Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Elena iz TVD knjiga ili TVD serije

+18
Delena♥
~*Damon's_girl*~
spasojevicsara
Ejpril
Miss Salvatore
•TitanicLover•
Salvatore♥
Chèri
WickedGames
Tina Bieber
NinaTheVampire
Cannibal
*So Different*
heyMcqueen
TheVampOne
Vamps girl
Wwinner
PopCorn
22 posters

Ko vam je drazi?

Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap11%Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap 11% [ 2 ]
Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap89%Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Vote_lcap 89% [ 16 ]
Ukupno Glasova : 18


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 15, 2011 10:40 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Elena-zgodna plavusa iz knjiga ili slatka smedjokosa ili serije?Koga vise volite?

2Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 28, 2011 9:11 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

serija.

3Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 28, 2011 4:30 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

iz serija..
Elena iz knjiga mi djeluje nekako previse umisljeno a ova u seriji mi je bas slatka

4Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Feb 04, 2011 7:48 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Serije, u knjigama je previse umisljena.

5Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Feb 04, 2011 8:55 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Serije, mada mi nije neki favorit uopšte, NEODLUČNA je -.-

6Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Feb 05, 2011 12:43 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Serija definitno...Elena u knjigama mi se uopšte ne sviđa -.-"

http://www.iansbalkan.com

7Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Feb 18, 2011 7:28 pm

*So Different*

*So Different*
Hello brother!
Hello brother!

Elena iz TVD knjiga

http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm

8Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Ned Feb 27, 2011 11:11 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Iz serije. :D

9Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Mar 26, 2011 12:42 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

ajde nek' bude serija XD

10Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Uto Jul 05, 2011 9:33 pm

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Iz serije.

11Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Jul 06, 2011 12:01 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Elena iz serije

12Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Avg 27, 2011 4:57 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Elena iz serije. Elena iz knjige je umišljena. -.-

13Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Ned Avg 28, 2011 12:52 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Inace ne volim nesto Elenu, ali neka bude iz serije.

14Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pon Avg 29, 2011 8:07 am

•TitanicLover•

•TitanicLover•
Hello brother!
Hello brother!

U seriji je vise volim...

15Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Okt 26, 2011 8:13 am

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Elena iz serije. HAPPY

16Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Uto Jan 03, 2012 9:46 am

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!

Elena iz TVD knjiga

17Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pet Jan 06, 2012 8:32 pm

spasojevicsara

spasojevicsara
An invitation
An invitation

Meni su obe super ali Elena iz knjiga mi je malo bolja. HAPPY

18Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 07, 2012 2:00 am

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

Definitivno Elena iz serije,ovu iz knjiga ne volim nesto posebno...deluje mi previse umisljeno,pogotovo na pocetku...

19Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 07, 2012 12:25 pm

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

PrettyLittleLiar ::iz serija..
Elena iz knjiga mi djeluje nekako previse umisljeno a ova u seriji mi je bas slatka

Točno, i još je Nina glumi ♥

20Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sub Jan 07, 2012 1:06 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Hello brother!
Hello brother!

Definitivno Elena iz serije.

21Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Pon Jan 09, 2012 7:26 pm

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Serija, u knjizi me nervira mnogo

22Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Sre Jan 11, 2012 1:03 pm

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Elena iz serije!

23Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Empty Re: Elena iz TVD knjiga ili TVD serije Čet Jan 12, 2012 6:54 pm

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Iz serije.U knjigama je umisljena,ceo svet se vrti oko nje.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu