Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Somerhalder vs Pattinson

+38
*Selena Gomez*
Your Highness.
Highway Unicorn
KISSmyBIEBZass
SalvatoreBitch.
BiteMeDamon
Catherine
Akky Black
NevenaGC
Lidija
Bubble
Taylor K. Cobain
Wwinner
TheVampOne
DSanGel
TVDfan
Carla Elisabeth
Bassgirl
Buffy
IxySalvatore
Tina Bieber
WickedGames
Chèri
Bloody Hell
BoksshaLilith
Child of Night
•Jeca•
Lady Autumn
Electric•Feel
kitten.
Salvatore♥
Wild Child
NinaTheVampire
♫_Tea_♫
PopCorn
*Damon's love*
DEfire
heyMcqueen
42 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sre Avg 10, 2011 10:15 pm

Buffy

Buffy
Hello brother!
Hello brother!

volim twilight ali kakvo je ovo pitanje??
naravno ian ♥♥♥

http://one-direction.forumotion.eu

27Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sub Avg 13, 2011 1:54 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ian mi je puno bolji.

28Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Ned Avg 14, 2011 8:40 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Mislim da sve ovisi kakve ko tipove volim. Meni su oboje onak izazovni ali moj tip je više Ian. Crna kosa, plave oči :<333:

29Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Čet Avg 18, 2011 1:18 pm

TVDfan

TVDfan
An invitation
An invitation

Ian definitivno. Ne volim ni Roberta, ni Edwarda kao lika. Ian mi je puno zgodniji, zabavniji, opušteniji... :D

30Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pet Avg 19, 2011 12:47 pm

DSanGel

avatar
Hello brother!
Hello brother!

:<333: I :<333: A :<333: N :<333:

31Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pet Avg 19, 2011 3:14 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Iskreno Roberta nikad nisam volela, nit' mi je simpatičan, a i ne želim da zalazim u temu kakva je osoba, jer me to stvarno ni ne zanima. Nisam fan.

Definitivno Ian. Hot je i ima super personaliti HAPPY Šta ćes više XD I usto obožavam ga jer se brine o životinjama ^_^

32Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sre Avg 24, 2011 3:33 pm

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Ian <3
Njega voliim svakako.
A Roberta samo u Remember me:) Tamo je savrseno odglumio *.*

33Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Nov 14, 2011 2:03 pm

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
An invitation
An invitation

Somerhalder definitivno. Pattinson je užasan.

34Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Nov 14, 2011 3:18 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Ian naravno. Robert je tako antipatičan.

35Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Nov 14, 2011 4:25 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Ian, Robert uopste nije lep, a ni privlacan.

36Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Nov 14, 2011 7:05 pm

NevenaGC

NevenaGC
Hello brother!
Hello brother!

Ian <3

http://twitter.com/#!/Team_Madden

37Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Uto Nov 15, 2011 4:15 pm

Akky Black

Akky Black
Eternal stud
Eternal stud

Somerhalder <3

38Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sre Nov 23, 2011 9:44 am

Catherine

Catherine
An invitation
An invitation

Ian naravno xD
Ne privlači me Robert nešto..

39Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Nov 28, 2011 4:56 pm

BiteMeDamon

BiteMeDamon
An invitation
An invitation

Ian
zato što me Robert nervira.

40Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Uto Nov 29, 2011 2:54 pm

SalvatoreBitch.

SalvatoreBitch.
An invitation
An invitation

Dang it.
Obojica su mi jako dragi,Ian mozda malcice vise ali mislim da nema potrebe da se njih dvojica porede jer su totalno 2 razlicita sveta.Ali TOTALNO.
Al ae'.
Obozavam Roba ali reci cu Ian <3

41Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Ned Dec 04, 2011 2:09 pm

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Meni nije jasno sta je na Pattinsonu lepo, pa da toliko devojaka ludi za njim?! Nije posebno zgodan, kosa i oci su mu prosecne, a sto se tice lica... TREBA DA SE ZOVE SNEZANA! Za razliku od njega, Ian je zgodan, ima preeeelepeeee oci i kosu, i pravi tako saltke face! ^______^

42Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Ned Dec 11, 2011 7:41 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

Iskreno, jesam fan Twilighta, ali mi Robert nikada nije bio previse simpatican. Tako da, Ian definitivno. xD

43Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pon Dec 26, 2011 7:54 pm

Your Highness.

Your Highness.
An invitation
An invitation

Ne kapiram kako svi mogu da se loze na Pattisona [il kako vec.] Decko je, pa, blago receno, ruzan kao smrt. Sav je ukocen i faca mu je kao da ga je neko udario tiganjem po glavi.

Ian, sa druge strane, isto ima cudan oblik face/glave ali uz celokupnu figuru to mu stoji. That difference makes him hotter. :o naravno, kosa mu je divna.

http://www.japanmaniaserbia.com

44Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Uto Dec 27, 2011 8:43 pm

*Selena Gomez*

*Selena Gomez*
An invitation
An invitation

Ian.... Robert je ok,al mi je Ian mnogo bolji...Lepsi je,i jednostavno bolji...

45Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sre Jan 11, 2012 12:45 am

Damon’s girl

Damon’s girl
An invitation
An invitation

Meni se iskreno Robert nikad nije sviđao...
dok je Ian diiiivan i toliko mi se dopada što se bori za zaštitu prirode i životinja :<333:

46Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Sre Jan 11, 2012 12:50 pm

Irina Somerhalder

Irina Somerhalder
An invitation
An invitation

Ma Pat je bezveze, pa, naravno Somerhalder.

47Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pet Jan 13, 2012 10:08 am

Cate_Salvatore

Cate_Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Volim i Iana i Roba,ali je Ian No.1♥

48Somerhalder vs Pattinson - Page 2 Empty Re: Somerhalder vs Pattinson Pet Feb 03, 2012 11:03 pm

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Somerhalder pobedjuje ne vecinom glasova nego jednoglasno! VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu