Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Potvrđeno je: Met Dejvis se vraća u četvrtoj sezoni!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Potvrđeno je: Met Dejvis se vraća u četvrtoj sezoni! Met-Devis

Sjajne vesti za vas, TVD fanovi. Met Dejvis, svima nama već vrlo poznat po svojoj ulozi Alarika u popularnim ”Vampirskim Dnevnicima” je konačno potvrdio da se vraća u seriju na jesen.

Met je na Comic Con-u u San Dijegu juče otkrio da je u pregovorima sa producentima omiljene nam serije o njegovom povratku. ”Postoje planovi da se on vrati, ali sa kojim kapacitetom nisam siguran.”, Met je izjavio novinarima. Ovaj glumac je takođe predstavio svoju novu seriju ”Cult” koja će se premijerno prikazati na CW televiziji takođe na jesen.

”Zanimljivo je da na neki način uporedo povezujem (ove dve serije) i čudno… da skačem iz uloge u ulogu će biti zaista iskustvo.” Met je otkrio, sa mogućnošću da ove dve serije na neki način možda budu smeštene i u isti univerzum.

Ipak, Met je naglasio da nije siguran kako ”će se čitava stvar kreativno odigrati”. Ali, ovaj nastavnik istorije odnosno lovac na vampire je definitno uzbuđen oko svog povratka u Atlantu na set ”Vampirskih Dnevnika” i što će ponovo raditi sa ekipom.

”Sjajno je!” Rekao je Met. ”Oduševljen sam!”

I MI SMO!

Izvor:vampires.rs

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Mnogo mi je drago sto se vraca, ali bih volela da to bude u nekom flashback-u, tj da bude onaj stari Alarik kakvog ga volimo...<3

JovanaSmile97

JovanaSmile97
An invitation
An invitation

Mmmh takodje VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu