Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nova devojka za Damona?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nova devojka za Damona? Empty Nova devojka za Damona? Uto Feb 14, 2012 10:29 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Dokaz da ne možete a da ne zaposlite dobru lošu devojku, Kesidi Frimen (Cassidy Freeman) koja je inače poznata i ostala zapamćena po ulozi u seriji Smallville (koja se takođe prikazivala na CW), pokazuje i činjenica da ćemo je videti u šesnaestoj epizodi Vampirskih Dnevnika koja će se emitovati posle dvonedeljne pauze.

“Ne znam zašto uvek meni dodeljuju uloge loših devojaka, kada u stvarnom životu ja ne prestajem da se smejem i sušta sam suprotnost likova koje sam do sada igrala.” otkriva nam Kesidi.

15.03.2012. ćemo videti još jednu flešbek epizodu, koja se zove “1912″ gde će Kesidi igrati Mudru (Sage) koja ima veze sa Originalnom porodicom, ali i sa Damonom!

“Oduvek sam želela da igram vampira, i sada mi se to konačno ostvarilo!” kaže Kesidi, koja nam je još i otkrila da će se njen lik pojaviti i u sadašnjosti Mistik Folsa (Mystic Falls) i da ima dobre razloge za svoj povratak.

Nova devojka za Damona? Z

Izvor: vampires.rs

2Nova devojka za Damona? Empty Re: Nova devojka za Damona? Uto Feb 14, 2012 11:14 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ooo pa ako se vrati onda će to biti komplikacija i za Damona i za Originalne..xD
Al' me najviše ipak zanima kakav će uticaj imati na Damona kada se vrati..
Mada ako je to ta flashback epizoda koja govori o Damonu, onda je ona sigurno zaslužna za to što je Damon postao 'zao'

3Nova devojka za Damona? Empty Re: Nova devojka za Damona? Uto Feb 14, 2012 9:16 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Jao, je li to ona epizoda o Damonu?
Ne znam šta da mislim o Cassidy, deluje antipatično XD

4Nova devojka za Damona? Empty Re: Nova devojka za Damona? Ned Feb 19, 2012 3:09 am

Buffy

Buffy
Hello brother!
Hello brother!

a ne znam ja ocu delenu visheee xD

http://one-direction.forumotion.eu

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu