Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Generalno - Ian Somerhalder

+29
Highway Unicorn
_sarma
SalvatoreBitch.
Miss Salvatore
DSanGel
Paja'95
Chèri
BoksshaLilith
Sara Somerhalder
i love gd
Katherine
Ivana
kitten.
♫_Tea_♫
Salvatore♥
Wild Child
DEfire
NinaTheVampire
Cannibal
Denis
Wwinner
KikE♥
Vamps girl
Mrs.Somerhalder
Damonian
PopCorn
Angel From Hell
GermanVamp
heyMcqueen
33 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Generalno - Ian Somerhalder Empty Generalno - Ian Somerhalder Sub Nov 06, 2010 2:57 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ovde raspravljamo generalno o Ianu.
Recite nam svoj utiske o njemu - kritikujte njegov rad - recite nam kako vam se sviđa njegova gluma i filmovi u kojima je glumio.

Očekujem duge komentare ^^

http://www.iansbalkan.com

2Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sre Dec 01, 2010 2:49 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

Ne mogu da vjerujem da ovdje nema komentara...XD Odlican glumac...i kao sto se vidi super mu stoje uloge zlocestih momaka...:DDD

3Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Čet Dec 02, 2010 7:23 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Hello brother!
Hello brother!

Odličan je glumac, imam osećaj da bi se snašao u bilo kojoj ulozi iako mu 'bad boy' najbolje pristaje. ^^

4Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Čet Dec 02, 2010 9:39 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

On bi definitivno mogao glumiti bilo kakvog lika.

5Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Dec 03, 2010 6:17 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

znaci on mi extra glumi iako ne volim Damona njega bas volim i bas je sladak

6Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Dec 03, 2010 9:12 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Uf,kad bih ja pocela,ispisala bih cijelu stranicu XD
Jednostavno ga obozavam,stvarno je talentiran i koju god ulogu da dobije,odradio bi je savrseno.
Prezgodan je,presladak,u VD je bad boy sto me totalno raspametilo. I jos toliko scena bez majice.. *-*
On je utjelovljenje savrsenstva!

7Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Dec 03, 2010 9:59 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

deandreamaria ::Uf,kad bih ja pocela,ispisala bih cijelu stranicu XD
Jednostavno ga obozavam,stvarno je talentiran i koju god ulogu da dobije,odradio bi je savrseno.
Prezgodan je,presladak,u VD je bad boy sto me totalno raspametilo. I jos toliko scena bez majice.. *-*
On je utjelovljenje savrsenstva!
Ako nastavis ovako pisat na sve cu ti pisat potpisujem. XD

8Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pon Jan 31, 2011 10:57 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
An invitation
An invitation

Nema tu sta puno da se kaze..:D
On je predivan. :3
Bad boy mu definitivno najbolje stoji.
Ali koju god ulogu da ima,meni ce uvek biti odlican!

http://twitter.com/MayaError

9Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Feb 04, 2011 6:55 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Pa... On mi je prvenstveno prehot, a onda i njegov huimanitarni rad cini ga jos drazim. Sto se tice glume, super se snalazi, izgleda da mu odlicno stoji glumljenje kao nekih negativaca i voljela bih ga vidjeti u nekoj tezoj ulozi ali do sad se super pokazao :)

10Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Feb 19, 2011 8:05 pm

KikE♥

KikE♥
Hello brother!
Hello brother!

pa on je jako lijep.....XD itd..jako dobar glumac i tako ^^

11Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pon Feb 21, 2011 2:30 pm

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Nejlepsi, najsavrseniji glumac <3

12Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Čet Feb 24, 2011 11:25 am

Denis

Denis
An invitation
An invitation

Stvarno vrhunski glumac....

13Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Feb 27, 2011 10:16 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Denis ::Stvarno vrhunski glumac....

Agree with this. (:

14Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Mar 26, 2011 1:05 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Savršen i izvana i iznutra, Bog ga je stvorio da nam pokaže kakvi su anđeli na nebu, Iane ako ikad u životu ovo pročitaš znaaaj da nema ništa na svijetu ljepše i bolje od tebe i da sam ja luda za tobom O.o ♥

15Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Mar 26, 2011 1:58 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Eh ovako, imam sve najljepše reći o njemu.
Prvo, izvrstan je glumac, ima savršene ekspresije lica što se toga tiče.
Onda, kao osoba, potvrdio nam je svima da zaista brine o drugima i da uopšte nije umišljen iako ima sve potrebne kvalifikacije da bude.

Da ne odužavam, mislim o njemu sve najljepše a i želim mu isto toliko.
Zaslužuje samo super stvari, u svakom pogledu. :D

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

16Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Mar 27, 2011 6:55 pm

Wild Child

Wild Child
Hello brother!
Hello brother!

Odlican glumac, prelep, sarmantan, i ostalo. Obozavam ga zato sto je na neki nacin poseban.

17Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Apr 01, 2011 10:15 am

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Prelep, odlicno glumi.. Jednostavno savrsen <3

18Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pon Apr 04, 2011 10:26 am

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Ima odličan smisao za humor xD

19Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Uto Apr 05, 2011 12:20 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Duuušaaa

20Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Apr 15, 2011 11:46 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Ajde počeću od izgleda...
Građen je predivno, a u faci je još divniji. Ono aj zdra'o .:D Mislim da je riječ 'savršen' preblaga za njega. Ima divan ten, finu kosu, osmijeh *_*, sve mu savršeno stoji, pogotovo brada.
Predivan je, al baš baš baš. The sexiest man on the world.
Da odlično glumi dokazao je u TVD-u. Može biti i dobar i loš, sve perfektno uradi, tačno pogodi i glas, od jačine do boje, face, grimase, dočara sve tako da imaš osjećaj da se sve to stvarno dešava. Nisam ga gledala nigdje osim u tvd-u i Rules of attraction. I u ROA super glumi, al nije to to kad glumi gey-a. Mislim da mu sve osim toga stoji, jer neko poput njega ne bi trebao ni glumiti gey-a, to je jednostavno nemogućee XD Ali što bi rekao naš Barney, sve je moguneće (possimpoble XD).

21Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Apr 17, 2011 5:41 pm

Katherine

Katherine
Hello brother!
Hello brother!

Eh ovako.

Svakako da on ima svojim mana, kao i svaki čovijek, mada ih ja ne vidim. To vjerojatno znaju oni koji se s njim druže privatno, van svog tog glamuroznog svijeta.

Čovijek je odlično građen i njegovo lice usklađeno je s ostatkom njegova tijela, što mu u budućnosti osigurava dosta dobrih uloga.

Iako sad nije glumio glavne ugloge u milijun filmova, glumio je u seriji gdje je iskazao da ima facijalnu ekspresiju, glas je savršeno usklađen. Izgleda stvarno, a to je možda jedna od najvećih pohvala za svakog glumca.

Humanitarni rad doprinosi tome da se o njemu stvara slika lijepog i suosjećajnog mladića s srcem i razumljivosti, što ja svakako vjerujem da on jest.

:)

22Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Apr 24, 2011 10:54 am

i love gd

i love gd
Hello brother!
Hello brother!

au ja sam totalno u njega zaljubljena ali posle mog Billia Joea Armstronga :<333: Znači oni dvoje su mi *__*
Billie
Ian
:<333: :<333: :<333:
Ja nisam normalna totalno odlepim za 20 godina starijim o.O

23Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Apr 30, 2011 5:06 pm

Sara Somerhalder

Sara Somerhalder
An invitation
An invitation

Prelep je, sladak, bice mi dobar muz, nema boljeg. xD

24Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pon Maj 09, 2011 1:44 pm

BoksshaLilith

BoksshaLilith
An invitation
An invitation


Fantastican glumac... Prelepo izgleda i simpatican je uvek...

http://zezalica.serbianforum.info/forum

25Generalno - Ian Somerhalder Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Čet Jun 02, 2011 8:15 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Dobar glumac, veoma talentovan.^^ Prelep je, prezgodan.<3

Vamps girl ::Pa... On mi je prvenstveno prehot, a onda i njegov huimanitarni rad cini ga jos drazim. Sto se tice glume, super se snalazi, izgleda da mu odlicno stoji glumljenje kao nekih negativaca i voljela bih ga vidjeti u nekoj tezoj ulozi ali do sad se super pokazao :)

agree. :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu