Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije

+13
Ejpril
Miss Salvatore
Chèri
•TitanicLover•
Tina Bieber
WickedGames
NinaTheVampire
Cannibal
heyMcqueen
TheVampOne
Vamps girl
Wwinner
PopCorn
17 posters

Ko vam je drazi?

Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap33%Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap 33% [ 4 ]
Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap67%Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap 67% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 12


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 15, 2011 10:38 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Pa da li vise volite Stefana iz TVD knjiga ili TVD serije

2Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 28, 2011 9:12 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

knjiga.

3Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 28, 2011 4:28 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

iz serije..
Msm volim ja Stefana i iz knjiga ai Paul..<3

4Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Feb 04, 2011 7:49 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Obojica. Serija mi je draza zbog vece izrazenosti osjecanja i zbog Paula <3 , ali i u knjigama je poseban :)

5Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Feb 04, 2011 8:54 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Nmg da se odlučim višee obojicu obožavam jer je najbolji lik ^^
Glasala sam za seriju samo jer ga vidim ( PAUL <333 )

6Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Feb 05, 2011 12:44 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Više u seriji...u knjigama ga ne volim uopšte...onaj opis u Dark Reunion..previše je italijanski XD

http://www.iansbalkan.com

7Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Ned Feb 27, 2011 11:18 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Serije. :D

8Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Mar 26, 2011 12:40 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

iz serije :)

9Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Jul 06, 2011 12:15 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Stefan iz serije

10Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Čet Jul 28, 2011 1:01 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Iz knjige ^^

11Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jul 29, 2011 7:04 pm

•TitanicLover•

•TitanicLover•
Hello brother!
Hello brother!

Iz knjige,uvijek vise volim likove onakve kakvi su u knjizi :)

12Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Okt 12, 2011 4:21 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Stefan iz seriji. U knjigama ga ne volim uopšte.

13Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Okt 26, 2011 7:35 am

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

U knjigama.

14Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Uto Jan 03, 2012 9:46 am

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

Stefan iz TVD serije

15Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 06, 2012 8:30 pm

spasojevicsara

spasojevicsara
An invitation
An invitation

Kako kada. Stefan is serije se dosta preispituhe, sto mi ide na zivce, ali ni upola kao Stefan iz knjiga. Stefan iz knjiga stalmo prica o tome kako je 500 godina zivio u tami jer tako zasluzuje. Stefan iz serije je daleko bolji sto se toga tice. Tako da mi je malo drazi Stefan iz serije. HAPPY

16Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 07, 2012 2:11 am

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

Stefan iz knjiga...nzm zbog cega LICK

17Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 07, 2012 12:33 pm

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

Oboje, ali mi je najbolje kad kaže ''rodio sam se u predivnom 15. stoljeću'' xD

18Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Stefan iz TVD knjiga ili TVD serije Čet Jan 12, 2012 7:17 pm

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Iz serije

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu