Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Generalno - Ian Somerhalder

+29
Highway Unicorn
_sarma
SalvatoreBitch.
Miss Salvatore
DSanGel
Paja'95
Chèri
BoksshaLilith
Sara Somerhalder
i love gd
Katherine
Ivana
kitten.
♫_Tea_♫
Salvatore♥
Wild Child
DEfire
NinaTheVampire
Cannibal
Denis
Wwinner
KikE♥
Vamps girl
Mrs.Somerhalder
Damonian
PopCorn
Angel From Hell
GermanVamp
heyMcqueen
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Uto Jun 21, 2011 9:51 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Vamps girl ::Pa... On mi je prvenstveno prehot, a onda i njegov huimanitarni rad cini ga jos drazim. Sto se tice glume, super se snalazi, izgleda da mu odlicno stoji glumljenje kao nekih negativaca i voljela bih ga vidjeti u nekoj tezoj ulozi ali do sad se super pokazao HAPPY

Pa videćemo ga u Cradlewoodu sledeće godine.
Jedva čekam, film ima odličnu priču and I think Ian will rock that hot world VERRY HAPPY
Woots for Ian duizgui

http://www.iansbalkan.com

27Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Čet Avg 04, 2011 8:36 am

Paja'95

Paja'95
An invitation
An invitation

Dobar je glumac, odlicno je odigrao Boona u Lost-u.

28Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Avg 20, 2011 7:13 pm

DSanGel

avatar
Hello brother!
Hello brother!

predobar glumac. svidja mi se
jer moze sve da odglumi (cak i pedera) XDD . ali je meni najbolji kao "Damon".dfdd

29Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Uto Okt 25, 2011 7:25 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Jednom recju on je SAVRSEN. Stvarno ga obozavam jer je mnogo dobar glumac sto je i pokazao. Inace, mnogo brine o svetu i zivotinjama preko ISF. ♥ In love with Ian Somerhalder! Hell yeah. :] ♥

30Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Uto Nov 29, 2011 2:48 pm

SalvatoreBitch.

SalvatoreBitch.
An invitation
An invitation

Ian.Ian.Ian. ♥️
Prosto ga obozavam,najozbiljnije.
Fantastican glumac kao sto je vecina to zakljucila i definitvno mu stoje te "badass" uloge :3 mada verujem da bi se snasao i u onim blazim ulogama.
Jako je lep i ima savrsene oci VERRY HAPPY I smesan je! Mnogo je zanimljiv covek i jako volim njegov smisao za humor i to kako se slatko ponasa sa i prema Nini ♥️
Svidja mi se sto je jako humana osoba i sve to sa "ISF Fondacijom" je neverovatan posao.Nije neki stidljivko i to mi se svidja. Ima divan osmeh i obozavam kad se nasmeje onako sa strane hahahah WINK
Divna dusa,sve u svemu. <3

31Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Dec 10, 2011 10:25 am

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

dobar je glumac i sve to stoji, ali oči *_*

32Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Dec 11, 2011 7:33 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

jedan od najboljih mladih glumaca danasnjice. HAPPY

33Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Jan 06, 2012 10:26 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Hello brother!
Hello brother!

Odličan, ali stvarno odličan glumac. Nije što ga ja obožavam nego stvarno ima talenta.
Pored toga prelep, prezgodan i ima najepše oči na svetu.
Štiti životinje.
Ima odličan ukus što se tiče muzike.
Shipuje Delenu.

Znači, savršen. ♥

34Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Sub Jan 07, 2012 11:06 am

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

Odličan i savršen, prije dok nisam još gledala TVD,
vidjela sam ga i onak nisam obraćala nikakvu pažnju,
Ali jednostavno nemožeš ništa vidjeti u njemu kad ga ''samo'' pogledaš.
Onda kad samo pogledala 1 epizodu Vampireskih dnevnika, skoro sam pala u nesvjest, taj njegov osmijeh i kako je bio prelijep
kad dođe na drugu scenu kod Stefana*__*
Obožavam ga ,ali zaista.
Ima predivne oči i osmijeh, presmiješan je i zabavan!
Drago mi je što je ''možda'' s Ninom, Da bar su zajedno!!!!!!
I odlično glumi VERRY HAPPY

35Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Ned Jan 08, 2012 3:45 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

_sarma ::dobar je glumac i sve to stoji, ali oči *_*
ž

Posebna prila, hypnotic jednostavno!

http://www.iansbalkan.com

36Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pet Feb 17, 2012 8:08 pm

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Ja uopste nisam htela da gledam VD dok mi, verovali ili ne, cale nije rekao da ima neki tip koji bi mogao da mi se svidi....HAPPY A kada sam ga videla kako baca Stefana sa one terase....VERRY HAPPY Od tada sam nesrecno zaljubljena....

37Generalno - Ian Somerhalder - Page 2 Empty Re: Generalno - Ian Somerhalder Pon Mar 12, 2012 10:11 am

TamaraMicic

TamaraMicic
Hello brother!
Hello brother!

Sta reci osim da je odlican glumac i da mu sve uloge pristaju. Najvise '' bad boy '' ! :3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu