od Stefana." rekla nam je Julie. "Jedna od zanimljivih stvari, koja će se desiti kada se vratimo 5. janura, biće između Klausa i Stefana. Gledaćemo ove moćne likove i glumce kako se sukobe oči u oči. Biće neverovatno!"

Stefan će otkriti da je Klaus manipulativniji nego što je mislio. U stvari, Klas smišlja plan protiv Stefana, pri njegovom povratku u Mystic Falls.

"Tu je trenutak kada Damon vidi gradonačelnicu Lockwood kako razgovara sa Klausom, a Damon će biti u fazonu 'Šta dođavola do radiš? On je uništio život tvog sina, sve naše živote.'" Julie kaže. "[Gradonačelnica Lockwood] kaže 'Klaus je ponudio da će ostaviti mene, moju porodicu i ovaj grad na miru ako možeš da svom bratu pokažeš kako treba da se ponaša.' Pa, vidimo da Klaus počinje da manipuliše ljude Mystic Fallsa, i sada gura Stefana nazad. Klaus će biti u stanju da istupi kaže:'Hej, ja nismo ovde da izazovem probleme. Stefan je.'

Mi ne možemo da čekamo.

Izvor: zap2it.com
Prevela: Chèri
@Ian Somerhalder Balkan

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Sve sam pročitala, zahvaljujem Carini na popravljanju utisaka o novoj epizodi! Čak sam to ispod i postavila. SHOCKED
Briši moje, odmah. XD

Drago mi je zbog Damon i Elene, sva sam onako uzbuđena zbog toga.
I Stefan, mora se reći da je skroz napredovao, mada, više mi je Delena veza napredovala. Kako god.

Mislim da će, bez obzira na sve, ovo biti jedna super epizoda!
jedva čekam!

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

I meni drago zbog Damon i Elene. E, sad me baš zanima da li je to istini, ili Julie ponovo želi da uzbudi fanove.
Gosh, ovaj sukob između Stefana i Klausa. Jedva čekam to videti STUNNER

Klaus će biti u stanju da istupi kaže:'Hej, ja nisam ovde da izazovem probleme. Stefan je.'
SHOCKED

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Prvo, prva slika je epic VERRY HAPPY
Drugo - Delena, drago mi je što je i Julie našla vremena da nešto kaže, a Carina je kraljica, realno, obožavam ženu!
I ja mislim da će se neki izbori morati napraviti jer ovako je napeto za njih dvoje da žive znajući da ih je Stefan izneverio a ne znajući zbog čega jer makar ja znam da Damon i dalje ne veruje da Stef nema skriveni razlog zato, on zna da Stefan sve radi sa razlogom, pa tako i ovaj put.
Drago mi je što će da se napije, uvek uradi nešto ludo.

Gledala sam promo neki dan za desetu epizodu, i epic je. Ja mislim da će ih Klaus naterati da pate jer je Stefan njega naterao da pati. A epski sukob će se morati završiti smrću jednog. A to neće biti Stefan da znate HAPPY

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa ne smije Klaus tako rano d aumre i nece...
inace cini se veoma zanimljivo i napeto posebno to oko Klausa i Stefana..
i da bas me zanima kako je to Stefan zastitio Damona...

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

...i tako nam oni rekoše celu epizodu xD
oh well, can't wait HAPPY

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Nista mi se ovo ne svidjaa SAD
Ima Delene, a nema Klefan bromance..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu