Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan

+15
marija <3
Just Freedom
Chèri
kitten.
Child of Night
Dorkec
Wild Child
NinaTheVampire
DEfire
Electric•Feel
Little J
♫_Tea_♫
Ivana
PopCorn
heyMcqueen
19 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Uto Mar 01, 2011 12:10 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Surfajući mnogim stranicama o TVD, a samim tim i Ianu Somerhalderu pronašla sam nekoliko kritika na njegovu fotogeničnost.

Šta vi mislite o tome?
Da li lepo ispadne na slikama ili pak mislite da je lepši uživo?

Da li su lepši photoshootevi ili paparazzi slike?

http://www.iansbalkan.com

2Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Uto Mar 01, 2011 5:13 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

a jbt kak` ja da znam da li je lijep uzivo???xD

Msm salim se meni je bas fotogenican al` Boze moj ne moze uvijek na svakoj slici pozirati i biti lijep..

Meni je fora u tome da ga uhvate nespremnog sa svim onim slatkim facama..xD

3Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Uto Mar 01, 2011 5:43 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Da li lepo ispadne na slikama ili pak mislite da je lepši uživo?

Tako sam rekla ^^
-----

Meni su PhotoShootevi baš lepi *-*
I paparazzi slike su mu extra, mada mu je bolje kada se obuče kao Damon :PP

http://www.iansbalkan.com

4Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Uto Mar 01, 2011 7:55 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Fotogeničan je, kako nije :P Meni je on na svim slikama fin, Bože moj, ipak je to on, nebitno da li pozira ili su ga uhvatili nespremnog. Svugdje isto izgleda, prelijep kao i obično.

5Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Mar 02, 2011 1:06 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Meni je i vako i nako prelijep ♥♥♥

6Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Čet Mar 03, 2011 4:51 pm

Little J

Little J
An invitation
An invitation

Ian je jako fotogenican i skoro na svakoj slici ispadne prelepo.
(:

http://littlejhunter.blogspot.com/

7Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sub Mar 05, 2011 4:37 pm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Pa, vjerojatno je uživo ljepši, ali i na slikama odlično ispadne. (:

8Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Ned Mar 06, 2011 6:56 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ja mislim da on uopšte ne može ispasti ružno na slikama.
Uvijek ima spremnu nekau preeeeeeekjut facu od koje se svaka cura rastopi :aaaaawh:

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

9Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sub Mar 26, 2011 1:03 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

bass je fotogenicaaan :O ♥

10Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Ned Mar 27, 2011 7:19 pm

Wild Child

Wild Child
Hello brother!
Hello brother!

Da, fotogenican je, i lepse su paparazzi slike. xD

11Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Apr 13, 2011 5:34 pm

Dorkec

Dorkec
An invitation
An invitation

Uzivo ne znam.xD
A da ume lepo da ispadne na fotografiji-ume.

12Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Apr 13, 2011 9:31 pm

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

uzivo je vjerovatno waaaay better, ali cak i kada ga uhvate nespremnog, iz bilo kojeg kadra, u bilo koje doba on izgleda predobro. Msm da sam jednom naletila na sliku na nekom aerodromu. Cak i sa podosnjacima i sav umoran on je *______*

13Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sub Maj 14, 2011 11:01 am

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Fotodegeničan je. HAHAHA. Šalim se
On je najfotogeničniji muškarac na planeti *__*

14Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Jun 01, 2011 10:50 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Fotogeničan je.:O Logično da ne može na svakoj slici ispasti lepo, ali u svakom slučaju, fotogeničan je. :D
A, uživo je, zasigurno, mnogo lepši.

15Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Jun 29, 2011 4:51 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Realno, većina male celebrities mi uopšte nisu fotogenični.
Ali ona manjinu predvodi Ian ♥_♥

AHHHHHHHH!!!!
Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan 293.somerhalder.ian.lc.121009

http://www.iansbalkan.com

16Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Jun 29, 2011 4:56 pm

Just Freedom

Just Freedom
Hello brother!
Hello brother!

Ma gde nije...^^ Msm, lepsi mi je kad glumi, kad ga gledam u seriji. (Jer pomera oci, pa me zaseni)... xDD

17Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Jun 29, 2011 5:15 pm

marija <3

marija <3
Eternal stud
Eternal stud

E baš nije xD
Šalim se.. Naravno da jeste i na većini slika je preeeelep *___* mada je verovatno lepši uživo ^^

18Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sre Avg 24, 2011 3:39 pm

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Shootevi su fenomenalni, a paparazzi onako xD zavisi HAPPY niko ne moze uvek lepo da ispadne xD

19Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Čet Avg 25, 2011 8:29 am

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Meni je on fotogeničan. Ne mora na svakoj slici bit lijep, dovoljno je da bude zanimljiva slika. A kod njega je to moguće jer ima zanimljivo lice koje ti se ili sviđa ili ne, nema između.

20Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Uto Okt 25, 2011 8:08 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Vise nego fotogenican. Previse je lep da bi ispao lose na nekoj slici. Ipak je to Ian. HAPPY ♥️

21Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Empty Re: Ian Somerhalder (ni)je fotogeničan Sub Feb 04, 2012 10:21 am

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Hm, upravo suprotno. On bas jeste fotogenican! <3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu