Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li se Leksi vraća?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li se Leksi vraća? Empty Da li se Leksi vraća? Pon Mar 05, 2012 11:48 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Da li se Leksi vraća? Lexiarriveshouseep215cwtv

Svi mi volimo drske vampire a Leksi (Lexi) iz Vampirskih Dnevnika (The Vampire Diaries) je baš takva. Ona igra bilijar sa momcima pa im čak lupa glavu o stalko automobila. Bila je to velika pretnja videti vaskrslu Leksi u 7. epizodi treće sezone pod nazivom ”Ghost World”, ali da li je to bilo njeno poslednje pojavljivanje u Mistik Folsu (Mystic Falls)?

Nakon što je Arielle Kebbell na svom tviter nalogu objavila “Ca—- ATL— here I come!!!”, pojavile su se spekulacija kako bi se ona zaista mogla vratiti ekipi Vampirskih Dnevnika. Ako putuje u Atlantu da li će se možda zaustaviti na setu Vampirskih Dnevnika? Mi možemo samo da se nadamo tome. Dok bi se ona lako mogla pojaviti u nekom od narednih flešbekova, nešto nam govori da ni Viki Donovan (Vicki Donovan) nije završila sa Mistik Folsom.

Ako se i Džeremi bude vratio (Jeremy) sa sobom bi mogao da donese neke čudne moći iz Denvera. Ali da li je to naš jedini zahtev? Ako se Leksi bude vratila, mogla bi sa sobom da povede i Dženu (Jenna). Nedostaje nam!

Izvor: vampires.rs

2Da li se Leksi vraća? Empty Re: Da li se Leksi vraća? Pon Mar 05, 2012 11:11 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ma treba da se vraća, dovoljno i sad imamo likova... jedino neka se vrati Anna, ostali neka ostanu tamo gde su sad.

3Da li se Leksi vraća? Empty Re: Da li se Leksi vraća? Sub Mar 10, 2012 7:50 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ja bih volejla da se Lexi vrati ali u flešbekovima..
ne znam bilo bi mi pretjerano da se opet vrati kao duh..
Za Vicki ne znam ne bih voljela

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu