Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Interviju sa Paulom Wesleyem (BRAVO Girl)

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Interviju sa Paulom Wesleyem (BRAVO Girl) 167779_177310718977828_106345739407660_361424_2288937_n

Paul Wesley
Licem u lice sa novim vampirskim srcolomcem!


--------------------------------------

BG: Koliko si imao godina kada si se prvi put pojubio?

Paul:
Bilo mi je devet godina i sve se odigralo u bazenu. Jedna devojčica me je izazavala (ili sam možda ja izazvao nju?), htela je da se poljubimo ispod vode. Nije to bio pravi francuski poljucac,više je ličilo na nevini smok.



BG: U koga si od poznatih ličnosti zaljubljen?

Paul: U Monicu Belluci. Volim da gledam njene filmove i mislim da je neverovatno seksi!



BG: Koji te modni trend zbunjuje kod devojaka?

Paul:
Sta me ne zbunjuje? Kada je u pitanju ženska moda,apsolutno sam neupućen. Nemam pojma šta je moderno. Samo znam da su neki sada aktuelni trendovi iz osamdesetih naprosto bizarni.



BG: Koji ženski film potajno volis?

Paul: Priznajem da sam plakao nakon što sam gledao Titanik. Kada je lik kog je tumačio Leonardo DiCaprio umro,oči su mi bile pune suza. To što plačem za Leonardom sigurno govori nešto.



BG: Šta voliš da gledaš na TV?

Paul: Nemam više televizor,tako da ne gledam ništa iz TV programa. Ali dok sam ga imao,voleo sam reprize starih dobrih filmova, kakvi su The Goonies ili The Godfather. Obožavam filmske klasike. Kada god uhvatim neku reprizu,jednostavno ne modu da se odlepim od ekrana, kao da ne znam šta će se dogoditi na kraju - uvek ga gledam kao prvi put.



BG: Ko bi tumačio tvoj lik u filmu o tvom životu?

Paul:
Woody Allen. Prilično sam neurotičan. Robert Pattinson je poslednja osoba sa kojom želim da me porede. Mislim da bi me bilo koja devojka bacila pod autobus samo da bude blizu njega. Mada,mislim da je veoma prilvačan tip. Gledao sam većinu Twilight filmova,u kojima je veoma intrigantan.



BG: Kojim bi još poslom voleo da se baviš?

Paul: Da nisam pisac ili reditelj,posvetio bih se istraživačkom novinarstvu. Ima nečega privlačnog u tom poslu - kada istražujete važne stvari, to je baš kul. Možda je ovo samo moja holivudska verzija istraživačkog novinarstva. Ali taj posao zaista zamišljam kao veliku i fantastičnu stvar, mada verujem da je u stvarnosti ipak sve mnogo teže...



BG: Kada bi mogao da se zameniš na jedan dan sa nekim,ko bi to bio?


Paul: Želim da budem Bruno na jedan dan. Veliki sam fan Sache Barona Cohena.



BG: S kim si iz svoje porodice najbliži?

Paul: Veoma sam bliza sa mamom. Razgovaram s njom mnogo više nego što to čini prosečan dvadesetosmogodišnjak. Takodje,blizak sam i s dedom koji živi u Poljskoj. Pričamo preko Skajpa, na poljskom.



BG: Šta po tvom mišljenu razlikuje The Vampire Diaries od drugih TV serija i filmova s vampirskim predznakom?

Paul: Ono što našu seriju razlikuje od ostalih jeste originalnost. Knjige su napisane pre 15 godina - mnogo pre Twilighta. Priča je originalna i veoma mi je važno da se to prepoznaje u seriji.



BG: Koju pesmu trenutno slušaš na svom iPodu?

Paul: Obožavam bend Kings of Leon. Nedavno sam ih otkrio - a volim njihove stare i nove albume. Stalno ih slušam.



BG: Koja je poslednja stvar koju si kupio?

Paul: Reći ću vam šta želim da kupim. Želim Hondu Ruckus - to je skuter. I želim da se njime vozikam svuda.



BG: Šta si sanjao sinoć?

Paul:
Sanjao sam da ćete mi postaviti gomilu pitanja i da ni na jedno neću imati odgovor (smeh)! Nikada se ne sećam snova,a to je baš tužno jer želim da ih se sećam. Ako imate neki savet,dajte mi ga! Jednom sam sanjao lucidan san i želim još takvih.



BG: Koliko novca trenutno imaš u novčaniku?

Paul: Imam oko 12.000 dolara. Šalim se. Ne nosim novčanik sa sobom. Nosim samo vozačku dozvolu i dve kredine kartice. Keš ne.



BG: Dopuni rečenicu. Kada sam imao sedamnaest godina,bio sam _____.

Paul: Baraba! Kao tinejdžer mislio sam da sam mnogo opasniji nego što sam zaista bio.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ma gurnuicu ja njega pod bus sto je to rekao..xD
Salim se..xD
Ne mogu da vjerujem da nema TV ..Msm u kom vijeku on zivi?
I ovo za zesku modu..haha

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

To što plačem za Leonardom sigurno govori nešto.

Da *___*
Da si gej ^^
XDDD

Nemam više televizor,tako da ne gledam ništa iz TV programa.
Ono O______O WTF,kao što Nataša reči,gde si bre ti..u renesansnoj Italiji..malo se previše uživeo u lik Stefana (iz knjiga) XDD

Knjige su napisane pre 15 godina - mnogo pre Twilighta.
20,a ne 15 XD SHOCKED2

Baraba! Kao tinejdžer mislio sam da sam mnogo opasniji nego što sam zaista bio.
debilu ^____^ čuš' on baraba .. ahah XDD

Znači..kralj po izvalama stoleća.. :kafa:

http://www.iansbalkan.com

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Hahaha Adelisa, što si me nasmijala :')

Inače, nema ovog izdanja kod nas.

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

baraba :O
haha :D

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu